14,7 млрд. лв. е "спечелила" България от членството си в ЕС

От: 14,7 млрд. лв. е "спечелила" България от членството си в ЕС

Е нямаш ли пазарна цена? Като не знаеш, то и 1к може да е малко, не знам какво продаваш ...
Пазарната цена за този вид стоки е твърде плаваща. Аз не го крия, и преди мисля, че отговорих, занимавам се с колекционерски стоки. Засега не с много висока стойност. Но само с неща, които са стойностни. Не продавам чукове, тесли или чакръци от бита, а само неща които се намират много трудно, не се продават лесно и търсенето също не е голямо. Наскоро в Еконт, служителката ме попита - "че кой дава 90 лв за такова нещо?!!". Дадох ги аз, но после го препродадох за 170 лв.
 
От: 14,7 млрд. лв. е "спечелила" България от членството си в ЕС

Щом си намерил нишата - браво на теб, винаги ми е било чудно българина какво колекционира - доста предавания съм гледал примерно в УСА там всичко се котира особено историческото ... за това, което препродаваш си е субективно в основата така, че моралният въпрос на печалбата е много субективна величина, не че морала е обективно ... щом ти плащат значи има защо.
 
От: 14,7 млрд. лв. е "спечелила" България от членството си в ЕС

Равносметка ли ще се прави. Ми ок. Какво загуби България от членството си в ЕС - по-високи цени на всичко, 'щото трябва да се изравним по цените със страните там; най-ниските заплати в ЕС - интересно защо се изравнихме цените, но не и заплатите; затваряне на блокове на АЕЦ Козлодуй и изключително неизгодни договори с ТЕЦ-ове и соларни станции - за което можем и трябва да распнем Мегленчето Кунева; отпадане на смъртната присъда и хуманно отношение към престъпниците - от което престъпността се повиши; изпълване на пазара с ментета и фалшификати; влошаване на отношенията ни с Русия - за което отново вина имат политиците ни; пълно бойно разоръжаване - ще се молим на комшиите да ни пазят въздушното пространство - все едно да се молим на вълка да не яде от салама; да не говорим за хиперинфлацията, която предстои, когато приемем еврото за единна валута. Та ако питате мен - да си хващаме багажа и да излизам час по-скоро от ЕС или да направим като Гърция - давай кредити от Европа и после - ЧАО.
 

Горе