350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Стига бе. Как виждаш циганина мързелив, да стане в неделя сутринта и с бодра крачка да се запъти да гласува, ей така без нищо, щото по принцип бил от БСП. Това и да го видя, няма да го повярвам.
Все някое кифте, кибабче, малка бира и 100 г. пуканица е взел. Без нищо - няма начин. У живота и смъртта.

Не мога да разбера, що като дойдат избори всички са обхванати от някаква идиотска наивност, щото видиш ли "Х" е казал, че ще ги "оправи", от лошото досегашно управление на "Y".
И обикновено "Х" успява, после "оправя" и така докато дойде "Z"- (месията, спасителя) и нещата се поседемнайстят.

Не разбрахте ли вече, че всички които ви се лензят от екрана (или сайта, вестника), дрънкат едни и същи глупости и накрая нищо не става?

Политик е особен вид (хомо политикус) събрал най-гнусното, подло и лъжливо измислено някога.

Вервайте си!

що не бяха така разумни да се завлечат до урните за референдума? :D
ГЕЯ явно не им е бил платил..защото трябвало да пази парите за тези избори
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

що не бяха така разумни да се завлечат до урните за референдума? :D
ГЕЯ явно не им е бил платил..защото трябвало да пази парите за тези избори

Абсолютно! Референдума бе трошене на държавна пара заради егото на няколко човека.

На колко места циганите се мотаха до към 17 часа без да гласуват. Изчакваха последни оферти.
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

http://tv7.bg/dobro-utro/news/9740054.html

"Ако БСП формира кабинет, ще има присъди за Борисов и Цветанов"

В това интервю Орешарски повтаря дословно думите на Бойко:

Оня пищеше "Тройната коалиция са виновни", тоя пищи "Страната е в разруха след бившото управление "

.. всички прилики и разлики са случайни.... продължавайте да "вервате" :).

А това за присъдите не го чух, ама....

Какъв е тоя, та да се меси в "независимата съдебна власт"? Кой издава присъдите съда или Серго?

Изобщо хвани единия та удари другия.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мислят за бизнеса, но не и за здравето, еваларката комуняги !!!!!!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мислят за бизнеса, но не и за здравето, еваларката комуняги !!!!!!!

Чакай да не се обърне и бойко срещу тоя закон, че тогава ще се чудиш какво да говориш. Тая забрана беше напълно излишна и тук доста е дискутирана и 90 процента от предприемач са съгласни, че трябва да си има зали за пушачи и за непушачи - едно, че бизнеса замря доста с тая забрана, друго че хем вие доволни, хем ние пушачите пак доволни. А пък от ЕС законите и колониалните им рестрикции - мен не ме вълнуват.


За здравето не мислили - че какво стана - като се сложи забрана какво? Подобри ти се здравето ли? Да не би като идеш на болница да си плащаш като грешен дявол и пак да не получаваш това, което искаш. Ако мислеха за здравето твоите хора, да са подобрили други неща в здравеопазването ни, а не да натискат бизнеса. Питам къде отидоха 2 милиарда и още милиони в здравната каса при управлението на ГРОБ? Изпокрадохте ги най-нагло, пък за здравето ще ми говориш, че герб мислели. Като оная кур*а десислава атанасова, дето опоска колко милиона чрез болниците на мъжа и, простак такъв.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Мислят за бизнеса, но не и за здравето, еваларката комуняги !!!!!!!
Промит мозък, поради какво причини терминираш комуняри и НЕкомуняри.....
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не се пени аз също бях пушач когато забраниха пушенето, просто си излизах навън да пуша никъв проблем, сега почнах да тренирам и спрях цигарите, кофти ще ми е ако ми дими някъв гамен на съседната маса докато обядвам. Смятам, че голяма част от хората свикнаха без дим( пушачи и непушачи) и ще има ексцесии !!!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не се пени аз също бях пушач когато забраниха пушенето, просто си излизах навън да пуша никъв проблем, сега почнах да тренирам и спрях цигарите, кофти ще ми е ако ми дими някъв гамен на съседната маса докато обядвам. Смятам, че голяма част от хората свикнаха без дим( пушачи и непушачи) и ще има ексцесии !!!

Бившите пушачи са най-гадните.

Относно махането на закона - съмнявам се. Като му кажат на Сергейчо от Брюксел - Не махай закона, защото няма да ти дадем Х милиарда субсидии, и ще клекне като истински плъх.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Не знам правилно или не, обаче откак е тая забрана, пренасочих един тир с пари от кръчмите към Пикадили.:) Колко съм спестил нямам представа... Е днеска 30 минути обикалях да търся барче с маси на вънка, като не намерих, взех си кафе от машина и си го пих в колата.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Въобще съм се отказал от заведенията. Само сутрин, когато оставям жена си на работа, сядаме понякога да изпием по едно кафе на припек. Но това става много рядко. Кръчма не съм помирисвал от забраната и хич не ми е зле.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Въобще съм се отказал от заведенията. Само сутрин, когато оставям жена си на работа, сядаме понякога да изпием по едно кафе на припек. Но това става много рядко. Кръчма не съм помирисвал от забраната и хич не ми е зле.

Същата работа, аз им свикнах. Пълня дюшека със спестени кинти от кръчми :).

Ама пак ви казвам... няма да стане това.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Че то и сега се пуши по кръчми и дискотеки :beer:
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

За ГЕРБ има новина - казват, че била добра: И в Централния затвор има футболен отбор! Бойко ще е капитан, Цецко също ще е там! Миро мършата вратар, той на плонжове е цар. Лъчко мозъка съдия, ще им свири със уста. Дянков там ще е защита, ще прецака тази свита. Ляля Цецка с очилата, влачи кофата с метлата. Деса дуловска принцеса, тя на Нунев е метреса, ще им цери махмурлука та да имат те сполука. А Фидоска мажоретка, абе, просто ГЕРБ са супер гледка!
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Прокуратурата ще поиска имунитета на Цветанов

Цвъцко кръв повръща - имунитет не връща! :D

Дано Цацаров излезе пич и да ги надупи цялата престъпна пасмина, щото както се видя народа не става за чеп за зеле.
 
От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане това??

Ще освиркам яко ГЕРБ, ако не върнат веднага мандата! Дори, както казва СС, не е нужно да се спазват реда и законите, ами да го връщат даже преди да им бъде връчен!
Та да може БСП да поеме управлението на тази изстрадала държава и да си пафкаме на воля в кръчмите.

Ба си! Жаждата за власт е маниакална!
Веднага се гепиха за популизма - първата им задача е да променят Закона за тютюнопушенето. Няма нищо по-важно от това!
Но то за това не се иска никакъв капацитет - икономически, финансов, управленчески. Секретарката ще напише нов член, в който се изброява кои членове и алинеи в закона вече не са в сила, следва гласуване с по няколко депутатски карти. И готово!
Ликуй, народе!
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Цвъцко кръв повръща - имунитет не връща! :D

Дано Цацаров излезе пич и да ги надупи цялата престъпна пасмина, щото както се видя народа не става за чеп за зеле.

Май ще види как е у панделата. Явно има за какво. :)
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Цвъцко кръв повръща - имунитет не връща! :D

Дано Цацаров излезе пич и да ги надупи цялата престъпна пасмина, щото както се видя народа не става за чеп за зеле.

Ами да му предяви обвинение преди да е дал клетва за народен представител
Кво се услушва Цацата
След туй ще чакаме да му свалят имунитета
 
От: От: 350 000 незаконни бюлетини да фалшифицират вота? Как реално може да стане тов

Ами да му предяви обвинение преди да е дал клетва за народен представител
Сега няма смисъл.Цецко като се зкълне пак получава имунитет.
Така или иначе пак трябва да иска от парламента сваляне на имунитета.
 

Горе