1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Тук послъга леко май, а? Според информацията от началото на темата се съмнявам да имаш дори едно плащане.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Аз също имам канал, но преди да бъде одобрен даден клип за монетизиране си пускаш заявка
и почти всеки клип минава преглед от екипа им за авторски права.
Абсолютно не вярвам, че е успял да направи, качи и да мине през тази цедка 1400+ клипа от
създаването на канала си в края на м.март, както е според картинката.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Аз също имам канал, но преди да бъде одобрен даден клип за монетизиране си пускаш заявка
и почти всеки клип минава преглед от екипа им за авторски права.
Абсолютно не вярвам, че е успял да направи, качи и да мине през тази цедка 1400+ клипа от
създаването на канала си в края на м.март, както е според картинката.

Долу горе след 5-10 мин се одобрява монитизиране. Тука последните дни има оплакване че се е бавило до дни. Изобщо не вярвам да имате канал щом сте толкова неясно с нещата. Хората са направили цял форум само затова. И аз мислех да направя такъв форум да си споделя информацията как става цялата процедура, но като гледам интереса за това по добре аз да си бачкам. Защото сме големи "философи".
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Някой може ли да ми каже от къде да взимам клипове ? Или трябва да са авторски?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Някой може ли да ми каже от къде да взимам клипове ? Или трябва да са авторски?

Може да вземате клипове откъдето си пожелаете, но ако искате да ги кацвате много бързо с името, описанието и таговете само с един линк смъкнете програмата от Vuptube.com и вътре в програмата има сайтове от които може да смъква и качва бързо само един линк.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Нз защо на тази програма дънлоуда работи, но ъплоуда не можах да го подкарам. При вас как е?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Значи, да разбираме, че си качил 1400+ клипа и за тях си спечелил 100$ за целия период, който използваш тая система за монетизиране на YouTube клипове? Колко време ти отне да ги качиш и колко плащания имаш за момента?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Той пише, че има няколко канала, това е ясно.
Само дето Бот-а е срещу скромната такса от $5 и като гледам е писал от наш сънародник.
Само дето аз ъплоуд функцията не я подкарвам, дава ми грешка.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Той пише, че има няколко канала, това е ясно.
Само дето Бот-а е срещу скромната такса от $5 и като гледам е писал от наш сънародник.
Само дето аз ъплоуд функцията не я подкарвам, дава ми грешка.

У другата тема заявяваш, че си качил п.рно клипове в тубата, па сега ъплауда не работел. Инвестирай времето си по-разумно, вместо да пишеш глупости.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не знам какво е писано по темата.. Честно казано мързи ме да се върна и да прочета :)

Аз се свързах с Adsense от моя Youtube профил. Навсякъде пише, че съм от България и не ми направи изобщо проблем. Тръгна си и това е. Може би вече е достъпна функцията за България. Знае ли се?
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Не знам какво е писано по темата.. Честно казано мързи ме да се върна и да прочета :)

Аз се свързах с Adsense от моя Youtube профил. Навсякъде пише, че съм от България и не ми направи изобщо проблем. Тръгна си и това е. Може би вече е достъпна функцията за България. Знае ли се?


Да, коректно е да сложа линк кое мнение на въпросния потребител визирам: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=42363#9

Иначе, да, вече по дефолт ставаш партньор на тубата.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Супер идея, започвам да снимам клипове!
Ако някоя мацка чете темата, да се чувства поканена на диванчето за видео кастинг и тестова сцена.
 
От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Колеги, правя апел да водите битките си с вятърни мелници през лични съобщения.
Няма нужда целия форум да гледа как се карате. Форума май е направен за хора които искат да си помагат взаимно, нека да поддържаме добрия тон.
Нищо лично към никой от Вас двамата, не Ви познавам.
 
От: От: От: От: От: 1000 % ГАРАНТИРАНИ ПРОХОДИ ОТ YOUTUBE (ADSENSE)

Аз съм си бая неграмотен, що се отнася до български език, обаче не разбрах, как достигна до тези заключения, след като в предния пост, дори без цитат, само като погледнеш ПОДЛОГА, ти става ясно че визирам БОТ-а, а не самия youtube.

Няма как по-ясно да ти го напиша. Когато отговаряш на нечий пост го цитираш, за да не стават обърквания. В противен случай излиза, че пишеш по темата (а не към конкретен пост). Тая тема е за ключ.
 

Горе