350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не мисля че е важно какво казват партиите. Има си институции, които са натоварени със задължението да открият истината и само на тях трябва да се обръща внимание. В България има разделение властите (поне официално) и целта му е именно да не се изпада в патови ситуации. По времето на ГЕРБ разделението на властите беше почти разбито, но в момента отново започва да работи така както е по конституция.

Поздравявам те с тази песничка. :p :p :p

http://www.youtube.com/watch?v=rPo5jTQ39eE


Само да ти напомня, че същата тази прокуратура 20 год. не може да събере едно читаво доказателство и да вкара нито един по-голям престъпник в затвора. Добре, че се поизбиха.

Да споменавам ли едни ключови дела за Красьо Черния с купуване на магистрати - как удобно си затвориха очите. Или с хонорара на "хидролога" на републиката как добре си измиха ръцете. Или да ти напомня как спряха парите от Европа на Станишката за корупция и нямаше нито едно разследване, пък за наказание да не говорим. Или може би оня случай за един нашенец, дето с един германец "усвоиха" едни Европари. Германеца го осъдиха и си излежа присъдата. Делото в България се точи сигурно 8 години и накрая го оправдаха. За тези същите ли ми говориш или имаш предвид друга прокуратура и друга съдебна система? :p :p :p
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Поздравявам те с тази песничка. :p :p :p

http://www.youtube.com/watch?v=rPo5jTQ39eE


Само да ти напомня, че същата тази прокуратура 20 год. не може да събере едно читаво доказателство и да вкара нито един по-голям престъпник в затвора. Добре, че се поизбиха.

Да споменавам ли едни ключови дела за Красьо Черния с купуване на магистрати - как удобно си затвориха очите. Или с хонорара на "хидролога" на републиката как добре си измиха ръцете. Или да ти напомня как спряха парите от Европа на Станишката за корупция и нямаше нито едно разследване, пък за наказание да не говорим. Или може би оня случай за един нашенец, дето с един германец "усвоиха" едни Европари. Германеца го осъдиха и си излежа присъдата. Делото в България се точи сигурно 8 години и накрая го оправдаха. За тези същите ли ми говориш или имаш предвид друга прокуратура и друга съдебна система? :p :p :p

Не бе той просто много чете в нета и всичко знае...квото му дадът това смила..
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Test, жалко че не мога ти дам зелена ряпа - искрено ме разсмя последния ти пост. Ние за едни и същи прокуратури ли говорим или си мислиш, че БГ е станала пример за правова държавата и оглавяваме топ класацията на световната банка по върховенство на закона с най-ефективните ефикасните и безпристрастните некорумпирани институции в света?!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

За тези същите ли ми говориш или имаш предвид друга прокуратура и друга съдебна система? :p :p :p
Същите не са, защото отскоро има нов главен прокурор. Не знам дали си наясно, но главният прокурор в някои отношения е по-силен и от премиера на държавата, а има голямото предимство да не се притеснява за мястото си. Никой не може да го бутне. Има много власт и само трябва да я използва. Това че старите главни прокурори не са правили нищо не значи, че и с този ще е така. Надеждата умира последна.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Същите не са, защото отскоро има нов главен прокурор. Не знам дали си наясно, но главният прокурор в някои отношения е по-силен и от премиера на държавата, а има голямото предимство да не се притеснява за мястото си. Никой не може да го бутне. Има много власт и само трябва да я използва. Това че старите главни прокурори не са правили нищо не значи, че и с този ще е така. Надеждата умира последна.

Да бе, те до вчера всички са били корумпирани, ама сега главния като не е (примерно) и ще станат агънца.
Викат си: "Ей, баси главния не взима пари дай и ние няма."
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

http://bg.wikipedia.org/wiki/Сотир Цацаров

За тоя същия ли става въпрос?

Член на БКП в казармата още преди да започне обучението си по право университета.

Друго журналистическо разследване проследява как със серия от спорни съдебни решения, Цацаров осигурява няколко изгодни сделки на Георги Гергов, включително Пловдивския панаир. Разследване на медията „Биволъ“ свързва Цацаров и Гергов като членове на една и съща масонска ложа с име „Слънце Ориент - Пловдив“.

Прочети си го цялото сам.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

И какво като е бил член на БКП? Всеки над определена възраст с амбиции за кариера е бил член на БКП. Логично е след като преди 89-та е имало само една партия и тя е била слята с държавата. Бойко Борисов е бил член на БКП. Иван Костов е пробвал да стане член, но са му отказали. Няма как да сложим на всички важни постове 20-30 годишни недорасляци, за да сме сигурни, че не са били членове на БКП.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не знам защо когато се говори за разследване на измами на изборите се занимаваме кой кога член на коя партия е бил. Случаят е конкретен и е редно да се разглежда конкретно. Ако някой има някакви претенции за друга тема (т.е. срещу някой друг), нека си я пусне. Ако смята, че има сериозни доказателства срещу някой, да подаде жалба в прокуратурата.
Макар да не виждам достатъчно поводи за това и аз съм от надяващите се, защото надеждата умира последна.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

И какво като е бил член на БКП? Всеки над определена възраст с амбиции за кариера е бил член на БКП. Логично е след като преди 89-та е имало само една партия и тя е била слята с държавата. Бойко Борисов е бил член на БКП. Иван Костов е пробвал да стане член, но са му отказали. Няма как да сложим на всички важни постове 20-30 годишни недорасляци, за да сме сигурни, че не са били членове на БКП.

Прочети целия линк в Уикито.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не знам защо когато се говори за разследване на измами на изборите се занимаваме кой кога член на коя партия е бил. Случаят е конкретен и е редно да се разглежда конкретно. Ако някой има някакви претенции за друга тема (т.е. срещу някой друг), нека си я пусне. Ако смята, че има сериозни доказателства срещу някой, да подаде жалба в прокуратурата.
Макар да не виждам достатъчно поводи за това и аз съм от надяващите се, защото надеждата умира последна.


Колега каза, че му вярва. А пък на мен не ми вдъхва особено доверие - нито прокуратурата, нито съдебната система.

Та смисъла е кой разследва, какви доказателства ще събере, какво ще внесе в съда, изобщо ще има ли съд, съда ще осъди ли или ще оправдае.

Кво правим, ако се окаже, че няма достатъчно доказателства и не се стигне до съд? Или пък съда вземе, че оправдае?


Както и да е. За Цацаров нищо не мога да кажа - още от скоро е прокурор. Има критики към предишната му дейност - прочети Уикито. Дано успее да събере безспорни доказателства по това дело и да ги внесе в съда. Ще го аплодирам.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

НОРМАЛНО ГЕРБЕРИТЕ ДА РЕВАТ СЕГА ПРОТИВ ЦАЦАРОВ - ТОЯ ЧОВЕК СИ ВЪРШИ РАБОТАТА И СЛЕД КАТО ВИДИМ В АНКЕТАТА КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВА ЗА ИЗБОРИТЕ СИ ПРАВИМ ИЗВОДИТЕ, ЧЕ МАТЕМАТИЧЕТО ( ЧИНОВНИКА ) НЯМА ДА ГО ОДОБРИ - НО РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЯМА - ЦАЦАРОВ ИМ ГО КАЗА - ОБЪРКАЛИ СА ПРОКУРОРА, МЯСТОТО И ВРЕМЕТО - ЩЕ СТИГНЕ ДОКРАЙ.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

...............
Не ми се занимава с промити мозъци!
 
Последно редактирано:
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Хванахте се да нищите бюлетините и тръгнахте по наклона, който ви дадоха, а истината драги ми Уотсън се крие в първите реакции на заподозрените лица! sherlockholmes.gif

Не ми се занимава с промити мозъци!

И на мен! :mrgreen:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Друго журналистическо разследване проследява как със серия от спорни съдебни решения, Цацаров осигурява няколко изгодни сделки на Георги Гергов, включително Пловдивския панаир. Разследване на медията „Биволъ“ свързва Цацаров и Гергов като членове на една и съща масонска ложа с име „Слънце Ориент - Пловдив“.
Някой замисля ли се как се става Главен прокурор?
Това да не е избор на капитан на махленски футболен отбор - Онче-бонче-счупено-пиронче.

Че е бил член на БКП още нищо не означава. И аз можех да стана в казармата.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Някой замисля ли се как се става Главен прокурор?
Това да не е избор на капитан на махленски футболен отбор - Онче-бонче-счупено-пиронче.

Че е бил член на БКП още нищо не означава. И аз можех да стана в казармата.

Абе тоя на онче-бонче го избраха. Виж че ги предлагаха и отхвърляха няколко пъти... :). Ама сега май им го наби... :)
Казвам "май" защото винаги се съмнявам в честността и мотивацията им.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

НОРМАЛНО ГЕРБЕРИТЕ ДА РЕВАТ СЕГА ПРОТИВ ЦАЦАРОВ - ТОЯ ЧОВЕК СИ ВЪРШИ РАБОТАТА И СЛЕД КАТО ВИДИМ В АНКЕТАТА КОЙ ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВА ЗА ИЗБОРИТЕ СИ ПРАВИМ ИЗВОДИТЕ, ЧЕ МАТЕМАТИЧЕТО ( ЧИНОВНИКА ) НЯМА ДА ГО ОДОБРИ - НО РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЯМА - ЦАЦАРОВ ИМ ГО КАЗА - ОБЪРКАЛИ СА ПРОКУРОРА, МЯСТОТО И ВРЕМЕТО - ЩЕ СТИГНЕ ДОКРАЙ.

Аз не рева против Цацаров...
само внимавай ти да не проревеш след няколко седмици, защото ще станеш ебаси палячото!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

http://www.investor.bg/na-fokus/441/a/dps-i-ataka-ne-iskat-ministerski-kresla,151081/

Всичко клони на там програмно, като пълна отговорност ще си понесе БСП-то, като жервен агнец ще бъде Румбата. ДПС-то доста мислещи се оказаха, то кво само те имаха и реалистична платформа, не че ги подкрепям де!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Това че дпс не искат министри е една много добра новина. Дали заради Доган, дали заради това, че Турция оттегли доверие от дпс... Но трябва да призная, че тея хайвани имат някакъв прогрес и за първи път лакомията остава след здравия разум. Правителство само на БСП с контрола на АТАКА смятам е най-добрия вариант в момента. Ако оставим гробарите да управляват до есента не ми се мисли.


Отделно БСП трябва или да са много уверени или много тъпи. Варианта е или печелим всички или губи само БСП:)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

http://bg.wikipedia.org/wiki/Сотир Цацаров

За тоя същия ли става въпрос?

Член на БКП в казармата още преди да започне обучението си по право университета.

Друго журналистическо разследване проследява как със серия от спорни съдебни решения, Цацаров осигурява няколко изгодни сделки на Георги Гергов, включително Пловдивския панаир. Разследване на медията „Биволъ“ свързва Цацаров и Гергов като членове на една и съща масонска ложа с име „Слънце Ориент - Пловдив“.

Прочети си го цялото сам.
Аз и преди съм писал за "повреденото поколение", но това е положението.Няма как главният прокурор да е на 30 години.
Цацаров ще покаже дали е независим ако повдигне обвинения и на други лица от други партии.Поне материал за работа колкото искаш.
А това, че демонстрира(до този момент)решителност за справедливост би трябвало да създаде усещане в подчинените му "да си опичат акъла".
 

Горе