„Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Ако нещата бяха чисти и прозрачни, този който ги е изкарал да е купил той сградата, а не да търси подставени лица. Ти ако си чист и читав човек, сам ще си го купиш, няма да го вземаш през някакви льохмани.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Как така не виждаш проблем? Очевадно е, че тези не разполагат със свои пари.

Това пък е доста обнадеждаващо, като се замислиш. Доказва, че не е нужно да си мечо Пух, за да си приятел на прасчо. Има надежда и за нас..:D
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Ако нещата бяха чисти и прозрачни, този който ги е изкарал да е купил той сградата, а не да търси подставени лица. Ти ако си чист и читав човек, сам ще си го купиш, няма да го вземаш през някакви льохмани.

Може да се погледне и от друг ъгъл: ако нещата не са читави, аз НЕ бих използвал такива привличащи вниманието лица.
Наистина ли вярваш, че човек с много пари е закъсал до тях? И няма никакви по-добри варианти за подставени лица?

Това какво може да означава:

1 - че няма конспирация и всичко е наред
2 - че реалния човек зад сделката може да си позволи това защото всичко е наред - не го безпокой фактът, че простолюдието ще драска по форумите и новинарските сайтове вместо да прави нещо продуктивно са самите себе си.

В рамките на ден се разбра за две съмнителни сделки - 8 млн. и 600 х.лв. В случая размера парите не са от значение (дори да бяха разменени ролите - младежите да бяха закупили конюшните). На обикновените хора, историята около дипломатическия клуб им харесва повече. Отвори Читанка и ще видиш коя е най-оборотната категория книги. И така.. дипломатическия клуб е по-интересен. За конюшните боко казва, че ще правят някаква проверка. Ако сделката не бъде спряна - то ще се окаже, че времето за дискутиране на новината е безвъзвратно и безсмислено загубено.

новината за дипломатическия клуб в клубз е четена 200к пъти - по 10 мин отделено време на темата да сложим това са 1388 ДНИ = 4 години
ето с това ни заливат медиите и с това се занимава тиквоча
 
Последно редактирано:
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Значи според за мен за случая с конюшните сиг има нещо нередно но тя държавата е разграбена отдавна и това е едно петънце и ще продължава да се разграбва.
Дори и някога в светло бъдеще да дойде някой който да иска да постави народа и държавата на първо място няма да му позволят.
За случая с Ексклузив уеб дизайн не някой тук ако му кажат ето ти тези пари работи, той да каже:
Не аз пари не пера ще си тегля кредит и ще се развивам или неискам имам си работа добре съм си.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“

Значи според за мен за случая с конюшните сиг има нещо нередно но тя държавата е разграбена отдавна и това е едно петънце и ще продължава да се разграбва.
Дори и някога в светло бъдеще да дойде някой който да иска да постави народа и държавата на първо място няма да му позволят.
За случая с Ексклузив уеб дизайн не някой тук ако му кажат ето ти тези пари работи, той да каже:
Не аз пари не пера ще си тегля кредит и ще се развивам или неискам имам си работа добре съм си.

Аз не бих със сигурност, ще ми се лепне такава простотия на името и цял живот ще ми стои, камо ли като тръгна да се развивам в бизнеса, да ме помнят с такава далавера, не благодаря.
 
От: „Ексклузив уеб дизайн“ купи за 8,5 милиона лева Дипломатическия клуб „Бояна“
Дори и някога в светло бъдеще да дойде някой който да иска да постави народа и държавата на първо място няма да му позволят.
То обикновето тези които идват по-нататък - независимо какво целят (собствено или чуждо облагодетелстване) - хич, ама хич не питат дали някой им позволява. Насъскват наемниците и като си разчистят пътя си правят каквото искат.
Работата е там, че колкото по-гнусно става в страната, то толкова по-лесно хората възприемат тези, които ще се "изсерат" с извинение по описаната по-горе схема. Хитлер е прекрасен пример! Като идва и оправя бъркотиите (в Германия) и после хората (пак германците имам предвид) му позваляват да си прави каквото си иска, включително да си избива беззащитни хора (щом му харесва)...
 

Горе