10 Лого дизайна Безплатно

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте отново колеги.
Предлагам изработка на лого за 0лв.
(тоест Безплатно с цел разширяване на портфолио)
Не повече от 1 лого на човек

Пишете на ЛС инфо:
- Предпочитани цветове до 4
- Размери на png файла (само png)
- Информация относно продукта

Запазвам правото си да отказвам на някой колеги

Оставащи 0 бр.

Моля не пишете излишни коментари отдолу
Срок на изпълнение до 48 часа (обикновено до 2-3 часа)

Последно редактирано:

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Аз вписвам ли се или да не се хабя?

kreten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Здравейте отново колеги.
Предлагам изработка на лого за 0лв.
(тоест Безплатно с цел разширяване на портфолио)
Не повече от 1 лого на човек

Пишете на ЛС инфо:
- Предпочитани цветове до 4
- Размери на png файла (само png)
- Информация относно продукта

Запазвам правото си да отказвам на някой колеги

Оставащи 10 бр.

Моля не пишете излишни коментари отдолу
Срок на изпълнение до 48 часа (обикновено до 2-3 часа)

а, аз? може ли, може ли? а?

не мое да не се вписвам, ние имаме толкоз топла връзка?

а може ли да фърля ено очо на предишни разработки?

kreten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

една препоръка - обвързвай безплатното лого с ревю и дори помоли клиентите да изпльоскаш логото в темата ако нямат нищо против естествено

kreten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

ако не възразяваш аз ще изпльоскам тука мойто задание?

Можеш да бъдеш сигурен, че ако направиш готино лого да се скъсам да хейтя - хората, които го харесат ще си поръчат пък аз каквото ща да си плещя

ся са връщам - да копна личното

kreten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

туй е лично - да не търси някой в историята нещо

само урл-то съм разкарал - сайт за климатици

kreten каза:
vapdesignbginfo каза:
Нали искаше защо не прати инфо

щот дори не очаквам да ми обърнеш внимание. ако обаче държиш не възразявам да го направим така: логото е дефакто само за портфолиото ти. ще напиша ревю като горе долу това ще бъдат точките

сходимост с цялостния облик на сайта
оригинална идея / скрито послание
качество на изпълнението

Предполагам не възнамеряваш да използваш онлайн генератор на лога - личи си

Ако имаш въпроси на разположение съм. Между другото - дискусия в темата, дори да те нападат, само може да ти помага. Просто трябва да не излизаш от релси дори да те нападат - ти водиш разговора, не хейтърите 8) мда, като мен

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0

Има ли още свободни места? Бих желал да се възползвам.

darkenergy_

Active Member
Рейтинг - 100%
116   0   0

Виждам, че свободните места са се изчерпали. Бихте ли качили после логотата. Може би ще поръчам скоро едно лого, ако ми хареса работата на автора.

kreten

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0

Тъй, аз получих моето лого за което определено дължа поне едно

Благодаря

attachment.php

Плюсовете:
1. Вапа влезе в срока, който сам си постави - каза до 48 часа и ми го прати за по-малко от 24
2. Постарал се е да ми го даде в два варианта - единия с цвета на сайта, втория прозрачен. Готино, предвидливо все пак има разни дървета дето и за това няма да се сетят

Минусите:
Иде реч за сайт за монтаж и рподажба на климатици. Тва лайняно синьото не е по вина на вапа - сайтът е в тоя цвят. Всъщност не е в тоя цвят вж по долу

Аз предполагам, че в логото има някаква идея Е и С да са в квадратчета, които да стилизират заскрежени прозорци. Значи явно все пак има някаква скрита идея обаче нещо с реализацията не ме кефи. Първо фацата по-скоро напомня на стара дъска отколкото на заскрежен прозорец, а ако ми кажат, че е прозорец в най-добрия случай кондензът се е разтекъл, което ИЗОБЩО НЕ ГОВОРИ ДОБРЕ ЗА МОЙТИ КЛИМАТИЦИ.

Следващия момент - бялото ОК ама тва черното на тва смотаното синьо направо е като тест на Роршах ебаси! Не, не тва просто изобщо не може да ме кефи. Ако се замисля как ще го отпечатам на визитка - на синя - абсурд, на бяла - ами то бялото изчезва и остава едно xpert lima.

attachment.php

В интерес на истината на оригиналния фон на сайта логото стои една идея по-ясно, което пък поражда въпроса, защо не са използвали оригиналния код на цвета от сайта за демото ами това определено значително по-синьо, синьо. Начи това в готовото лого е

#004BC0 демек R=0 ; G=75; B=192

а това от фона на сайта е

#0089A8 или R=0 ; G=137; B=168

начи абсурдно е дизайнер да работи като мери цветовете на око?!?

attachment.php

-----------------------------------

Технически много трудно мога да използвам логото в настоящия му вид дори да приемем, че го харесам.

-----------------------------------

Размерът няма да го коментирам, защото все пак вапата не ми праща лого за употреба а за ревю, поне така се надявам де, ако се бъркам - много е малко, аз мога да си го намаля ма не мога да си го увелича

В заключение мойто мнение: има още много да се работи за да се превърне изпълнителя в дизайнер. Съвсем така как да го кажа, добронамерен съвет - хора пенкилери няма - вапе, специализирай се в нещо. Имаш десетина теми във форума и всичко ти е в съвсем различни аспекти.

Като гледам преобладават темите ти за друпал Начи друпала е много мощна система дето обаче плаче за фина настройка. специализирай се в нея и намери пазара за друпалски сайтове. Аз от скапания уордпрес не мога да се отърва от клиенти за модификации, ти ако наистина го чуваш друпала може да правиш дивни кинти само с настройки и модификации.

Не се занимавай с глупости - дизайни, темплейти, лога и т.н. - не можеш да огрееш навсякъде. Дизайнерите нека си праят дизайна - трябват ти куп програми, дето струват майка си и баща си и в някакъв светъл миг щеш не щеш трябва да ги купиш. Като те гледам в момента даже нямаш инструмент за екстрактване на кода на цветовете, което е АБСУРДНО ако предлагаш дизайн под каквато и да е форма

Специализирай се в едно нещо и си намери клиентелата. Повтарям ти го щот знам, че мразиш да ми четеш постовете - само от модификации на друпала можеш да се издържаш, ако наистина си добър на друпал - не се занимавай с други глупости

ecPreview.jpg
image3004.png
expertclima.png

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0

Безплатно лого е все пак и не ми се занимаваше много да ти кажа чесно, но размера е такъв защото ти ми каза да постъпя както си искам. Колегите поръчали с точен размер са си го получили вече както трябва да си е.

тео

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
17   0   0

You must spread some Reputation around before giving it to kreten again.
На туй му се вика ревю!:beer:

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0

Да изплюща и аз мойто "лого"
logo.png
ще оставя оценката на другите

Горе