350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Странно... при нас нямаше днеска корупция и при броенето на бюлетините се оказа, че ГЕРБ водят, на второ място са ДПС-то и БСП. И то между последните 2, разликата беше само няколко гласа... :lol:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Добре де кажете честно не станахме ли за смях пред целия свят? :)
Доводи защо да ни се смеят мисля, че не нужно да давам, те са ясни.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Странно... при нас нямаше днеска корупция и при броенето на бюлетините се оказа, че ГЕРБ водят, на второ място са ДПС-то и БСП. И то между последните 2, разликата беше само няколко гласа... :lol:

Ти откъде знаеш? Откъде си сигурна по-точно.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Добре де кажете честно не станахме ли за смях пред целия свят? :)
Доводи защо да ни се смеят мисля, че не нужно да давам, те са ясни.
Абсолютно. И за кулминация на финала в НДК цяла вечер чакаха десетки международни наблюдатели и журналисти, за да видят как лидерът на спечелилата партия не посмя изобщо да се появи, а протежето му избяга без да даде обяснения, докато отпред тълпи доволни симпатизанти весело палят огньове и опитват да преминат полицейските заграждения.
 
Една дума мога да кажа аз - airport

Едит: сега се сетих за другата прекрасна думичка - терминал
 
Последно редактирано:
От: Re: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Една дума мога да кажа аз - airport

Едит: сега се сетих за другата прекрасна думичка - терминал

:D с друг транспорт не може ли?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ти откъде знаеш? Откъде си сигурна по-точно.

Присъствах на броенето на бюлетините. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ГЕРБ води с 4% пред БСП, сочат и данните на SORA

Бас държа, че и сега наглите комунета и турчаля ще продължат да говорят наляво и надясно, че вота бил фалшив въпреки, няма такова безочие !!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

ГЕРБ води с 4% пред БСП, сочат и данните на SORA

Бас държа, че и сега наглите комунета и турчаля ще продължат да говорят наляво и надясно, че вота бил фалшив въпреки, няма такова безочие !!!!

Е то е ясно като бял ден, че е нагласен. Не мога да си представя колко трябва да е тъп някой да си мисли обратното
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Реджеп Ердоган честити на Бойко Борисов победата на изборите
13-05-2013


Премиерът на Турция Реджеп Тайип Ердоган честити на председателя на ПП ГЕРБ Бойко Борисов победата на провелите се парламентарни избори. В телефонен разговор с Борисов, Ердоган е заявил, че вярва в политическата воля на ПП ГЕРБ. ,,Пожелавам успех на партия ГЕРБ и лично на Вас‘‘, заяви още Ердоган. Бойко Борисов благодари на Реджеп Ердоган и изрази надежда успешното сътрудничеството между двете държави да продължи.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Няма ли практика другите премиери и президенти да честитят на победителя - това от гледна точка на Диплмацията?!

А иначе това което виждам Редруме е БСП-ДПС и не искам ти казвам Атака, щото на комунитета и турците няма им стигне за коалиция
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Сигурно има, това го пуснах за ония дето сега бучат, че щото не сме били гласували за ГЕРБ, щели да ни управляват турци ;)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

.....Кой ще каже сега каква е връзката между въпросните бюлетини и СИК-овете, където копирните машини са нямали тонери, и следователно не могат да бъдат фотокопирани протоколите? :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Е то е ясно като бял ден, че е нагласен. Не мога да си представя колко трябва да е тъп някой да си мисли обратното

Глупости! Не си измисляй. Поне при мен не бяха нагласени. На 100% съм сигурна. Киснах в секцията 15 часа и наблюдавах зорко и избирателите и комисията. Присъствах и при броенето на бюлетините! Всичко беше честно и точно. Герб водиха, след тях ДПС и после БСП - разлика между последните две - само няколко вота.

Не обиждай хората, моля. Всеки има право на глас. Това, че подкрепяш дадена ПП не те прави глупав. Всеки си има предпочитания. Твърдите, че герберци са злобни и глупави, но поне 80% от пишещите в тази тема, които са симпатизанти на други партии, плюят, псуват и обиждат всички герберци или тези, които не са от тяхната партия. НЕ Е КОРЕКТНО!

П.П.: В събота се говореше за 350 000 фалшиви бюлетини, сега като започнаха преброяванията излезе, че някой преди това е изкарал още 350 000. Тези оправдания.. :Х

Нека да видим окончателните резултати и тогава пак ще говорим. :)
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Глупости! Не си измисляй. Поне при мен не бяха нагласени. На 100% съм сигурна. Киснах в секцията 15 часа и наблюдавах зорко и избирателите и комисията. Присъствах и при броенето на бюлетините! Всичко беше честно и точно. Герб водиха, след тях ДПС и после БСП - разлика между последните две - само няколко вота.

Не обиждай хората, моля. Всеки има право на глас. Това, че подкрепяш дадена ПП не те прави глупав. Всеки си има предпочитания. Твърдите, че герберци са злобни и глупави, но поне 80% от пишещите в тази тема, които са симпатизанти на други партии, плюят, псуват и обиждат всички герберци или тези, които не са от тяхната партия. НЕ Е КОРЕКТНО!

П.П.: В събота се говореше за 350 000 фалшиви бюлетини, сега като започнаха преброяванията излезе, че някой преди това е изкарал още 350 000. Тези оправдания.. :Х

Нека да видим окончателните резултати и тогава пак ще говорим. :)

Не им се връзвай, това което говорят е просто начин да успокояват, иначе няма да могат да спат вечер. Българина е свикнал цял живот да се изкарва жертва, все друг му е виновен!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Някой да знае тази Австрийска фирма, кога ще обади резултатите си?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

blackout8 сутринта лично шефа СОРА обяви резултатите бяха обработени на 60%, днес към края на деня ще кажат окончателните !!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

blackout8 сутринта лично шефа СОРА обяви резултатите бяха обработени на 60%, днес към края на деня ще кажат окончателните !!!

Да това ме интересува ок мерси
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ето нещо интересно:

staropravitelstvo.jpg
 

Горе