10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

От: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

не знам за вас но аз пр-а почти не го гледам, това което гледам е по-скоро порядъка, а не самата му стойност
 
От: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

единствено е бърз индикатор за това колко линка отчита Г за даден сайт при команда линк :) И аз не го гледам ако става дума за ексчеинд предпочитам уникален контент и рилеитед сайт отколкото гол пр
 
От: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

Мерси много полезна информация :d
 
От: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

Здрасти и добре дошъл тук.
Радвам се че инфото ти допада - гледам че и в темата за директорийте си писал. Еми приятно трупане на линкове.

Както и приятен престой тук;)
 
От: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks)

и аз не мсиля че могат да навредят :) а и Ранд Фишкин го твърди в теста си

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=1224


Той много неща може да твърди... ама Мат Кътз пък казва, че е почти невъзможно... иначе всеки би злоупотребявал... просто трябва да е адски очевидния линк спам и сайта да е без история... забелязъл съм че когато сайта ти има по-солидна история без провинения... много неща ти се разминават...


не знам за вас но аз пр-а почти не го гледам, това което гледам е по-скоро порядъка, а не самата му стойност
Защото не продаваш линкове :p Аз също за сайтове, които опитвам да класирам напред не му обръщам никакво внимание, но имам и такива сайтчета от които продавам яко линкове и там няма как :)
 

Горе