350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Алане не споменаваи името ми напразно, ако имам да ти кажа нещо го казвам дирекно, знаеш нали? Изборите са ясни, смисъл да ровя в разисквам помията няма, дали са фалшиви или не тия бюлетини вече е без значение за народа, след като жокера беше изигран един ден преди изборите с помоща на ибрекчията бареков. Факт е, че дори и тези недоказани "разкрития" не можаха да подарят на БСП победата, останалото е разтриване на клавиатурите !!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мдаааа... имало е разговори и се знае с кой, но било твърде голяма тайна... Ще стане интересно, много интересно. Сещам се за един въпросен човек, който го чакаме да си подаде имунитета.
Спокойно, нали го чу Цацаров какво каза - Ще си свършим работата.

Хаха представете си, че е звъннал да Сергейчо да му каже: "Айде преебахме ги" :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Хаха представете си, че е звъннал да Сергейчо да му каже: "Айде преебахме ги" :)

Хаха, едва ли : ) Ако беше Станишев, едва ли щеше да си променя показанията и думите, по-скоро от човек на ГЕРБ е бил инструктиран. Нали знаете, че ГЕРБ веднага излязоха с декларация за печатницата след 2 часа.


Опитаха се да омаскарят прокуратурата - типично за ГРОБ, но Цацаров им разказа играта отвсякъде.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

У боговете мълчат пред ФАКТИТЕ.ГЕРБ СПЕЧЕЛИ,БСП също СПИЧЕЛИ.ЗАГУБИ НАРОДъТ
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Хаха, едва ли : ) Ако беше Станишев, едва ли щеше да си променя показанията и думите, по-скоро от човек на ГЕРБ е бил инструктиран. Нали знаете, че ГЕРБ веднага излязоха с декларация за печатницата след 2 часа.


Опитаха се да омаскарят прокуратурата - типично за ГРОБ, но Цацаров им разказа играта отвсякъде.

Бе аз се бъзикам, ама вече на нищо не се учудвам :).
И продължавам да твърдя, че реално нищо няма да стане. И да стигнат до някъде, ще се замотат едни дела с десетки години, а през това време Цъвти вече ще е в Тимбукту по работа.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега дори и да излезе СРС-то как някой като Цветанов нарежда на шефа на мултипринт какво да каже - пак ще излязат герберисти и ще кажат - това не е вярно, ама това така, ама това еди какво си.


Цацаров : "объркали сте прокурора, датата, мястото" - евала му правя на тоя човек.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

пресконференцията свърши
какво стана? документите фалшиви ли са?
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

пресконференцията свърши
какво стана? документите фалшиви ли са?

Цацаров каза, че достойните прокурори излизат с името си. Друго, което ПОКАЗАХА и ДОКАЗАХА, че от прокуратурата не са изнесени тези документи- има разминаване в единия документ. Документите са излезли от ДАНС.

Фалшиви - не-фалшиви какво от това? ЦАЦАРОВ ГИ ЗАКОПА В ЗЕМЯТА КАТО НАПРАВИ РЕПОРТЕРИТЕ ПОЕМНИ ЛИЦА И ПОКАЗА ДОКАЗАТЕЛСТВЕНИ МАТЕРИАЛИ. Евала на човека. Опитаха се да омаскарят прокуратурата, но само и изписаха вежди.

ПОКАЗАХА БЮЛЕТИНИТЕ - КАКЪВ БРАК??? БИЛИ СА С НАПИСАНИ ГРАДОВЕ ПО ТЯХ, ГОТОВИ ДА ПЪТУВАТ
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сега дори и да излезе СРС-то как някой като Цветанов нарежда на шефа на мултипринт какво да каже - пак ще излязат герберисти и ще кажат - това не е вярно, ама това така, ама това еди какво си.


Цацаров : "объркали сте прокурора, датата, мястото" - евала му правя на тоя човек.

Не, просто ще започнат да се възмущават, кой е направил СРС-то и кой записва Цвъцко в кенфа. :lol: За съдържанието ще се пази гробна тишина. Номерът минава не веднъж или два пъти. Народа като е прост така ще е...:)

Иначе и аз гледах част от пресконференцията, не я хванах цялата, но евала на Цацаров. Дано не се огъне пред натиска на Тукви и Кратуни.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Фалшиви - не-фалшиви какво от това?

@Тео допусна, че са фалшиви...

ЦАЦАРОВ ГИ ЗАКОПА В ЗЕМЯТА КАТО НАПРАВИ РЕПОРТЕРИТЕ ПОЕМНИ ЛИЦА И ПОКАЗА ДОКАЗАТЕЛСТВЕНИ МАТЕРИАЛИ.

значи и бареков...
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

@Тео допусна, че са фалшиви...



значи и бареков...

Оказаха се избирателно манипулативно копирани. От човек (хора) в ДАНС. Потвърждава се максимата, че се лъже най-добре с полуистини.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

260344_333928356710554_1471083761_n.jpg


376903_547387461966481_754652869_n.jpg


943732_547228358649058_993457512_n.png


399856_540949575943603_466854145_n.jpg


946198_546252425413318_1313474258_n.jpg
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Имаме зрител на 3-та линия - бай Стамат от Долно Уйно(има такова село:mrgreen:) има въпрос към nortrant от ледена епоха. Бай Стамат пита:

-Nortrant, какво те накара така яростно да защитаваш ГЕРБ при положение, че преди беше от Атака и върл противник на ГЕРБ?

И ся не казвай, че не си от ГЕРБ и не ги защитаваш да не ти вадя мнения, че събрани на едно място ще надминеш и Даласа. :mrgreen:

Зрителя просто пита от интерес, не с цял заяждане.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Алане не споменаваи името ми напразно, ако имам да ти кажа нещо го казвам дирекно, знаеш нали? Изборите са ясни, смисъл да ровя в разисквам помията няма, дали са фалшиви или не тия бюлетини вече е без значение за народа, след като жокера беше изигран един ден преди изборите с помоща на ибрекчията бареков. Факт е, че дори и тези недоказани "разкрития" не можаха да подарят на БСП победата, останалото е разтриване на клавиатурите !!!

От това разтриване на клавиатурите се натрупа толкова репутация, все едно е измислено и реализирано как да прецакаме зоопарка на гошо и винаги да сме на първа позиция в SERP-а плюс реализиран трафик от 10 000 уникални на час.

От цялата дискусия относно пресконференцията нищо смислено не разбрах.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От цялата работа, единственото хубаво е, че по тази тема форума е на първа страница по "350 000 незаконни бюлетини". :lol:
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

От цялата работа, единственото хубаво е, че по тази тема форума е на първа страница по "350 000 незаконни бюлетини". :lol:

от къде го гледаш аз го виждам на 18 позиция втора страница 8 ми :)


иначе мисля че доста неща се изясниха днес
 
От: Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

от къде го гледаш аз го виждам на 18 позиция втора страница 8 ми :)


иначе мисля че доста неща се изясниха днес

В Chrome излиза на 8-ма позиция, но в Опера на 15-та. Сигурно по-добрата позиция в хром се дължи на факта, че съм цъкала на резултати свързани с форума и освен това съм си в профила.

П.П.: Опасни са тези от Гугъл. :D
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Стига повтаряхте това 350 000, още не видях да има доказателство, в смисъл някой да ги е преброил, че са толкова. Чакайте, може и да са, може и да не са.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Цацаров излезе голям пич, с кеф слушах/гледах конференцията на прокуратурата днес.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

@road_runner
Прокуратурата каза няколко пъти официално, че са 350 000. Показаха снимки с палетите. Официално заявиха, че техни експерти са били там и са анализирали бюлетините. Установили са точната бройка и че нямат дефекти. Разбрали са, че палетите са били разпределени за отделните градове. Какви точно доказателства още очакваш да бъдат извадени? Може би папа Франциск трябва да потвърди в официалния си Twitter акаунт, че незаконните бюлетини в печатницата на ГЕРБ са точно 350 000, за да повярваш?
 

Горе