1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Странник изнасяш проповеди все едно сайтовете си ги оптимизираш по повелите на Кътс - пишеш хубави статии и чакаш потребителите толкова да се трогнат от написаното та да почнат да те споделят като бесни из форумите и социалките.

През последните няколко години от щуротиите на Г. изгоряха доста бели сайтове и два пъти повече черни не ги пипна - Как точно установи че който не спазва правилата гризе дървото за сметка на правоверните дето чакат в десета глуха да ги огрее първа страница.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Странник изнасяш проповеди все едно сайтовете си ги оптимизираш по повелите на Кътс - пишеш хубави статии и чакаш потребителите толкова да се трогнат от написаното та да почнат да те споделят като бесни из форумите и социалките.

През последните няколко години от щуротиите на Г. изгоряха доста бели сайтове и два пъти повече черни не ги пипна - Как точно установи че който не спазва правилата гризе дървото за сметка на правоверните дето чакат в десета глуха да ги огрее първа страница.
Е как няма да те "споделят като луди" примерно с анкор "алуминиева дограма" :) смешки от хиляда и една нощ. Този "Странния" ми прилича точно на Кътс, за който се говори, че е актьор напоследък :) , а дали "С.." не е една личност с която сме имали вземане даване преди време и ми виси с пари още гадая ...
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Странник изнасяш проповеди все едно сайтовете си ги оптимизираш по повелите на Кътс - пишеш хубави статии и чакаш потребителите толкова да се трогнат от написаното та да почнат да те споделят като бесни из форумите и социалките.

През последните няколко години от щуротиите на Г. изгоряха доста бели сайтове и два пъти повече черни не ги пипна - Как точно установи че който не спазва правилата гризе дървото за сметка на правоверните дето чакат в десета глуха да ги огрее първа страница.

mantaman => не знам какъв е твоя опит, но моя опит не е твоя опит. Престани да мериш света според твоите стандарти и това, което ти се случва на теб.
И да, точно така правя, и да, имам успехи и не мога да се оплача! Това, че ти не можеш да го правиш, не означава, че другите също не умеят да го правят!

Този "Странния" ми прилича точно на Кътс, за който се говори, че е актьор напоследък :) , а дали "С.." не е една личност с която сме имали вземане даване преди време и ми виси с пари още гадая ...

Ivo94 => А какво точно имаш предвид? Я спомени, недей с недомлъвки! Като си казал "А", кажи и "Б"! Или какво - страх те е, не си прав и лъжеш, искаш да всяваш негативно настроение и реши да действаш по този начин?

Казвай, искам да чуя от теб за кого ме смяташ, на кого ти приличам или извинение от теб. А след това ще призова Blinky и coolice да проверят дали казваш истината. Защото те могат да го направят, когато погледнат в административния панел данните на акаунта ми! А не го ли направиш, ще считам, че искаш да очерниш незаслужено член на форума и ще поискам наказание срещу теб от администраторите.

Впрочем, нападките от твоя страна вече са докладвани, репортнати и ще очаквам съдействие от администраторите в това отношение. А се надявам, че те ще обърнат внимание на това, защото ти не си единствения, който говори такива неща и желая да има изясняване на ситуацията.
 
Последно редактирано:
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Виж файлът 6728
Абе глупости, намерил си кого да будалкаш за канали и клипове с разни картинки.:)
Като ти видя канала от 04.04.2013 и какво си качил в него - новини за Волен Сидеров
и ми става ясно, че нито си монетизирал, нито ще можеш някога да го монетизираш.
Надявам се, че няма будали във форума, които да ти се вържат.:)

П.П. Не се заблуждавайте от разни такива офертички.
В руските форуми има много добре обяснено какви са изискванията на екипа на youtube,
за да те одобрят. Защото има изисквания за партньорската им програма -
колко броя абонати и каква предварителна гледаемост трябва да имат клиповете, за да те одобрят.
Да не говорим, че клиповете трябва да са уникални, а не от телевизии.
Ок в Adsense не е равно на OK в youtube!
 
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

mantaman => не знам какъв е твоя опит, но моя опит не е твоя опит. Престани да мериш света според твоите стандарти и това, което ти се случва на теб.
И да, точно така правя, и да, имам успехи и не мога да се оплача! Това, че ти не можеш да го правиш, не означава, че другите също не умеят да го правят!



Ivo94 => А какво точно имаш предвид? Я спомени, недей с недомлъвки! Като си казал "А", кажи и "Б"! Или какво - страх те е, не си прав и лъжеш, искаш да всяваш негативно настроение и реши да действаш по този начин?

Казвай, искам да чуя от теб за кого ме смяташ, на кого ти приличам или извинение от теб. А след това ще призова Blinky и coolice да проверят дали казваш истината. Защото те могат да го направят, когато погледнат в административния панел данните на акаунта ми! А не го ли направиш, ще считам, че искаш да очерниш незаслужено член на форума и ще поискам наказание срещу теб от администраторите.

Впрочем, нападките от твоя страна вече са докладвани, репортнати и ще очаквам съдействие от администраторите в това отношение. А се надявам, че те ще обърнат внимание на това, защото ти не си единствения, който говори такива неща и желая да има изясняване на ситуацията.
Разбира се, че и аз искам да се изясни ситуацията. Ще пусна на Blinky (той е запознат със случая) имената на човека, който ми дължи известна сума, а ти просто можеш да му дадеш твоите, за да не са публични тук. Така бързо ще се разбере дали си човека, който смятам. Ако не си ти разбира се, че ще ти се извиня публично. НЕ съм тук да очерням, който и да било и да се занимавам с интрижки. Всичко много бързо може да се изясни
 
Последно редактирано:
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Разбира се, че и аз искам да се изясни ситуацията. Ще пусна на Blinky (той е запознат със случая) имената на човека, който ми дължи известна сума, а ти просто можеш да му дадеш твоите, за да не са публични тук. Така бързо ще се разбере дали си човека, който смятам. Ако не си ти разбира се, че ще ти се извиня публично. НЕ съм тук да очерням, който и да било и да се занимавам с интрижки. Всичко много бързо може да се изясни

Съгласен съм, пиша си с Blinky, и мисля, че от комуникацията ми с него малко или много ме познава, ще му предоставя всичко което желае и ще очаквам да се обади.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

@brat1985
Ти като не можеш или не искаш да правиш по този начин защо да флудваш темата. Ако имаш по добри начини за печелене на при ще те помоля да ни обесниш като си толкова разбирач. Аз ти казвам аз печеля показал съм го със снимки. Ако не можеш да помагаш поне не вреди, че аман от философи. :)
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

@brat1985
Ти като не можеш или не искаш да правиш по този начин защо да флудваш темата. Ако имаш по добри начини за печелене на при ще те помоля да ни обесниш като си толкова разбирач. Аз ти казвам аз печеля показал съм го със снимки. Ако не можеш да помагаш поне не вреди, че аман от философи. :)
Ако беше така, както се опитваш да лъжеш хората, то аз отдавна да съм се преместил поне на Малдивите.:)
/ Виж втория линк в подписа ми, за да ти стане по-ясно защо при мен няма да ти минат номерата./
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Странник не ми се рови назад по темите където мисля че съм чел твоя тема как си избутал напред един сайт и си го продал за прилична сума - Ако не съм се объркал прочети си пак темата и кажи дали всичко там е по каноните на Г.

В тая тема момчето споделя опит - не кара никой на сила да го прави, ако ти имаш конкретна информация за такива изгорели профили я дай вмасто да ни обясняваш високопарно как и в България вече имало богопомазани (вероятно трябва да разбираме твоята особа) които имат право да са бели хора и да печелят пари от Ютуб въпреки че са българи.
Българите не са хора втора ръка и не мисля че нямат право да печелят пари щом е възможно.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не е нужно да лъжете гугльо, мугльо и дугльо. Просто си правите канал, качвате редовно клипове и след известно време тубата ви пуска линк с покана за партньорство (без значение от коя държава сте). Така стана при мен. Няма нужда от някакви измами и т.н. Плюс това излишно е от самото начало да се подхожда с грешна информация, само и само да те поканят, защото цялата работа с тубата добива финансов смисъл при десетки абонати и хиляди импресии гледаемост всеки ден - а това рядко го има при нови канали. Във всички останали случаи става дума за жълти стотинки.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Аз от скоро се занимавам с това 2-рия ми месец е на първия месец и аз мислех като вас, но като почнах да увеличавам броя на каналите и почна да се трупа доста хубавичка сума (за мене поне) сега за 20 дена имам около 10 $ и продължавам да си правя още канали.
Човекът се занимава с това отскоро. Още не е взел пари. За 20 дни е изкарал внушителната сума $10. Това са фактите.

Странникът има право са се съмнява, а сравнението с оптимизация на сайтове е меко казано неуместно. Тук говорим за бизнес партньорство, при което едната страна плаща на другата за извършена услуга при определени условия. Сключваш договор, макар и виртуален. Като си оптимизираш сайтовете за Google не трябва да сключваш договор с компанията и съответно не нарушаваш такъв ако използваш непозволени методи за оптимизация.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Дали си сключил договор или не си все тая ако от Г решат да ти блокират парите изгаряш и може да ходиш да се жалваш на арменският поп - случаи такива с адсенс колкото искаш - същото е и с оптимизацията решават че не ги кефиш и пропадаш и да си имал договор и да си нямал в случаят с Г. е без каквото и да е значение.

Всеки има право да се съмнява и да пише съмненията си тук ама менторският му тон некакси не ме радва особено когато нещата които проповядва самият той не спазва.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Странник не ми се рови назад по темите където мисля че съм чел твоя тема как си избутал напред един сайт и си го продал за прилична сума - Ако не съм се объркал прочети си пак темата и кажи дали всичко там е по каноните на Г.

Ами порови се и прочети, намери. Ще ми е интересно и на мен да видя за какво става въпрос. Просто защото такова нещо не съм казвал. И не съм продавал сайтове. Всъщност досега сайтове не съм продавал. В случая или лъжеш или се бъркаш!
Но да, точно по този начин, за който ти говоря съм "избутвал" сайтове напред. И то не само един!

А всъщност и както ти се каза - намесваш две неща, които не могат да се смесват. Тук няма значение оптимизацията на сайтовете.
А пиша по тази тема, защото ме интересува темата, а така също имам и известен поглед над нещата, които ги знам. Но всъщност другите хора ти отговориха вече. Ето ти примерно този отговор, на pisara. Не само brat1985, и тя ти обяснява точно това, което казвам и аз, а тя го споделя и от своя опит. Е, защо тогава не нападаш pisara, че пише глупости, ами си се заял с мен? Може би така ти е по-удобно?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Просто си правите канал, качвате редовно клипове и след известно време тубата ви пуска линк с покана за партньорство (без значение от коя държава сте).

Нещо странно се случи днес при мен. Имам стар акаунт в тубата от 2007 и миналия месец свързах акаунта си в Гугъл с този в тубата (честно-казано не съм много сигурен какво точно направих). Добре, ама в Гугъл съм с друго име и сега имам все едно два акаунта в тубата. Днес получавам писмо от YouTube Creators, че акаунта ми е готов за монетизиране. Въпросният акаунт е с името ми от Гугъл и е създаден миналия месец. Нямам нито един клип качен и честно-казано не съм влизал дори .. Ама сложно го обясних. Довечера ще прочета по-подробно за какво иде реч.
 
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Разбира се, че и аз искам да се изясни ситуацията. Ще пусна на Blinky (той е запознат със случая) имената на човека, който ми дължи известна сума, а ти просто можеш да му дадеш твоите, за да не са публични тук. Така бързо ще се разбере дали си човека, който смятам. Ако не си ти разбира се, че ще ти се извиня публично. НЕ съм тук да очерням, който и да било и да се занимавам с интрижки. Всичко много бързо може да се изясни

Мисля, че трябва да му се извиниш, защото аз познавам Странника и мисля, че бъркаш сериозно човека. Не може да се отправят такива безпочвени обвинения!
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Нещо странно се случи днес при мен. Имам стар акаунт в тубата от 2007 и миналия месец свързах акаунта си в Гугъл с този в тубата (честно-казано не съм много сигурен какво точно направих). Добре, ама в Гугъл съм с друго име и сега имам все едно два акаунта в тубата. Днес получавам писмо от YouTube Creators, че акаунта ми е готов за монетизиране. Въпросният акаунт е с името ми от Гугъл и е създаден миналия месец. Нямам нито един клип качен и честно-казано не съм влизал дори .. Ама сложно го обясних. Довечера ще прочета по-подробно за какво иде реч.

Ако имаш предвид два различни мейла, то това не е проблем. Сега вече може да влизаш и с двата, и с адсенския, и с този в тубата. Щом нямаш още клипове, много добре трябва да прецениш какво да качваш. Всичко трябва да е правено от теб. За озвучаване използвай безплатни ресурси с линк към източника - слагаш го в описанието на клипа. Насочи се извън БГ, т.е. ако ще говориш в клипа, говори на английски или недей да използваш говор. Доста неща вървят там, всякакви "how to" неща.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ха, хайде дайте най-накрая да се разбира кой е този "Странник",
че темата стана съвсем друга вече.:)
С две думи - "Странник" eкс Цеци Пенев ли е или не?:rolleyes:
/ Четох в друга тема, че така беше писал някой... /
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ха, хайде дайте най-накрая да се разбира кой е този "Странник",
че темата стана съвсем друга вече.:)
С две думи - "Странник" eкс Цеци Пенев ли е или не?:rolleyes:
/ Четох в друга тема, че така беше писал някой... /

brad1985 => определено не съм въпросната личност: Цеци Пенев. Той bgkulinar написа това, не знам защо го написа, но не е хубаво от негова страна, че го е написал. Вече си писах с coolice, предоставих му няколко начина с които може да провери кой съм и очаквам да се включи с мнение и да ме подкрепи. След което ще искам официално извинение от bgkulinar, защото това, което той направи не му прилича, и по този начин ми пречи да работя и настройва членовете на този и на другия форум срещу мен. Смятам да му потърся сметка за това.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => определено не съм въпросната личност: Цеци Пенев. Той bgkulinar написа това, не знам защо го написа, но не е хубаво от негова страна, че го е написал. Вече си писах с coolice, предоставих му няколко начина с които може да провери кой съм и очаквам да се включи с мнение и да ме подкрепи. След което ще искам официално извинение от bgkulinar, защото това, което той направи не му прилича, и по този начин ми пречи да работя и настройва членовете на този и на другия форум срещу мен. Смятам да му потърся сметка за това.
Твое право е, разбира се. Ако е така, както твърдиш, наистина е по-добре да се изясни по-бързо този
въпрос и да си комуникираш спокойно с всички. Иначе ще стане като в онази приказка -
една лъжа повторена 100 пъти става истина.:rolleyes:
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ха, хайде дайте най-накрая да се разбира кой е този "Странник",
че темата стана съвсем друга вече.:)
С две думи - "Странник" eкс Цеци Пенев ли е или не?:rolleyes:
/ Четох в друга тема, че така беше писал някой... /

Не не е никакъв Цеци Пенев
 

Горе