350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Цацаров излезе голям пич, с кеф слушах/гледах конференцията на прокуратурата днес.

Той беше пич ама журналята бяха бая тъпи. Чак на моменти дразнеха, не знам той как ги изтърпя. На няколко пъти се сдържа да на им се изсмее на глупостите. :D

Бай Стамат навъртя 300лв. сметка да чака на линия отговор от nortrant от ледена епоха. :D
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Стига повтаряхте това 350 000, още не видях да има доказателство, в смисъл някой да ги е преброил, че са толкова. Чакайте, може и да са, може и да не са.

аха, да не излязат 320 000, че тогава всички ще са невинни?



http://www.glasove.com/unishtozhite...tiprint-anonimnoto-pismo--donos-ot-dans-27196
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Цитат Първоначално написано от road_runner Разгледай мнение
Стига повтаряхте това 350 000, още не видях да има доказателство, в смисъл някой да ги е преброил, че са толкова. Чакайте, може и да са, може и да не са.

Прокоратурата каза 22 палета са намерени като само 4 от тях с брак. Останалите весело надписани за кой избиратене район са. Яко а....
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Имаме зрител на 3-та линия - бай Стамат от Долно Уйно(има такова село:mrgreen:) има въпрос към nortrant от ледена епоха. Бай Стамат пита:

-Nortrant, какво те накара така яростно да защитаваш ГЕРБ при положение, че преди беше от Атака и върл противник на ГЕРБ?

И ся не казвай, че не си от ГЕРБ и не ги защитаваш да не ти вадя мнения, че събрани на едно място ще надминеш и Даласа. :mrgreen:

Зрителя просто пита от интерес, не с цял заяждане.

btw, има и Горно Уйно :mrgreen:
сега към въпроса:

Яростно не мисля, че е правилната дума - може би се откроявам защото не сме много (опозицията)

Не съм "бил" от Атака. Мнението ми за Сидеров е, че само той говори за нещата - без да увърта (не съм сигурен дали ще успее да ги осъществи - но без да пробва не може да се каже..затова аз му дадох шанс с моя глас). Тази година за първи път гласувам за Атака (от няколкото възможни..да не си помислиш, че гласувам от 20 год. :mrgreen:)

Kaзвам, че НЕ съм от герб (сега - към този момент)! Казвам, че ГИ защитавам (всеки има право на защита). До преди известно време наистина мислех на тези избори да гласувам за тях. Но реших, че ще съберат достатъчно гласове и без моя - затова гласувах за Атака (единствената алтернатива която бе сигурно, че ще мине 4%-товата бариера).
Remind пише, че тези 350к бюлетини са били за фалшифициране на вота?!? WTF? значи сега вотът не е фалшифициран?
punish.gif


Не разбирам защо задавате такива въпроси само на мен (и преди някои го направи) - защо примерно не питате Remind - той е фанатизиран от БСП и Сергей. Човек да помисли, че му плащат...?

Оставете всеки да си изразява мнението свободно (много които подкрепят и гласуват за герб, не смеят да се обадят защото веднага ще ги нападнете - а те сиг нямат време да се занимават с глупости и затова не пишат).
Аз какво да направя като мисля, че по времето на Герб е по-добре отколкото преди това?

Ако не пиша - Remind ще помисли, че съм съгласен с това което копира (той мнение не изразява)...
доста пъти му контрирам с въпроси (на тези въпроси вие гледате като защита на Герб от моя страна - е точно тук ви е грешката). Той повечето пъти не отговаря. А когато отговори нещо - се излага. Примерно питах го за амерканските бази - 7-8 пъти в различни теми докато не реши да напише нещо. Разбира се простоти, хабер си няма и затова не можа да ми даде отговор с който да не стане за смях.
Подкрепя сергей - той не е роден в България. Той НЕ може да чувства България като мен и теб. По негово време американските войници се настаниха на родната земя.

Наполеон Бонапарт:
"Народ, който не иска да храни своята армия, скоро ще храни чужда армия.".

(може да се каже, че за армията ми е най-мъчно.. за всичко друго има алтернатива - но за това няма!)


Друго нещо което ме кара да пиша е че много хора прасват тук статии и новини - независимо какво пише в тях, без да помислиш и БЕЗ ДОРИ ДА УСЪМНИШ за секунда - стига да е против герб, има място тук
nea.gif
a aз съм сигурен, че участваме във цирк. Тези отгоре ни пускат примамки и само стоят и ни се смеят как се хващаме за ВСЯКА дума.

И няма нужда да уточняваш дали въпроса е с цел заяждане - дори да е така, няма проблем
yahoo.gif


Ще затварям, защото сметката стана много голяма!
 
Последно редактирано:
От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Наполеон Бонапарт:
"Народ, който не иска да храни своята армия, скоро ще храни чужда армия.".

(може да се каже, че за армията ми е най-мъчно.. за всичко друго има алтернатива - но за това няма!)

Щом армията е важна за теб, тогава чети за Аню Ангелов Ньойски. Човека който досъсипа българската армия. Военни разправят, че това е най-големия сатрап на армията в новата ни история. Има доста инфо по въпроса...
 
От: От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да с

Щом армията е важна за теб, тогава чети за Аню Ангелов Ньойски. Човека който досъсипа българската армия. Военни разправят, че това е най-големия сатрап на армията в новата ни история. Има доста инфо по въпроса...

Чета :wink: истината според мен е, че нещата са тръгнали надолу не преди 3 години, а доста повече и ще става по-зле.

Само Сидеров говори за нещата които искам да слушам от повечето, затова му гласувах доверие..друг е въпросът, че според мен той няма възможност да спре падението - може да направи това-онова за мандат-два..но нищо повече.

Закърпване на положението имам предвид. Но това не е достатъчно - искам възвръщане на самочувствието и суверенитета.
Осъзнавам, че това е прекалено хубаво граничещо с нереалното. Също, че "армията не е най-важната" защото не достигат достатъчно пари до бизнеса, образованието, здравеопазването и т.н.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Добре бе, да вземат да покажат тези 22 палета най-накрая. На снимки не кълвем. ;)

И щеше да е добре да ги покажат в печатницата. Ама те ги преместили в прокуратурата за изследване и анализ. ;)

Още същия ден да бяха пуснали Бюрека да снима вътре, щях да им повярвам. Ама сега вече почва да мирише. :)

"Група достойни прокурори" с/у "група достойни милиционери". За сега достойните милиционери водят с 3:1 в анонимките. Ама прокуратурата много як играч. Нея няма кой да я разследва.
 
  • Like
Реакции: bioz
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Така, това което писах на 8-ма страница, виждам как яко почна се дълбае и става по видимо и ясно. Прокураторуата какво казва последно това били годни, не фалшиви всеки ден ново двайсе - като днес официално казаха води се разследване срещу неизвестен поръчител и група :) Бареката кви ги плещише, а и Цацаров що си траеше с кого е говорил и от къде е дошъл доноса, щото май-почва всичко от него :)

Защо ли имам усещането, че няма се разплете това което стана миналата седмица, важното в случая е че събитието изигра важната си роля.
Въпроса, който остава не отговорен ще имаме ли нова 3на с ГЕРБ опозиция или програмно!?
След вчера изявлението на СърГея и днес на Плевнелиев твърдо трябва правителство - а и е наложително! Избори до дупка не е решението, поне да вържем гащите за следващите 6 години за милиардите от ЕС!
 
Ама ти погледана ли вчера разпространените документи от Групата Достойни Прокурори :)

там се казва че си имало и напълно годни за гласуване бюлетини :) и Гледа ли пресконференцията на прокуратурата? Толкова добра манипулация едва ли някой може да сътвори за да се твърди че е манипулация ... две прокураорки отделно отидоха да докладват и на европейските институции .... мисля че скоро ще има и позиция на ЕС тогава ще видя каква позиция ще обърнат герберите как лошия ЕС подкрепя комунистите.... за да разбие герб :lol:

Бареков манипулирал с изказването си ама щяхте да му повярвате ако го били пуснали вътре да снима :) Аз го слушах собсвеника как се оправдаваше по тв7 в неделя че всичко било брак ... и как се извътяха няколко версии само и само по някакъв начин да се прикрие случилото се от това че бил за бсп


туко що по канал 3 служебния премиер каза че подкрепя действията на прокуратурата досега, и ако има виновни да си понесат последствията като разбира се си имаме презюмция за невинност :) и той е за бсп явно щом не казва че е постановка...

гледах го туко що по канал 3 :)

Блеки ти също не си гледал пресконференцията май :)
 
мен пък друго ми е станно сашо диков качва най различни неща на сайта на канал 3 ама пресконфернцията не я я качил а беше там и задаваше въпроси

За който не е гледал и си мисли че е било постановка: Журналистите задаваха много тежки въпроси (както споменаха Редрум и Гангстер) мисля че целта им беше някой от прокуратурата да се оплете и ако това е постановка да лъсне... Ама се справиха блестящо с отговорите... затова не вярвам да е такава...
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да с

Чета :wink: истината според мен е, че нещата са тръгнали надолу не преди 3 години, а доста повече и ще става по-зле.

Само Сидеров говори за нещата които искам да слушам от повечето, затова му гласувах доверие..друг е въпросът, че според мен той няма възможност да спре падението - може да направи това-онова за мандат-два..но нищо повече.

Закърпване на положението имам предвид. Но това не е достатъчно - искам възвръщане на самочувствието и суверенитета.
Осъзнавам, че това е прекалено хубаво граничещо с нереалното. Също, че "армията не е най-важната" защото не достигат достатъчно пари до бизнеса, образованието, здравеопазването и т.н.

Не преди 3, преди 10, царя почна голямото унищожение. Най-голямото зло обаче е извършено от Аню Ангелов. Съсипа хората! За другите не знам, но морските офицери бягат като луди от флота. Да не са ненормални да останат за 1000 лв, като на търговския кораб ще вземат 5000 долара. Дигна възраста за пенсиониране и така спря всякакво развитие в армията и обезвери всички млади военни, от всички нива. И още много такива неща направи... Да не говорим, че закри подводния флот на България и не говоря, за самите подводници. Разтури дивизиона, а хората изгони от армията. Сега и 20 подводници да имаме, няма ни го ядрото, което щеше да обучи хората. Това направи... Кви ги е вършил по другите родове армия нямам представа, ама и там сигурно е същото.
 
От: Re: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Блеки ти също не си гледал пресконференцията май :)

Гледах я от части, но имаше интересни неща в частта не е ясно кой е поръчител и за кого са, както се твърди за неохраняемост във вътрешните части при положени че има над 80 камери и охрана на обекта, но най-интересно ми беше, как почти нищо не казаха :D

A иначе то винаги се маже 1восигнално, и аз като един виден спец гледал яко крими сериали с много сезони - та винаги всички го играят мазало и после клекат. Но и с това клекане и официално пресконфернция, си личише че нещата се размирисват много и че всичко е било умишлено на 11! Това няма знаем за кого е било и от кого е било, но метода беше перфектен и ситуацията беше перфектна и явно доведе до нужния резултат СърГея нямаше да е толкова наперен, ако нямаше защо!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Гербаджийте и 5 пъти да осъдят тиквата и в затвора да го вкарат,пак ще повтарят че е невинен и че Станишев го е натопил.:lol:
Няма смисъл да се спори.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не преди 3, преди 10, царя почна голямото унищожение. Най-голямото зло обаче е извършено от Аню Ангелов. Съсипа хората! За другите не знам, но морските офицери бягат като луди от флота. Да не са ненормални да останат за 1000 лв, като на търговския кораб ще вземат 5000 долара. Дигна възраста за пенсиониране и така спря всякакво развитие в армията и обезвери всички млади военни, от всички нива. И още много такива неща направи... Да не говорим, че закри подводния флот на България и не говоря, за самите подводници. Разтури дивизиона, а хората изгони от армията. Сега и 20 подводници да имаме, няма ни го ядрото, което щеше да обучи хората. Това направи... Кви ги е вършил по другите родове армия нямам представа, ама и там сигурно е същото.

Който и да беше на мястото на Аньо щеше да направи абсолютно същото. Мисля, че нещата са далеч по-сериозни и не е толкова лесно колкто си мислим.
Има схема която се изпълнява от доста години...сега трябва да търсим някой който (поне) да забави темпото :(

Гербаджийте и 5 пъти да осъдят тиквата и в затвора да го вкарат,пак ще повтарят че е невинен и че Станишев го е натопил.:lol:
Няма смисъл да се спори.

Стига си се правил на идиот
същото се отнася и за бсп фанатиците
Но най-лесно е да кажеш - няма смисъл да се спори и край.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Напълно годни за гласуване бюлетини сигурно има. То няма как и да няма.

Винаги се отпечатват повече бройки щото после има рязане, сгъване и др. там техни си процеси, които не ги разбирам. И накрая имаш опаковане. Ако при опаковането се осере нещо и накъсаш 100 бюлетини - кво правиш? Пускаш печатницата наново ли?


Обяснявам пак - първо печаташ, после режеш, после сгъваш, после опаковаш. Във всяка една стъпка може да се получи брак.

Но ако се получи по-малък брак, накрая ти оставят читави бюлетини. Да кажем ти залагаш 0.5% брак при сгъване. Ама се получава 0.4% брак при сгъване. И ти остават абсолютно валидни бюлетини - правилно отпечатани и правилно сгънати. По договор тези бюлетини се пазят и се унищожават след изборите. Нали така било записано в договора, уж.

Почваш да пакетираш - при пакетирането също може да има брак. Логично е да пакетираш малко отгоре. Изтърси се някой кашон от мотокара като го кара бай Иван - кво правиш - пускаш целия процес за 1 кашон ли?

Тук не говорим за 100 броя визитки. Говорим за 8 милиона бюлетини. Доколкото разбрах един палет съдържал 35 000 бюлетини. 8 000 000 разделено на 35 000 = 228 палета.

Логично е даже да имаш по 1 палет отгоре за избирателните райони (което вече бие на съмнение - ама както и да е - тук импровизирам). Пиян мотокарист го изсипе докато го товариш - кво правиш? По-евтино идва да ги отпечаташ и да ги пакетираш и да ти останат, отколкото да не стигнат и да задействаш целия процес наново за недостига.

Правителството се подсигурява като иска 10% отгоре. Ама те си ги вземат. И се пазят някъде из комисиите в случай на нужда. Та нормално е ти да се подсигуриш с малко отгоре. И логично е в този брак да има и абсолютно валидни бюлетини и даже опаковани в кашони.

Та въпросът е колко палета са? Дали са 350 000 бюлетини наистина или са 160 000 колкото казва оня? Дали са били готови натоварени в палети и с етикети за кой град са. И как са 350 000 като били 22 палета, щото 22 палета * 35 000 = 770 000 бюлетини - което е много и наистина може да има опити за фалшификация.

И след като щели да ги карат с камиони с двойно дъно, що са пакетирани в палети?!?!?!


Цялата работа смърди яко и се използва тоталното незнание на хората за процесите, за да ги заблуждават.


Това нещо ако стигне до съд, много трудно ще мине, поради тези специфики, които писах по-горе. Затова доказателствата трябва да са супер железни.


А накрая ще остане ГЕРБ се опитали да фалшифицират изборите, добрите ги хванали, ама калпавия съд ги пуснал. БСП и ДПС - чисти кат сълзи.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ти кажи кво стана с Пръмова, ще я избирате ли пак или ще я пращате с кривата и уста да свири на еврокавала на Барозу?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

По-скоро ГЕРБ ще излязат чисти, защото въпреки задържането на въпросните бюлетини, спечелиха изборите. Ако не ги бяха спечелили, със сигурност всички щяха да мислят, че те са инициаторите и са искали да фалшифицират въпросните бюлетини, но понеже са и "хванали", са изгубили изборите.

Да, ама не! В момента, драмата, която се разиграва с въпросните бюлетини (поне според мен) е плюс за тях и помнете ми думата, когато ББ реши да се появи на бял свят, пред камера, ще каже, че тези бюлетини не са били поръчани от тях и доказателството са спечелените избори, че това е направено с цел провокация от БСП и Никчо Бареков, за да повлияят на изборите и сто процента някой от прокуратурата ще го отнесе.

Вярно или не ---> Факти, факти... :/
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Между другото, честно казано вече не знам на кого да вярвам. БСП казва, че ГЕРБ са криви от ГЕРБ твърдят, че БСП са криви, едните медии защитават едните, другите медии другите. Единия е прав, но за другия е крив, този за когото е крив е прав за себе си, УЖАС!

Просто думата "политика" е мръсна дума, според мен. И политик ли си, малко или много се превръщаш в "тарикат" - било то щото някой те притиска или щото ти искаш да притиснеш някой като при политиката, основното е ПАРИТЕ.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не мисля че е важно какво казват партиите. Има си институции, които са натоварени със задължението да открият истината и само на тях трябва да се обръща внимание. В България има разделение властите (поне официално) и целта му е именно да не се изпада в патови ситуации. По времето на ГЕРБ разделението на властите беше почти разбито, но в момента отново започва да работи така както е по конституция.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Тест, да се надяваме, че е така. :)
 

Горе