„Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Какво очакваш ти, заради тези некадърни мерки дето ги прилага оня "нежничкия с тънкото гласче" приходите от данъци са се сринали и сега не могат да вържат бюджет дори и колкото миналия и се чудят кой да глобят само и само да запълнят дупката.

И като вземат да те проверяват "кадърните" данъчни гледайте какво става:
http://www.novatv.bg/bg/news/view/6349/
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

И като вземат да те проверяват "кадърните" данъчни гледайте какво става:
http://www.novatv.bg/bg/news/view/6349/

последното изречение най-ме изкефи - "няма казус понеже запорът бил вдигнат"

по тая логика аз отивам вечерта на пощата, дето дават пенсиите, причаквам някоя сляпа бабичка и БОЙ ПО ТИКВАТА!!! а ако ме хванат ченгетата, връщам на бабата портмонето и им казвам: "добре де - аз бях, но няма казус, понеже портмонето е върнато!"

ха познайте колко месеца ша лежа в болница след подобно казусо-оправдание пред полицаите ;)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Хахаха, тия скоро им виждам края....не мога да повярвам, че така рекетират бизнеса. Няма да се очудя яко от утре започнат местене на фирми в други държави.Много са зле милите, седим и гледаме как неможещи се опитват да управляват държава. То всичко се връща, даже не искам да гледам какво ще им се случи. И какво значи с глоби и данъци ще решат проблема? Много тъпо са го измислили, но какво да се очаква. Мен ме изкефи в това видео как онаци тъпа крава в НАП се опитва да обясни, че не са винодни, а че е станало нещо ама не се знае какво, защото всичко е ОК по принцип. И са я търсили на GSM за да и обяснят за какво става дума. Ако това не е рекет, не знам как го наричат. Само аз ли не мога да повярвам какво се случва в тази държава. Тия се издъниха яко. Мисля да се стартира тема - колко още ще издържи това правителства, като едва ли ще има опция от над 1 година. Малко мислене трябва тук мамка му. Не е се прави по този начин. Адски неправилно е и това го пише в всеки еднин учебник по икономика и право. ;)
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Абе повечето от вас имат виртуален бизнес...
вие знаете ли какво е усещането да имаш квартална бакалия да изкарваш по 500 -1000 лева на месец
и да трепериш всеки ден кога ще дойдат данъчните да ти изяфдат за три месеца изкараното :)
разберете че народа е много наплашен
минават и глобяват като за световно
навсякъдето където се сетят и почват
:) намен ми иде да затворя сергиите и да се махна някъде за няколко месеца
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Гневя се защото дори и да е истина не може долнопробен и крадлив гръцки циганин представител на изкуствена нация и държава откраднала културата, историята, митовете и обичаите на коренното население на балканите а именно Траките-Българите (на гръцки "траки" означава варвари, а варвари са самите гръцки мангали) да дава оценка на народ с поне 3 хилядолетна история и култура цивилизовал и създал над половината от сегашните държави и народи на европейския и азиатския континент.

А факта че от 660 години на балканския полуостров няма Българска държава с Българско управление а 5 вековна Османска Хазарска империя и 132 годишна Руско-Турска колония е само временен етап на развитието ни през който явно трябва да преминем изкупвайки тежка карма.

Но ние ще преминем през това изпитание за разлика гръцките и хазарските дегенерати, колелото на историята го е доказало не аз:

"Не се гаси туй що не гасне"

Не бих могъл по-точно да го кажа!
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Май само за едно нещо ББ ще се окаже прав - лош е материала!

Наистина сме прекалено толерантни и се държим като овце и само ни стрижат и стрижат и стрижат с нови и нови и нови данъци, ддс-та и квото там му хрумне на г-н "Световна Банка".

НЕ, не сме толерантни. Ние сме ТЪПИ или поне мнозинството. Ще ти дам пример. Отиваш в магазина и казваш искам кутия цигари, но нямам пари, става ли утре да ти ги платя - НЕЕЕ, абсурд! Разбира се, че ще ти откажат, но докато политиката ламти и гребе като ненормална, никой не го е грижа. И затова по-горе казах, всеки си гледа неговата паничка и това е останало от време онуй, дето са ни мачкали турците. Всичко си е ясно и просто, докато не се отърсим от дебилския манталите, да не помагаме на братя, а да коленичим пред силния, и кризи и мризи(най-вече мризи) ще има и никога няма да сме като хората.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Тук има хубав анализ на гръцката криза и какво е довело до нея:
http://kaka-cuuka.com/2108#more-2108

Лошото е, че един от коментарите под анализа е много верен - когато гръцката икономика буксува, нас ни пръска с кал

А по отношение на изказването на малоумника Танасис Хадес, не мога да приема на сериозно мнение от човек, в чиято държава по време на тежка криза митничарите стачкуват … не защото им намаляват заплатите… не защото им махат премиите… а защото не им увеличават премиите тази година!!! И това ако не са гадни, алчни, нагли, византийски боклуци!!!
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

А след като и по тази тема (не без основание) се критикува прословутото ни българско търпение, не е ли време да покажем, че не сме вече толкова търпеливи и да реагираме на този случай с БОЙКОТ НА ВСИЧКО ГРЪЦКО!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Не виждам смисъл да се напада нещо вярно. Да, изказал се е с бая груби думи, но като се замислим, болшинството от българското население си го заслужава. Щом наистина така не реагираме като ни се подиграват управляващите, щом една нормална добра инициатива (да речем няколко съседа в село да се обединят и да си купят един трактор) не можем да направим без овчар, който да ни стриже, щом си се кефим, че има по-зле от нас. Аз не се срамувам, че съм се родил в България. Така ми се е паднало и така ще живея. И да се срамувам и да не се срамувам, тук съм се родил и тук са близките ми и нещата, които познавам. Каквото мога да направя, правя и ще направя. Който мрънка толкова и се изживява като патриот нека направи поне едно патриотично дело. Имате нужда от идеи за патриотичност? Отидете на село, посейте земята и произвеждайте родна българска естествена храна, с която да се храни българското население, вместо да яде генно модифицирани боклуци от някъде си или отровно месо от Ирландия (ако не се лъжа от там беше). Не ви се вижда чак толкова героично, но е, защото богатството ни е земята, която имаме и която оставаме да пустее. Вместо това ходим да ставаме офис на чуждестранни фирми и си хапваме трохички от трапезата им. За съжаление аз нямам земя, но като позабогатея (не "ако", а "като") имам намерение да се сдобия с такава. Всички псевдопатриоти ги оставям да си скандират долу това или онова правителство и после на избори да проявяват безразличие кой ще ги управлява.
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

А след като и по тази тема (не без основание) се критикува прословутото ни българско търпение, не е ли време да покажем, че не сме вече толкова търпеливи и да реагираме на този случай с БОЙКОТ НА ВСИЧКО ГРЪЦКО!

мчи ко пък гръцко имаме?
аз не се сещам за нищо... зехтин не обичам, узо не пия... ?
ко друго имат да ги ева?
история и митология... простотиии националистически...

то няма ко да им бойкотирам :)
 
Последно редактирано:
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

мчи ко пък гръцко имаме?
аз не се сещам за нищо... зехтин не обичам, узо не пия... ?
ко друго имат да ги ева?
история и митология... простотиии националистически...

то няма ко да им бойкотирам :)

Ааааа, ти не се заблуждавай. Те маляките не се афишират много, ама тук са изкупили де що има - банки, мобилен оператор, бензиностанции, вносители на коли. Само разгледай хранителните продукти в някой супермаркет - повечето са гръцки. Даже изкупуват и нашите марки (напр. млякото Верея е тяхно). Навсякъде са си пуснали гадните лепкави пипала!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

А след като и по тази тема (не без основание) се критикува прословутото ни българско търпение, не е ли време да покажем, че не сме вече толкова търпеливи и да реагираме на този случай с БОЙКОТ НА ВСИЧКО ГРЪЦКО!

Гениална мисъл! Знаеш ли как ще ги прецакаме гърците като ги бойкотираме, напрау ша ги съсипем! :lol:

Нали нашата икономика е свързана с тяхната, себе си ще прецакаме. Това е малко на принципа не е важно ние да сме добре, важното е другите да са зле. Типично българска работа. :)
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Гениална мисъл! Знаеш ли как ще ги прецакаме гърците като ги бойкотираме, напрау ша ги съсипем! :lol:

Нали нашата икономика е свързана с тяхната, себе си ще прецакаме. Това е малко на принципа не е важно ние да сме добре, важното е другите да са зле. Типично българска работа. :)

Нито себе си ще прецакаме нито тях, но поне ще покажем, че имаме гражданска позиция.
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Като оная с рисунката на турския кенеф ли?
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Танасис Хадес - тоя ще дойде нежен пророк и гадател на кокоши куаки. :)

Много е кофти когата някаква маляка се изказва така и е прав, мамка им на скапаните ни управляващи.
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Гениална мисъл! Знаеш ли как ще ги прецакаме гърците като ги бойкотираме, напрау ша ги съсипем! :lol:

Нали нашата икономика е свързана с тяхната, себе си ще прецакаме. Това е малко на принципа не е важно ние да сме добре, важното е другите да са зле. Типично българска работа. :)

В много, много, много голяма грешка си. Тъпата гръцка държава в момента е фалирала - буквално. ЕС ги притиска да продават земи и острови ама нещастниците са се стиснали като девствен анус пред негърски хуй. Не искат да продават, а са затънали в дългове, защото последните 20 години си живуркат хубаво, ама на кредит. Е, сега дойде времето за разплата.

Та, по темата, всяко едно нещо е жизнено важно за икономиката им, дори продаването и изнасянето към затъналата ни малка държавица. А да не говорим, че тук е и един от най-големите им външни пазари.
 
От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

В много, много, много голяма грешка си. Тъпата гръцка държава в момента е фалирала - буквално. ЕС ги притиска да продават земи и острови ама нещастниците са се стиснали като девствен анус пред негърски хуй. Не искат да продават, а са затънали в дългове, защото последните 20 години си живуркат хубаво, ама на кредит. Е, сега дойде времето за разплата.

Та, по темата, всяко едно нещо е жизнено важно за икономиката им, дори продаването и изнасянето към затъналата ни малка държавица. А да не говорим, че тук е и един от най-големите им външни пазари.

Има едно нещо дето се нарича пазарна икономика и едно друго нещо дето се нарича макроикономика. Прочети как ще се отрази бойкотирането на вноса или износа на БГ икономиката и пак ще говорим. За пример ще ти дам милионите левове, които загуби бизнеса от бойкотирането на границата.

А за това колко били затънали, ние щото много сме изплували - за всички сме просеците на ЕС. Малко е ситуацията присмял се хърбел на щърбел. :)
 
От: От: От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Има едно нещо дето се нарича пазарна икономика и едно друго нещо дето се нарича макроикономика. Прочети как ще се отрази бойкотирането на вноса или износа на БГ икономиката и пак ще говорим. За пример ще ти дам милионите левове, които загуби бизнеса от бойкотирането на границата.

А за това колко били затънали, ние щото много сме изплували - за всички сме просеците на ЕС. Малко е ситуацията присмял се хърбел на щърбел. :)

Съгласен. Специално тук всички зеленчуци и плодове по пазарите са гръцки внос!
 
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2915431

може да не стават за нищо тея, но за жалост това си е истината. Доколко е правдоподобно че е казано от гръцкия премиер не се знае. Чиста доза вестникарски простотии, но има много лоши истини вътре ...
 
Последно редактирано:
От: „Българите са тъпи задници!“– лидерът на гръцките синдикати Танасис Хадес

Този мангал да ме хване за .....

След 50 години няма да ги има много съвременни държави и народи но Българите няма да са между тях докато Гръцките етиопски педерастки цигани със сигурност ще бъдат

PS

Макар че това едва ли е казано точно от него поне не в официален разговор
 

Горе