10 Лого дизайна Безплатно

От: 10 Лого дизайна Безплатно

Безплатно лого е все пак и не ми се занимаваше много да ти кажа чесно, но размера е такъв защото ти ми каза да постъпя както си искам. Колегите поръчали с точен размер са си го получили вече както трябва да си е.

аз за размера не споря изобщо, ама за другото - нали искаш лога за портфолио и ревю, не си плюй сам върху себе си! Цялата работа резултира в тва че някви кретени по форумите почват да ти обясняват ма как това било скапано, как онова било скапано и ти губиш мотивация. няма по страшно от това да загубиш желанието да се развиваш. ако я караш през пръсти ще имаш хейтъри, хейтърите ти убиват мотивацията от всичко губиш само ти.

ся щи напрая едно просто откровение: аз не съм инсталирал друпал нивгаш. тъй както съм инсталирал кво ли не друго баш друпал не съм. друпала си има куп предимства и аз съм наясно с тях, ако ти си добър с друпала как мислиш - дали ще си играя да го разучавам или просто ще оставя ти да го сетнеш и модифицираш. тва при условие, че се водя програмист, ами за простосмъртните уебмастъри?

начи ако наистина чуваш друпала просто си пилееш времето с друго
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Да изплюща и аз мойто "лого"
Виж файлът 6555
ще оставя оценката на другите

чакай да сложа очилата на баба... дизайн за картичка ли си поръчал?
 
  • Like
Реакции: fifi
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Аз и по принцип нямам намерение да се занимавам с Лого дизайн, но просто мислъта ми беше, че мога да бъда полезен на някой

друпала чуваш ли го?
да - вече си полезен на много хора
не - ми отивай да го учиш или избирай нещо друго
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Е с такива лога, ако си напълниш портфолиото, поръчка за повече от 15-20лв едва ли ще имаш ..
ПП: Давай по-малко фрий неща (например 2-3), но ги направи така, че и на теб да ти харесат. Клиентът и от 5 лога може да ти хареса стила, просто да са качествени. Успех
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Еххх, ама хора, направо го убихте момчето. По-полека де! Някои хора са по-чувствителни.

И аз мисля, че трябва да се постараеш още, за да искаш пари за работата си, но ако наистина нямаш желание - не се занимавай с лого. Само с желание стават нещата. Не знам с каква програма работиш, но ми се струват готови клип арт логотата, затова и стоят леко замазани. Изтегли си една безплатна програма и започни да работиш, няма лесно спечелени пари :)
Ако не се откажеш - ще задобрееш неминуемо!

Някой спомена Друпал - работила съм навремето с Друпал, голям зор, трябва да разбираш и от php частично, и от css и html, ако искаш да правиш темплейти. Отказах се аз де...
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

чакай да сложа очилата на баба... дизайн за картичка ли си поръчал?
:lol:

:lol: Честно, постоянно ме разсмиваш. :beer:
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Фшшшшъййй ей ко каза за кретена ?
Нали щяхме да се взимаме?
:lol:

:lol: Честно, постоянно ме разсмиваш. :beer:
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Еххх, ама хора, направо го убихте момчето. По-полека де! Някои хора са по-чувствителни.

ти не са кахъри - вапата напрай такъв напредък от първия ни контакт, че вече вярвам, че от него шстани накъв онлине бизнесмен, само трябва да се бутне да върви в правия път
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно


айде твоето поне пасва и на визитка и на всякакъв светъл сайт

и пак има силогизми някви.

начи ок, имаме перо (е, не оригинално а е от някъф клипарт ама да приемем, че е ок). хубаво, перото е добро послание за качествен копирайтинг щото навежда на класически произведения, на прецизността на ръчното писане и спираме до тука. Начи с перо се пише на ръка... от къв зор логото е в тоя толкоз стандартен, типично машинописен шрифт?!?! Тва таймса ли е? все тая - буквално убива зачатъка на идея, който придава перото.

После - айде слогана нашибан и той в логото, ама тва ще г опреживея - разви дизайнери, разни схващания. Обаче тва - серифен, несерифен шрифт, то направо с енабива на очи дори да не си дизайнер. Тва нещо не мое да носи послание - тва е стандартна недомислица "чакай да видим тоя шрифт ко прай - иииииихаааааа"

И накрая като за капак тъз табела на Учебна кола що е? Едно на ръка, че застъпва текста. Хубаво си решил да удариш малко цвят, червеното и черното се връзват ама оти с табела на Учебна кола? Просто няма логика. Начи ако тази табела, не е табела а е книга и се опитва да наведе на усещането за обем т.е. да вържеш посланието за прецизността с посланието за количества т.е. може да разчитате на нас за дългосрочни отношения? Ама ако е книга можеше много по-елегантно да се стилизира. Кво пречеше да "легне" целия текст върху стилизирани страници (демек три вълнообразни чертички), да обърнеш перото обратно и да го стилизираш в контур? Тогава вече имаш посланието за прецизност и отговорност, ръгни му един леко курсивен шрифт и летиш направо.

Тия пера и учебни автомобили само навеждат на мисълта за някво ПТП с участието на ниско прелитащи домашни гъски
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

айде твоето поне пасва и на визитка и на всякакъв светъл сайт

и пак има силогизми някви.

начи ок, имаме перо (е, не оригинално а е от някъф клипарт ама да приемем, че е ок). хубаво, перото е добро послание за качествен копирайтинг щото навежда на класически произведения, на прецизността на ръчното писане и спираме до тука. Начи с перо се пише на ръка... от къв зор логото е в тоя толкоз стандартен, типично машинописен шрифт?!?! Тва таймса ли е? все тая - буквално убива зачатъка на идея, който придава перото.

После - айде слогана нашибан и той в логото, ама тва ще г опреживея - разви дизайнери, разни схващания. Обаче тва - серифен, несерифен шрифт, то направо с енабива на очи дори да не си дизайнер. Тва нещо не мое да носи послание - тва е стандартна недомислица "чакай да видим тоя шрифт ко прай - иииииихаааааа"

И накрая като за капак тъз табела на Учебна кола що е? Едно на ръка, че застъпва текста. Хубаво си решил да удариш малко цвят, червеното и черното се връзват ама оти с табела на Учебна кола? Просто няма логика. Начи ако тази табела, не е табела а е книга и се опитва да наведе на усещането за обем т.е. да вържеш посланието за прецизността с посланието за количества т.е. може да разчитате на нас за дългосрочни отношения? Ама ако е книга можеше много по-елегантно да се стилизира. Кво пречеше да "легне" целия текст върху стилизирани страници (демек три вълнообразни чертички), да обърнеш перото обратно и да го стилизираш в контур? Тогава вече имаш посланието за прецизност и отговорност, ръгни му един леко курсивен шрифт и летиш направо.

Тия пера и учебни автомобили само навеждат на мисълта за някво ПТП с участието на ниско прелитащи домашни гъски

Честно това за учебната кола не се сетих. :mrgreen: :lol:

You must spread some Reputation around before giving it to kreten again.
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Не разбирам това не ли правено с програма която само слагаш някакъв текст и е готово ???
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Аз пък писах на колега още вечерта в същия ден, когато беше пуснал обявата. Тогава пишеше, че има 7 свободни позиции за лого. Писахме, каза че все още има свободни позиции, пратих му примерно лого, което бях направил за 10 минути, разбрахме се за цвят и форма и на сутринта гледам, че вече нямало свободни позиции и не съм се класирал :D

Изключително "коректен" си колега, продължавай в същия дух ;)
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Еми те наваляха сумати съобщения аз се шашнах на кого да отговоря извинявайте.

ей тъй да ти върви и на поръчки
 
От: 10 Лого дизайна Безплатно

Бих ти дал една препоръка да различаваш лого от мото и да не се опитваш да правиш от себе си логото и мотото заедно.
 

Горе