1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => ако някой познава реално въпросната личност: Цеци Пенев му предлагам реална среща, да се видим с него, ако това е невъзможно - да ми се включи в скайп, ще пусна камерата и да ме види, дали сме една личност или не.

Освен това както споменах - вече водим кореспонденция с coolice по този въпрос и очаквам след като провери нещата които му казах да се включи и той с мнение и да обясни ситуацията и да докаже, че аз съм си аз. Ако и на него не повярвате - няма смисъл да съм тук в този форум, отивам си.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => ако някой познава реално въпросната личност: Цеци Пенев му предлагам реална среща, да се видим с него, ако това е невъзможно - да ми се включи в скайп, ще пусна камерата и да ме види, дали сме една личност или не.
Ако това е така, вероятно съм подведен и искам да ти се извиня публично. В крайна сметка нека някой от администраторите потвърди, че НЕ си въпросната личност.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

brad1985 => ако някой познава реално въпросната личност: Цеци Пенев му предлагам реална среща, да се видим с него, ако това е невъзможно - да ми се включи в скайп, ще пусна камерата и да ме види, дали сме една личност или не.

Освен това както споменах - вече водим кореспонденция с coolice по този въпрос и очаквам след като провери нещата които му казах да се включи и той с мнение и да обясни ситуацията и да докаже, че аз съм си аз. Ако и на него не повярвате - няма смисъл да съм тук в този форум, отивам си.
Няма нужда да си отиваш бързо-бързо. По-добре изчакай всичко да се изясни.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Ако имаш предвид два различни мейла, то това не е проблем. Сега вече може да влизаш и с двата, и с адсенския, и с този в тубата. Щом нямаш още клипове, много добре трябва да прецениш какво да качваш. Всичко трябва да е правено от теб. За озвучаване използвай безплатни ресурси с линк към източника - слагаш го в описанието на клипа. Насочи се извън БГ, т.е. ако ще говориш в клипа, говори на английски или недей да използваш говор. Доста неща вървят там, всякакви "how to" неща.

Благодаря ти за насоките! Ще имам предвид казаното от теб, ако се заема с тубата. Просто се учудвам, че изобщо ми предлагат монетизиране на акаунта, при условие че нямам качен нито един клип и съм посочил, че съм в България. Може би е промяна на политиката ... изведнъж една такава глобализация на всички нива - свят да му се завие на човек ..:)

Поздрави!
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Просто се учудвам, че изобщо ми предлагат монетизиране на акаунта, при условие че нямам качен нито един клип и съм посочил, че съм в България. Може би е промяна на политиката ...

Точно така. Затова по-горе споменах, че всякакво подаване на грешна информация е просто излишно.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Тука малко се е обърнало на чат :) отделили сме се малко от темата. Не ми стана ясно къде сме мамили Г. ако имаш сайт на Английски или друг език и като си го добавиш в адшенс и мамиш Гоогле ли? Това е същата работа имам канал на английски на което му позволява монитизация и последствие съм решил да качвам и клипове на друг език БГ или някакв друг и пак си имам бутончето $, ако имаше някаква забрана за България нямаше да излиза на потребителите реклами на български.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

На мен ми пише
В момента профилът ви не отговаря на условията. Научете повече

Но на единия ми клип се показват реклами от гошо. Как може да се обясни това?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

На мен ми пише


Но на единия ми клип се показват реклами от гошо. Как може да се обясни това?

Имаш ли зелена иконка с долар срещу този клип? Това се вижда в меню Видеомениджър - Качвания.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Показват се реклами и на клипове със съдържание, върху част от което нямаш права. Това е алтернатива на незабавното изтриване. Приходите отиват за носителя на правата, а авторът на клипа заслужено не получава нищо. Има автоматичен алгоритъм, който засича като се ползва чужда авторска музика и ако звузкозаписната компания е избрала този вариант, не ти трие клипа, а го монетаризира и си прибира парите.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Имаш ли зелена иконка с долар срещу този клип? Това се вижда в меню Видеомениджър - Качвания.
Няма доларче.

Показват се реклами и на клипове със съдържание, върху част от което нямаш права. Това е алтернатива на незабавното изтриване. Приходите отиват за носителя на правата, а авторът на клипа заслужено не получава нищо. Има автоматичен алгоритъм, който засича като се ползва чужда авторска музика и ако звузкозаписната компания е избрала този вариант, не ти трие клипа, а го монетаризира и си прибира парите.
Благодаря. Логично е.
Но музика не съм слагал.

Това писах в другата тема, но май не е забелязано:
Да взема да споделя нещо:
Попадна ми едно забавно клипче с руснаци в него, снимано любителски от задната седалка на колата.
Качих го в тубата на 16 юни, като леко префасонирах заглавието.
Още на първия преглед гошо ми лепна реклама! :shock:
След няколко дни ми предяви претенция за съдържание на трета страна. Оказа се, че GoChinaTV имала права над този клип?! :-o
Потвърдих, защото да оспорваш нещо на гошо е безсмислено.
Днес отварям видеомениджъра и ми се набива четири цифрено число за гледане на клипа. И рекламите си се въртят. :(
Същия клип е качен от няколко човека, като гледаемостта е от 1 до 200.

How to - solution for broken windshield wipers

Как, аджеба, GoChinaTV има права над руски любителски филм? Претенциите за правата започват от първата секунда. Едва ли руснаците от клипа са им го продали или изпратили, за да се видят по някаква китайска телевизия. И едва ли по радиото в колата е звучала китайска музика.
Сега погледнах - клипа съм свалил от сайт за споделяне на видеоклипове.
 
От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Няма доларче.

Това значи, че клипа е монетизиран (щом виждаш рекламите - те са две, в клипа и до него), но не ти взимаш спечеленото. Теста добре го е написал горе. Когато клиповете са монетизирани има иконка с доларче до всеки един от тях. Имаш ли го това, имаш и опцията да спираш реклами (ако не искаш да се показват към конкретен клип).

Кой знае каква историята с GoChinaTV...
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Това с правата кои на кого са е много странно.
Според мен има измами с тях и в тубата.:rolleyes:
Бях забелязал преди един немски профил, който имаше претенции
за права върху доста клипове, а след време гледам,
че този профил е изцяло изтрит.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Това с правата кои на кого са е много странно.
Според мен има измами с тях и в тубата.:rolleyes:
Бях забелязал преди един немски профил, който имаше претенции
за права върху доста клипове, а след време гледам,
че този профил е изцяло изтрит.

Има нещо гнило в Дания. Пардон, в тубата. Вчера попаднах на един клип - за таралеж, който се парализирал в задната част на тялото си и му направили инвалидна количка. Клипа принадлежи на една организация, която го е качила в тубата, преди около година. Преди седмица клипа е качен от още два профила в тубата - и на двата клипа вървят реклами. А на оригиналния клип няма реклами, въпреки многобройните гледания.
Мислех да сваля клипа, да изтрия съпровождащата музика и да го кача отново - да видя реакцията на тубата.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Има няколко варианта при правата, които съм забелязал.
Като качите клип, който не е изцяло ваш или пък съдържа музика,
която не сте писали вие, както и кадри отнякъде си,
тубата почти веднага засича това.
Почти веднага, защото понякога може и да мине доста време.
Около клипа излиза съобщение, че той има съдържание с права.
Сега тук става вече по-интересно, защото някои така наречени праводържатели:
1/ не блокират клипа, а прибират парите от рекламите на нещо, което вече вие сте качили,
т.е. дори и клипа вие да сте го правили, но сте използвали чужда музика или кадри,
то вие и вашето клипче вече работи за тях и за тубата.:)
Например има огромно количество разни фенски клипчета за филми,
които не са блокирани, а са негласно добре дошли, нали се сетихте защо?:)
2/ други направо блокират клипа и получавате предупреждение,
а при 3 предупреждения гори профила ви в тубата.
И при двата случая вие нищо не хващате като пари.:)

П.П. Руските, турските, индийските и някои американски филмови студия
отдавна се сетиха и си правят свободни канали в тубата, защото е по-добре
да печелят, отколкото хората да ходят по торентите. Така или иначе ще му
намерят цаката потребителите как да си дръпнат филма или сериала безплатно.
Само при нас май още е друго на мода.:)
 
Последно редактирано:
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Системата на YouTube има проблеми, но така или иначе по-добра не е измислена до момента. Има и злоупотреби. Работата е там, че претенциите за авторски права не се проверяват от човек. Клипът се сваля автоматично при оплакване за нарушени авторски права. Проверка от жив служител се прави единствено ако има насрещно оплакване, че неправомерно е блокиран даден клип или профил. Няма ли оплакване дори да е неправилно така си остава положението. Имало е случаи канали на много известни музиканти да се блокират по същата схема. После ги оправят естествено.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

За миналия месец получих около 15 EUR, този месец очаквам да са над 40 EUR сумите са още малки но и аз от скоро научих за този бизнес, всеки месец лека полека очаквам да кача летвата. :) Не ми остава много време пред PC то и затова изработвам толкова малко, само 2-3 часа на ден имам възможност да се занимавам. ;)
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

За миналия месец получих около 15 EUR, този месец очаквам да са над 40 EUR сумите са още малки но и аз от скоро научих за този бизнес, всеки месец лека полека очаквам да кача летвата. :) Не ми остава много време пред PC то и затова изработвам толкова малко, само 2-3 часа на ден имам възможност да се занимавам. ;)
Вече взе ли ги реално или са ти още в акаунта?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

За миналия месец получих около 15 EUR, този месец очаквам да са над 40 EUR сумите са още малки но и аз от скоро научих за този бизнес, всеки месец лека полека очаквам да кача летвата. :) Не ми остава много време пред PC то и затова изработвам толкова малко, само 2-3 часа на ден имам възможност да се занимавам. ;)

Абе верно, че са прави колегите, като казваха, че още не си вземал пари, а от тази лъжа си изкарал едва няколко евро.
 

Горе