„Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

От кога комунистите имали живот:clap:

Живота е състояние характерно за хората а не за Дегенериралата комунистическа свиня, нея обикновенната кочина не е оправя а само газовата:twisted:

PS

Така е за какво ви е история след като нямате нито настояще нито бъдеще
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Комунистическото лайно засра и бастиса поредната тема

Защо не му се направи специална секция в Кенефа където да се изхожда редовно на воля без да вмирисва всички и всеки
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Интересна тема, можеше да стане хубава дискусия... Ама докато я видя, заминала в кофата...
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Защо не накараш швестера който наричаш ламята да ти се изкендза в устата

аааа издаде се! значи + всичко друго обичаш да гледаш немски "шайзе-мувии" а, мръснико! само от тях ли ти става малкото социалдемократско пишле, хааах а хх а!

гърците-синдикалисти като са такива отворени - да кажат какво са постигнали като резултат от стачките! по повод нападките на лидера им - на 100% съм съгласен с вековната позиция на БГ-правителствата, да не се намесват в регионални скандали! аз в Москва имам стая в коммуналка, и когато комшиите (и комшийките) почват да се млатят и колят един друг, и често целият коридор става в кръвища и предни зъби - аз си седя в стаята и си гледам приходите от SAPE-то! един път се намесих само, фраснах единия комшия, щото мойта ламя ми каза, че ме бил псовал и обиждал, а после кво се оказа - че той псовал нея, а тя него, и после мръсницата вплела в интригата и мене, и досега ме е срам пред тоя човек!
ама като цяло ги оставям да се изпотрепват взаимно, дейййба и раята пролетарска деееба!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

По принцип и на мен не ми харесва така някой да ни обижда, но като се замислите е напълно прав. Ние сме най-пропадналата страна в Европа.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Абе момчета свиркайте си , до 20 години всичко ще е окей :) който оцелее до тогава ще му се радва :)
Доколкото си спомням преди 20 години се говореше същото.
И сега какво да седим и да чакаме ли ?
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

АЗ НЕ МОГА ДА РАЗБЕРА ЗА КЪФ ЧЕП МЕШАТЕ ПОЛИТИКАТА?
НА МЕН НЕ МИ ДРЕМЕ КОЙ Е ГОРЕ НИ КОЙ Е ДОЛУ...
Мен ме вълнуват къде къде по-важни въпороси от това кой какво и как бил казал направил кой син кой зелен кой чирвиен кой шарен :
Мисля че криво разбирате ценностната ми си стема :)
На мен ми пука за други по важни неща като за пример:

Дали и днес на пазара ще има хубави червени и големи ягоди или ще са натъртени щото обичам да си хапвам по едно кило на ден
Днес в кръчмата кой готвач е на работа че единия ми прави пържолите по сурови отколкото ги обичам и ми разваля настроението щото като му я върна и се чудя дали няма да ми се изплюе в салатата...
Важно ми е дали адсенс днес ще нацъка 60-70$ не че имам нужда от тия пари - но ми е кеф да гледам как си цъка като брояч на такси...
Чудя се какво да излъжа ламята за да я пратя някъде из европата без мен за седмица поне че ми се е прищяло нещо 18-19 годишно...
Чудя се кака да си държа парите в долари в левове или в евро... но засега съм ги разделил по развно и от трите за да няма изненади...
В момента се чудя дали да продължавам да лежа до довечера или да стана да ходя да се пошматкам на слънчево с кучето...
И много други подобни неща ме вълнуват земни неща :) които засягат мен... ама въобще не ми дреме за партии за комунисти за седесисти за атакисти
не ми дреме ни колко малоумни идота вярват в бофг .. нито пък ми дреме дали на ченгелите ще им резнат осигуровките...
нито пък какво е казал някой си лентяй за някаква си държава...
на мен не м идреме дали ще съм легнал тук или в румъния или във виена или в камчатка дреме ми на лявата топка :) важното е да има нет и приходите да си вървят ...
не ми дреме че някой надъхан злобар псува и говори несвързани глупсоти ... щото той има да връща заеми и няма добри приходи... щото е бил зает да псува и вика вместо да измисли как да ги изкарва...
Но се радвам че го има и него както споменах щото е забавно като видиш някой безсилен как злобее и с епени и освен да набие жена си и да ритне кучето нема какво друго да направи ... е може и да счупи клавиатурата от 15 лева ама после трябва да си купи нова...
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Форумното комунистическо лайно се появи отново да сподели мечтите си та дано му олекне вместо да се вслуша в съвета ми и да даде разхлабително на жена си.

Е поне мечтите са безплатни а реалността за такива дегенерати е само в Русия, Китай или Северна корея

Няма лошо такива форумни идиоти да забавляват аудиторията с душевната си диария но това трябва да става на специално отредените за целта места а именно в КЕНЕФИТЕ на форумите

PS

Не мислех че някога ще го кажа но дано Славито се върне пак на екрана на Бунак тв, макар и на четири крака за да облекчи селските бекове и да не си избиват комплексите по форумите.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Чудя се кака да си държа парите в долари в левове или в евро... но засега съм ги разделил по развно и от трите за да няма изненади...

диференцирана валутна кошница-гиби... и банките нищо по-умно още не са измислили, за да не изгорят, въпреки че са чок отворени и чок оборотни и въртят НАШИТЕ пари!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Форумното комунистическо лайно се появи отново да сподели мечтите си...

Знаеш ли пуми... лошото е че спрях да мечтая преди 8 години...
А какви хубави мечти имах... ехххх :)
хаха чесно кажи не си ли някой скрит водещ от скат или подобно разбери като ти чета излиянията и имам чуството че съм те слушал ...
на яне ли ми мязах на волен ли на някой водещ ли незнам ама и те така като теб :)
та ти не говореше ли преди врем да се показваш колко си напред с материала с недвижимите имоти и какви информации имаш за милиони ? и как ти колиш и бесиш ? а дефакто неможеш да вържеш 500 лева месечен доход ?
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Вярно, че малко ни поруга гръка, но е прав. Amoun изобщо не си прав. Точно заради този егоизъм и негативизъм от страна на българите и така устроения манталитет, че всеки да си гледа в паничката и да си осигури хляба за тази вечер, сме на този хал. Жалкото е, че все повече хора мислят като теб.

послепис: то било забавно в тази кофа. :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

...Amoun изобщо не си прав. Точно заради този егоизъм и негативизъм от страна на българите и така устроения манталитет, че всеки да си гледа в паничката и да си осигури хляба за тази вечер, сме на този хал. Жалкото е, че все повече хора мислят като теб...

да се изакам пак и аз в темата:
ето такава демагогия най-много мразя! стотици години българинът е работил като ВОЛ, и си е гледал в паничката, без да краде, да лъже-маже, да прави золуми + това "гледане в паничката" в нормалните държави се води основен двигател на прогреса и инструмент за повишаване на БВП, но не би! сега се оказва, че това вече не е достатъчно, и за да няма ДЪРВО българинът трябва да си свали гащите + да се наведе + ако го боли кръста да предостави гъза на жена си + сметките в банката + имотите на баба си - иначе никакво излизане от кризата!!! ай сиктир бе!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

АЗ ИСКАМ ТЕХНИЯ ПРЕМИЕР ДА СЕ ИЗПРАВИ ПРЕД ГЪРКОЛЯКА И ДА ИМ КАЖЕ ВДИГАМЕ ВИ ДДС И ВИ СЛАГАМЕ ДАНЪК ЛУКС ДА ГЛЕДАМЕ ПОБОЙ И ЛИНЧ... И ПОСЛЕ ПАК МИ КАЖЕТЕ ЧЕ НЕСМЕ ТЪПИ ЗАДНИЦИЦИ :) БЪЛГАРИТЕ МОЖЕ ДА СА ТЪПИ ЗАДНИЦИ.. ма пък гъркините кви задници имат... не е за говорене...
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

.. ма пък гъркините кви задници имат... не е за говорене...

като древногръцки амфори, от най-големите по 200 литра :)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

И още малко хранилка :)

http://www.capital.bg/blogove/pisma/2010/03/23/877906_nai-goliamoto_zlo_na_bulgariia/
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Еми права е жената, това е полужението за съжаление ..

Хайде да ви питам, вашите читави българи, те какво направиха? Направиха ли революция и да натирят комунистите; вдън земя да ги натирят? Не направиха. И няма да направят. Защото на българина не му трябва демокрация. Той не знае какво да прави с демокрацията. На българина му дай господар, тогава му е най-добре. Господарят да решава, българинът да изпълнява.

Не става от българина европеец, разберете. Невъзможно е. На българина и душата му е различна, и възпитанието му е различно. На Европа й трябват паричките на България, и пазарите. Българите не й трябват.

Какво да кажа за интелектуалците? Не може да си интелектуалец просто така. Трябва да си аристократ. Да имаш свободен дух и усет към изящното. Интелектът никога не е бил качество на тълпата, а България е място на тълпата, господине. Тълпа, заразена от комунизъм. Затова интелектуалците в тази страна винаги са свършвали зле. Измряха, кой по чужбина, кой по затворите. Моята приятелка Дора Валие, тя беше истинска интелектуалка, бог да я прости. Днес такива няма. Днешните, които се имат за интелектуалци, са произведени. Назначили са ги. Казали са им: от днес те назначаваме за интелектуалец! Драскай там, каквото ще драскаш, и си налягай парцалите.

Младите?

Младите са същите, каквито са татковците и майките им. Защото с какъвто живееш, господине, такъв ставаш. Каквото виждаш, това правиш. Младите хора като виждат алчност и престъпност, вие какви искате да станат – демократи? Няма да станат демократи. Най-много да станат емигранти.
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Май само за едно нещо ББ ще се окаже прав - лош е материала!

Наистина сме прекалено толерантни и се държим като овце и само ни стрижат и стрижат и стрижат с нови и нови и нови данъци, ддс-та и квото там му хрумне на г-н "Световна Банка".
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Няма какво да се плашите, що хора като Румен Петров прозряват, че ще има предварителни избори, значи нещата не отиват на добре тук. ;)

То като се трупа в един момент избива на някъде, това е в химията на всеки човек, независимо българин, византиец или хамериканец. Въпросът е дали ще фалират държавата преди да ги смнят. ;)

Не ми се вярва на се връзвате на маляките, те и те са се таковали отзад. ;)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Бе незнам ама Бойко падне ли, тая държава е game over... :)

Оня очилатия хамстер само това чака - на Бойко неопитното правителство да не удържи на кризата и бомбите дето са им сложили и накрая да каже - Еми ние ви прeдупреждавахме, ама кой да слуша.
И в момента баш на там сме тръгнали.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

бомби - мини не ме интересува...
като се е хванал на хорото ши тропка!
аз какво съм му виновен че да ме мори с данъци и проверки
на митницата знаете ли какво чудо е станало
почти всеки контейнер се проверява до голо само и само да намерят за какво да се хванат и да хакнат глоба мамка им боклуци ...
а тая проверка си я плаща собственика на контейнера на всичкото отгоре ...
и не е само там
обикалят по фирми по осчетоводства като бесни и търсят пари под всеки камък ...
озверели са копелтиите ама... ще им теглят ножа и на тях рано или късно
въобще не ме интересува бомби и мини... който има акъл той е горе ... щом на бойко не му стига пипето да си събира бардака и са освободи мястото
 

Горе