350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Точно за това е логично вота да е манипулиран или сме най-тъпия народ на света.
Електорат мечта е това общество.
Аз не съм гласувал, защото нямам право, но този вот не е манипулиран, както се изрази Мантаман, просто защото няма как 350к да се фалшифицират на това малко население, просто изглежда българския народ е предразположен към манипулиране.
Хайде да погледнем малко историята на българския народ. Да се върнем във възрожденските години, преди и малко след освобождението от турско* робство, имало е големи личности тогава (Левски, Ботев, Караджа, Стамболов...), но тези личности са се пръкнали, след 500 години негодувание, а ние ревеме за някакъв си преход от 20 години:). Така че нивото на търпимост (ебане отзад) на българското общетво далеч не е на изчерване. Статуквото ще продължи и българина ще си остане беден в следващите 4 години, броящ стотинки и пиещ домашна ракия за релакс....
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Това ми пусна фейсбука преди малко:)


Днес 13 май, ще се провеждат нови избори. Кандидатите са:
1. Lufthansa
2. Air France
3. British Airways
4. Alitalia
5. Wizz Air
6. Easy Jet
7. ...
...
...
45. Air Zimbabwe

Изборните секции са на Терминал 1 и Терминал 2.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Точно за това е логично вота да е манипулиран или сме най-тъпия народ на света.

ГЕРБ вземат 30-31% от вота трудно ще манипулират такъв голям процент без да останат следи или някой да ги издаде. Второто ще да е. :D

Това вече сме го показвали, между другото... :cry:

Дам, казвали сме го не един и два пъти, но за пръв път имаме доказателства. :D
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

да не би да си в пандиза? :D
Не, нямам право да гласувам, защото съм руски гражданин.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Не, нямам право да гласувам, защото съм руски гражданин.
Сиреч - рубладжия :p
 
Re: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Това ми пусна фейсбука преди малко:)


Днес 13 май, ще се провеждат нови избори. Кандидатите са:
1. Lufthansa
2. Air France
3. British Airways
4. Alitalia
5. Wizz Air
6. Easy Jet
7. ...
...
...
45. Air Zimbabwe

Изборните секции са на Терминал 1 и Терминал 2.

Bulgaria Air
Здравейте
Разбираме, че тази седмица ще бъдем много актуални, затова разгледайте специалните ни оферти тук -> http://www.air.bg/bg/promotions

https://www.facebook.com/photo.php?...38804159.43460.159389337419386&type=1&theater

Паднах от смях :Д
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Сиреч - рубладжия :p
Глупак.....
От известно време ми се въртят политически идеи в главата. Да предлоложим, че ми че пусна оферта за оборудване на най-обикновен подлез, съответно предоставям оферта за 2к лева да се ремонтира този подлез.
Всичко е ок и за 2к подлеза почва да блести. В случая аз искам да ремонтирам следващия подлез и пак за едно 2к лева хората са доволни.. Та подобни кретени като теб няма ли да гласуват за мен и да ме изберат за кмет? Само ми трябва една независима медия да не искривява нещата и съм готов на големи подвизи:)
 
От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Глупак.....
От известно време ми се въртят политически идеи в главата. Да предлоложим, че ми че пусна оферта за оборудване на най-обикновен подлез, съответно предоставям оферта за 2к лева да се ремонтира този подлез.
Всичко е ок и за 2к подлеза почва да блести. В случая аз искам да ремонтирам следващия подлез и пак за едно 2к лева хората са доволни.. Та подобни кретени като теб няма ли да гласуват за мен и да ме изберат за кмет? Само ми трябва една независима медия да не искривява нещата и съм готов на големи подвизи:)

Искам да видя как за 2 к караш един подлез да блести. Имаш моя глас директно. Това не означава разбира се да го боядисаш с бронз по 1 лв бутилката :)
 
От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Искам да видя как за 2 к караш един подлез да блести. Имаш моя глас директно. Това не означава разбира се да го боядисаш с бронз по 1 лв бутилката :)

Не се хващай, че даден подлез да заблести е мнооого относително понятие!
 
От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Глупак.....
От известно време ми се въртят политически идеи в главата. Да предлоложим, че ми че пусна оферта за оборудване на най-обикновен подлез, съответно предоставям оферта за 2к лева да се ремонтира този подлез.
Всичко е ок и за 2к подлеза почва да блести. В случая аз искам да ремонтирам следващия подлез и пак за едно 2к лева хората са доволни.. Та подобни кретени като теб няма ли да гласуват за мен и да ме изберат за кмет? Само ми трябва една независима медия да не искривява нещата и съм готов на големи подвизи:)
Давам 2000 рубли!!! :lol:
 
От: От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане

Давам 2000 рубли!!! :lol:
Теоретично погледнато, би ли гласувал за личност, която гони БГ националните интереси и ехидните подмятания за рублите да ги оставиш на заден план
?
 
486668_495898890465258_1779403746_n.jpg
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Аз хващам бас, че за 2к лева един подлез може да заблести и боядисан и с 4 лампи на тавана, бройкал съм разходите, точно отиваме на 2к лева, без заплата на пазача. Пускам оферта на строителни фирми, че могат да си сложат рекламни надписи на екстрите в подлеза и става работата. Всичко е пресметнато, друсания кебап Редрум не е пипал физическа работа и си отваря плювалника, където не му е работа. Първият подлез го таргерирам Ботевградско шосе, където ще се стегне, след бенза на Екопетролиум (няма да казвам за какви пари се е стегнал подлеза с държавани пари.....).
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Международни наблюдатели: Легитимността на следващия парламент е накърнена

Ръководителят на наблюдателите от Организацията за сигурност и сътрудничество в Европа (ОССЕ) Миклош Харасти призова разследващите органи в България да изяснят докрай въпроса с откритите 350 000 фалшиви бюлетини в печатницата в Костинброд, за да се поправят щетите, нанесени върху доверието в политическия процес.

„За да се върне доверието на гражданите в демократичния процес, цикълът на безнаказаност трябва да се прекъсне. Купуването на гласове не беше спряно. От външна гледна точка не разбираме защо е толкова трудно да се премахне този феномен“, посочи още Миклош Харасти.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

САМО ГЕРБ!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

САМО ГЕРБ!!!

Как се чувстваш сега, когато разбра, че ще гледате отстрани, докато мъжете правят политика? ГРОБ нещо на кучето у гъзягата са май,а?
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Пак в същия свят се събуждаме
"Рано рано сутринта в тъмнината някой отчаяно завика: "Къде съм?! Ей!...Има ли някой тук?! Къде съм?...

И в тъмнината наблизо се обадиха недоволни гласове, няколко наведнъж.

- На оня свят. Какво се дереш?

-Къде съм? Къде сме?...

-На оня свят."*

Колко ли българи се събудиха в понеделник така? Вероятно около четири милиона.

Къде са? На оня свят ли са?

Не, в същия, в който са си живели винаги.

В същия, в който неотдавна се самозапалиха осем души, в който най-големият приятел на премиера става негов принципен враг, в същия, в който те лъжат в очите и дори не допускат, че няма да повярваш.

В същия свят, в който те обират веднъж, втори път, трети, пети, десети, но ти примирено понасяш това. В света, в който нямаш сили и капацитет да формулираш недоволството си, най-много да го удавиш в две ракии.

В същия, в който се строят най-скъпите пътища в Европа, чужд газопровод, за който държавата няма да получава и стотинка, вероятно и нова атомна централа. В същия свят, в който земята пустее, зеленчуците се внасят, а хората съществуват с емигрантски пари.

В света, в който Нефтохим Лукойл няма да си монтира измервателни уреди, но на твоя радиотор има. В света, в който отново "ще вдигнат" цените на тока и водата и освен да се пие една ракия за утеха и да се напсуват "ония"q нищо няма да се случи.

Света, в който отново полуграмотна провинциалистка ще срича на годишнина нелепо школско съчинение за Ботев, когото не е чела.

Защо се случи така?

Защо отново ще се гледат същите лица, независимо дали едните в парламентарната зала, а другите в министерския съвет? А онези, които надзъртаха иззад наивистичните лозунги на протеста, не можаха да кажат нищо смислено?

Едно малцинство пожела да живее както досега и успя да наложи това на останалите близо четири милиона свои съграждани.

Защо?

Не само защото три милилона и половина /ако разбира се, бройката не е поредната лъжа/ си останаха в къщи объркани и отвратени, но най-вече апатични. А защото не потърсиха алтернатива. Никой не им я предложи, а те самите не пожелаха дори да помислят, че алтернативата няма защо някой друг да ти я предлага.

Така ще стане и следващият път, независимо дали ще е след 4 месеца или след 4 години. И пак ще се събудят на сутринта...
 

Горе