1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

monefff

Well-Known Member
Някой знае ли как мога с 1 браузер да се логна с 5 фейсбук акаунта да кажем ?
Защото ми писна само да се логвам и се ънлогвам и т.н.

Ползвам 3 бразуера и ми трябват и трите.. и за това ми трябва 1 с който да мога дасе логвам в петте.. и да седят примерно на отделни табове.. нещо такова..
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Пробвай Incognito функцията на Google Chrome (Ctrl + Shift + N). Ако използваш и Firefox може да тестваш функционалността на Multifox.
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

От досегашната практика се установи, че често се получава объркване, доброволецът пуска коментар присъщ за едната самоличност, но забравя да превключи потребителките профили. Тук Митко даде едно предложение, как да избегнем тези рискове. Ще го помоля да сподели.

Димитър: Ами, същността на предложението е различните акаунти да се използват в различни браузъри. Примерно, единия акаунт се използва само с Интернет Експлорър, другия в Мозила. По този начин не се налага непрекъснато превключване на акаунтите, и бързо се добива автоматизъм. В момента в които решиш да пуснеш коментар от някоя самоличност отваряш и съответния браузър. Аз лично ползвам четири самоличности в четири браузъра, освен тези подходящи са също Опера и Сафари. Не ми се е случвало да сбъркам и да пусна коментар под друг акаунт.

Елена: Аз се опитах да си инсталирам Файърфокс на лаптопа, които ми е предоставен, но ми иска администраторска парола.

Кирил: Които има такива проблеми – компютрите при Павел -той ще ви инсталира каквото е необходимо.

http://placecasting.com/povedenie-na-bsp-v-socialnite-medii/

2528072_F.gif
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

aко намерите начин как да стане с един браузър - веднага пишете на @ReminD
за да каже на комунистите и да спрат да се мъчат с 5646546564654 браузъра :shock: :(
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Има начин с google chrome но трябва да си влязал в различни google + aкаунти :)
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Абе нали имаше такива софтове за управление на соц. акаунти и кампании. Защо не го направиш така, не ми се вярва да важи само за фен страници и групи, както туитър акаунти. Засичал съм го, но сега не се сещам как беше.
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Може би с това fbQuickLogin for multiple Facebook?
Setup your Facebook login details and then onwards, you will be able to login to your Facebook account with just a click. You can configure up to 10 accounts.
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Идея - инсталирай Firefox няколко пъти в различни папки. Така би трябвало всяка инсталация да има отделна папка за cookies и има вариант да стане номера.
 
От: 1 Браузер 5 фейсбук акаунта? Възможно ли е?

Идея - инсталирай Firefox няколко пъти в различни папки. Така би трябвало всяка инсталация да има отделна папка за cookies и има вариант да стане номера.

Нема как да стане - не го мятай по върбите. Не е това начина.

Ако се бяхте зачели тук:
http://kb.mozillazine.org/Opening_a_new_instance_of_Firefox_with_another_profile
щяхте да разберете къде е ключа от палатката...

PS: Очаквам БКП (БСП/СДС/ДПС/ГЕРБ или както там се казват тази година) да ме направят директор на водопад някъде...
 
Последно редактирано:

Горе