3 лева за литър дизел до седмици

От: 3 лева за литър дизел до седмици

От 20г. карам предимно на Пропан Бутан известно време съм карал и на метан и тия щуротии за издухването на двигателя ги разправяйте по селските вечеринки.
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Аз говоря специално при мен, защото автомобила не се спираше. Карай и ти нон стоп и ще видиш разликата. Отделно зависи и поддръжката каква е. И ти говориш предимно за пропан бутан, а не специално за метан! "известно време съм карал и на метан" Сложи метанова уредба карай 5 години, превърти километража и пак ще си говорим.
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Аз говоря специално при мен, защото автомобила не се спираше. Карай и ти нон стоп и ще видиш разликата. Отделно зависи и поддръжката каква е. И ти говориш предимно за пропан бутан, а не специално за метан! "известно време съм карал и на метан" Сложи метанова уредба карай 5 години, превърти километража и пак ще си говорим.

Бе и на слънчеви батерии да си, за щом за 5 години превърташ километража, все си е за скрап след това.... този двигател да не е вечен
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Зависи много от марката и поддръжката. Ако ще и 2 пъти да се превърти няма проблем стига да е поддържана както трябва. :)
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

ако ГЕРБ не им е целта да уморят и това дето все още шава трябва да предприемат спешни мерки в тази посока.
Колкото зависеше от петнайсет годишното управление на Доган, толкова зависи и от ГЕРБ цената на петрола, респективно на горивата и всички химически продукти. Освен ако не твърдиш, че ако пак Доган е на власт, цената на петрола няма да се качва. Ако успееш да докажеш тази теза, лично ще помоля ББ да предаде властта на Доган, включително всички прерязани ленти на открити обекти.

Аз имам по-практично предложение: Анексираме Иран и си решаваме енергийния проблем. Хем ще предотвратим Третата Световна война, хем ще се завърнем по родните краища от преди 2-3 хиляди години. Със щатите сме заедно в НАТО, така че няма да има повод за мъркане. Отделно руснаците ще ни пуснат природен газ безплатно (нищо, че Иран има вторите в света по количество запаси от природен газ - газопроводите "на Дружбата" са построени, не бива да ръждясват!), защото ще сме ги спасили от това САЩ да са им преки съседи. Другото важно нещо е, че цените на Илиянци на китайските стоки ще паднат драстично - Китай ще е само на един баир разстояние.
Ще се реши и отдавна лелеяната мечта на сите българе, при това по невероятен начин - България на три морета!, - Черно, Каспийско и Арабско морета.
Във военно-стратегическо положение нещата пак са бляскави. НАТО ще излезе и на Индийския океан.
Ще се оправят проблемите на Здравната каса - само си представете над 80 милиона осигуряващи се.
Ще отпадне проблема с АЕЦ Белене. Пак ще имаме две АЕЦ, но вече готови - Козлодуй и Бушер. Последната е някак си неправилно кръстена, ще я прекръстим на Бушон.
Иранските бюджетни дефицити са хроничен проблем, до известна степен поради високите държавни субсидии -- общо около $4,7 милиарда на година -- включително хранителни продукти... (следва)
Дянков ще оправи дефицита и финансовата стабилност, а и ще имаме пак хляб по 15 ст самуна.
(следващо) ...и особено бензин.
Воалла! (не бъркайте с Вай, Аллах!) Проблема с цените на бензина се решават кардинално и най-благоприятно!
Има и други изключителни и бляскави неща, но в тази тема все пак се говореше за цените на бензина. А, и нафтата.
А те вече са решени!
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

В отговор на тая тема, от утре намаляват нафтата с 5 стинки. Стреснахте ги :).
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Аз говоря специално при мен, защото автомобила не се спираше. Карай и ти нон стоп и ще видиш разликата.

Не бе само ти караш ние си ги държим по гаражите
Също така освен от личните си автомобили имам наблюдения и върху Хюндаите Елантра които пуснаха таксита преди няколко години всички те са на метан или пропан бутан и да ти кажа не си спомням някоя да е хвърлила мотор преди 500 000км а много от тях спокойно удариха милион.
Така че тия локуми че газта поврежда моторите ги разправяйте на бабаси на село
 
Последно редактирано:
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Както искаш не ми се спори въобще. Аз говоря от личен опит и по мои наблюдения. Знам какво съм видял и не ме интересува какво ще кажат другите. Не можеш да говориш за неща които не си видял, а само си чувал тук там. Както и да е. Жив и здрав да си. :)
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

След време ще си говорим и за 4 лева...
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Ако няма война ще сме си под 3
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Кое да съм видял че на твоята кола специално и е паднала мощността - или пък се е случило на две коли - единични частни случай не са определящи защото причината може да е всякаква - случвало ми се е да ми се прецака двигател и на бензинова кола - не ходя да разправям по форумите че бензина прецаква моторите - А съм видял много повече мотори батисани от калпав бензин или дизел от колкото на пропан бутан щото там поне бензинджиите не могат мешат ацетони, керосини и какви ли не още гадости, като при дизела и бензина.
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Според мене българския народ заслужава да си мизерства ,как може да се организира протест което да касае всички и да е от голямо значение и да се включат едва 300 човека? Къде са другите? По кафетата или вкъщи пред телевизорите ,после ще се оплакват пак.. Имало е хора даже като видят за протестиращите да си кажат ,че тези се излагат и че са идиоти..

Още не мога да разбера - защо се изказвате толкова глупаво, с риск да станете смешни??
Първо - ACTA засяга къде-къде повече хора, отколкото цената на бензина. Защо? Защото никой не го интересува, че хлябът ще се вдигне с 5 ст. заради бензина, обаче ако ти спрат mp3-ките и програмите, няма да можеш да живееш спокойно. Да не говорим, че 100% от хората в тоя форум, дето правят лога за по 5 лева са с кракнат фотошоп, а 99% от тях използват нелегален уиндоус. Факт.
Второ - Защо да излизат на протест, след като :
а) пак ще излязат с колата и пак ще дават пари за бенДзин. Факт.
б) зареждайки по 5-10 стотинки няма да даде никакъв резултат, освен причинен тормоз на невинни служители. Факт.
в) само ще бипкат, ще пречат и ще причиняват задръствания. Ще се ангажират сума ти полицаи за ескорти и т.н, а после ще се вика "Полицаите не правят нищо". Факт.
Трето - последно, но не по важност - ЦЕНАТА НА ПЕТРОЛА СЕ УТОЧНЯВА НА СВЕТОВНАТА БОРСА (както беше писано ПРЕДИ няколко поста), така че, колкото и да си бипкате и да си зареждате по 5 стотинки бензин - НИЩО НЯМА ДА ПОСТИГНЕТЕ! Толкова! Държавата никога няма да плаща по 50ст. на литър бензин, за да може на вас да ви е хубаво. Да не говорим, че масовите консуматори на гориво изкарват пари, използвайки го, и го слагат на обикновения потребител.
За ACTA беше различно, най-малкото защото беше доброволно. Ако и там ни бяха стъпили на врата, в момента нямаше да пишем тия думи. Айдееееее.

Между другото, "предсказанията" на gangster са умопомрачаващи...

Мене ми писна да чета. С две думи - blackout ви го каза - смачканяците от тройната софра трябваше да влеят парите в икономиката,а не в собствените си джобове. Ако започне да се използва цялата земя както трябва ще ни се увеличи производството на плодове и зеленчуци няколко пъти. Да, ама нали няма далавера. Що ни е? Заеби! По-хуу плевели да има!
Ако започнат да се строят или възстановяват фабриките, майката ще си ебе, ама що? Нали няма далавера!

Можем да започнем да работим и да си изградим бъдещето, което искаме, ама що... Нали няма далавера?...
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Моко и ти ставаш доста смешен - цената на горивата засягат всички макар и косвено - АКТА само ползващите интернет а те не са повече от 30%
Разликата е в това че тия 30% са по активната и мислеща част от БГ населението - и им се налага да протестират без да излизат от домовете си - Ако за АКТА трябваше да се протестира пред парламента вече да са ни обули.
За финала какво да ти каже зорлем ме карате да ставам адвокат на комунягите - но фактите са следните - колкото и да са краднали за 4г са увеличили фискалният резерв с 3милиарда - ГЕРБ дето не краднат за две години не само че не са го увеличили но и похарчиха 4 милиарда. Това нямаше да е проблем ако беше се отразило като развитие на икономиката и намаляване на безработицата - самият факт че толкова пари са похарчени без ефект може само да ви наведе на мисълта какво тепърва ще научим за кражбите.

Фабрики се строят когато има платежоспособен пазар и нормални икономически условия - евтината работна ръка не е достатъчна за да се произвежда - даже напротив това говори за беден пазар
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Кое да съм видял че на твоята кола специално и е паднала мощността - или пък се е случило на две коли - единични частни случай не са определящи защото причината може да е всякаква - случвало ми се е да ми се прецака двигател и на бензинова кола - не ходя да разправям по форумите че бензина прецаква моторите - А съм видял много повече мотори батисани от калпав бензин или дизел от колкото на пропан бутан щото там поне бензинджиите не могат мешат ацетони, керосини и какви ли не още гадости, като при дизела и бензина.

Приятелю аз говорих точно за моята кола :) Дотук съм писал само за нея, не съм казал, че всички се издухват. Има си доста фактори от които зависи това.
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

след това се издухва 80% от двигателя и идва ред на цветните метали...

Това което си написал звучи обобщаващо за всички коли на газ.
Ако беше написал - след това МИ се издухА двигателя - можеше да мине че говориш конкретно за твоята кола
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Сега виждам, че не съм се изразил правилно. :) Моя е грешката. Поздрави!
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

:beer:

Няма проблем
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Моко и ти ставаш доста смешен - цената на горивата засягат всички макар и косвено - АКТА само ползващите интернет а те не са повече от 30%
Разликата е в това че тия 30% са по активната и мислеща част от БГ населението - и им се налага да протестират без да излизат от домовете си - Ако за АКТА трябваше да се протестира пред парламента вече да са ни обули.
За финала какво да ти каже зорлем ме карате да ставам адвокат на комунягите - но фактите са следните - колкото и да са краднали за 4г са увеличили фискалният резерв с 3милиарда - ГЕРБ дето не краднат за две години не само че не са го увеличили но и похарчиха 4 милиарда. Това нямаше да е проблем ако беше се отразило като развитие на икономиката и намаляване на безработицата - самият факт че толкова пари са похарчени без ефект може само да ви наведе на мисълта какво тепърва ще научим за кражбите.

Фабрики се строят когато има платежоспособен пазар и нормални икономически условия - евтината работна ръка не е достатъчна за да се произвежда - даже напротив това говори за беден пазар

1. Не съм смешен, напротив. АКТА я замразиха, а бензина кога? Никога.

2. Адвокатите на ония мизерници са много и премного. Файда няма. Как се натрупаха тия 3 милярда искаш ли да ти кажа? През коя година управляваха тройката кюфтета? Колко беше минималната работна заплата? Колко беше средната работна заплата? Колко хора се експлоатираха за безпари? Ето как станаха трите милярда лева. А Р. Овч. като грабна 1 милярд, защо е още на свобода? Защо техният резерв не беше 4 милярда, а Р. Овч. взе един за себе си? Щом като Р. Овч. взе 1 милярд, можеш ли да изчислиш колко са взели Седнишев, Добан и Сакскомуналски?

3. Иди го кажи на Китай това, че да ти се изсмеят :)


Разликата между предишното и сегашното правителство е в това, че ония дойдоха на власт за да се наядат, а тия дойдоха наядени и в момента си дояждат. Сам можеш да си направиш сметка кой е бил по-гладен и кой краде повече.
 
От: 3 лева за литър дизел до седмици

Моко предполагам си му светил на Р.Овч когато ги е гепил тия пари - а кое от двете правителства е краднало повече ще говорим като това падне от власт.
 

Горе