5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
А бе кухчо, ти не разбра ли, че 99% от хората тук ги боли огромния х*й за БСП?

Ти си палячото с мантрите за божествената сила на тъпата сикаджийска мутра и великите му победи.

Дори промития ти мозък трябваше да осъзнае, че отнесохте голям шамар. Пък ти се оправдавай с тетка цецка.
Кой ли е в тоя един процент...
 
А ти не разбра ли че мен ме боли х*я какво мислят хората тук? Шамар трябва отнесе майка ти че не те е възпитала , кога е било време. Иначе Герб пак ще си бият на следващите избори , както го правят 10 поредни пъти... а ти и да се насереш няма какво да направиш, балък ....
Първо хайде без майките ...

Второ арлекино смешен, аз съм е оправял при всички правителства след прехода и сега не ми е зле.

Трето балък ще викаш на тъпата физиономия, която виждаш в огледалото всяка сутрин.

Четвърто дреме ми дали герберастите ще бият комунягите или не. Мен ако питаш 99% от всички политици са за разстрел.

Пето дечко, когато достигнеш поне една десета от това, което аз съм направил ще ми обясняваш дали да се насирам или не.

И последно приятни полюции с мислите за изборната победа на герберите.

Кой ли е в тоя един процент...
Ей така за всеки случай малко толеранс да се даде.
 
Вота не беше анти бойко. От много време си обработват електората с русофилските сайтове и групи във фейсбук.
И пищова да бяха издигнали и да заговори за матушка рассиа щеше да спечели.
 
Първо хайде без майките ...

Второ арлекино смешен, аз съм е оправял при всички правителства след прехода и сега не ми е зле.

Трето балък ще викаш на тъпата физиономия, която виждаш в огледалото всяка сутрин.

Четвърто дреме ми дали герберастите ще бият комунягите или не. Мен ако питаш 99% от всички политици са за разстрел.

Пето дечко, когато достигнеш поне една десета от това, което аз съм направил ще ми обясняваш дали да се насирам или не.

И последно приятни полюции с мислите за изборната победа на герберите.


Ей така за всеки случай малко толеранс да се даде.
Като са 99 % за разстрел , кво се радваш че Герб били загубили ? Нали 2ра по сила партия са БСП - те по добър избор ли са от ГЕРБ? Ако не са - ти за кои ? Кво си направил и кво не си направил ми е през оная работа , всеки си гледа от неговата камбанария. Много остро се включи , пък после айде без майките . Като тръгваш с обидите , няма се правиш на недоклатена девица като ти отвърнат със същото.
 
Като са 99 % за разстрел , кво се радваш че Герб били загубили ? Нали 2ра по сила партия са БСП - те по добър избор ли са от ГЕРБ? Ако не са - ти за кои ? Кво си направил и кво не си направил ми е през оная работа , всеки си гледа от неговата камбанария. Много остро се включи , пък после айде без майките . Като тръгваш с обидите , няма се правиш на недоклатена девица като ти отвърнат със същото.
Кво бе, заплатата ли ти бавят или от букито стотинките не стигат за цигари, че си толкоз нервен?
 
Като са 99 % за разстрел , кво се радваш че Герб били загубили ? Нали 2ра по сила партия са БСП - те по добър избор ли са от ГЕРБ? Ако не са - ти за кои ? Кво си направил и кво не си направил ми е през оная работа , всеки си гледа от неговата камбанария. Много остро се включи , пък после айде без майките . Като тръгваш с обидите , няма се правиш на недоклатена девица като ти отвърнат със същото.
А бе дрисльо малолетен. Майка ми почина преди 13 години от рак. Така че се въздържай от реплики по темата.

Чисто по темата. Най-хубавото, което може да се случи на тази държава е парламент с поне 8-10 що годе пропорционално разпределени партии. За справка всеки който е съставял еднолично правителство така се осирал с краденето, че думи нямам.


И престани да пееш мантрите "ако баце си иде, комунягите ще ебат мамата на държата". Държавате ще си функционира и без тиквоча, че и по-добре даже.
 
А бе дрисльо малолетен. Майка ми почина преди 13 години от рак. Така че се въздържай от реплики по темата.

Чисто по темата. Най-хубавото, което може да се случи на тази държава е парламент с поне 8-10 що годе пропорционално разпределени партии. За справка всеки който е съставял еднолично правителство така се осирал с краденето, че думи нямам.


И престани да пееш мантрите "ако баце си иде, комунягите ще ебат мамата на държата". Държавате ще си функционира и без тиквоча, че и по-добре даже.
Педалче , коя е 2рата партия по големина бре ? Нали видяхме кои дойдоха като Бойко не направи правителство? БСП/ДПС и куклата Орешко. Естествено че ако Герб не могат да съставят правителство (сама никоя партия няма да може) ще има правитество с БСП.... И пак ти казвам мангусто проста , ти почна с обидите после ревеш като ти отговорят ....
 
Кво бе, заплатата ли ти бавят или от букито стотинките не стигат за цигари, че си толкоз нервен?
Хич не съм нервен , обичам да се гавря с пишман предприемачите из форума. Моите стотинки , едва ли ще ги видиш през целия си живот....
 
Пищовчето има фенове ... и кебпачета :D
Е, то щом Боко тиквоко има фенове, остава пък пищова да няма - присламчвай се, докато е време. :D

Бърни, не ти ли е леко неудобно да си му фен на тоя? Та това е присъщо единствено на лелки в менопауза...Подмокряй си се от мутренското му излъчване, но не го споделяй публично. Повечето хора пазят в тайна перверзиите си, а ти ги афишираш. o_O
 
Педалче , коя е 2рата партия по големина бре ? Нали видяхме кои дойдоха като Бойко не направи правителство? БСП/ДПС и куклата Орешко. Естествено че ако Герб не могат да съставят правителство (сама никоя партия няма да може) ще има правитество с БСП.... И пак ти казвам мангусто проста , ти почна с обидите после ревеш като ти отговорят ....
Тъп си като всеки гербераст, освен тези дето лапат парата ... а "баровци" като теб ги превъзнасят.

Тази държава я е имало много преди тиквата и ще има и след нея.

Боли ме кура за малоумните ти напъни да ме обидиш. Обаче, ако искаш да ми кажеш нещо за майка ми защо не пробваш лично?
Хич не съм нервен , обичам да се гавря с пишман предприемачите из форума. Моите стотинки , едва ли ще ги видиш през целия си живот....
За това ходиш по чужбина да миеш кенефите ...
 
  • Like
Реакции: Sky
Тъп си като всеки гербераст, освен тези дето лапат парата ... а "баровци" като теб ги превъзнасят.

Тази държава я е имало много преди тиквата и ще има и след нея.

Боли ме кура за малоумните ти напъни да ме обидиш. Обаче, ако искаш да ми кажеш нещо за майка ми защо не пробваш лично?

За това ходиш по чужбина да миеш кенефите ...
Оу форумна нинджа.... и гъза да си пръснеш Герб пак бият на следващите избори. Вземи тоя банкенски чеп и филия с мас
 
Оу форумна нинджа.... и гъза да си пръснеш Герб пак бият на следващите избори. Вземи тоя банкенски чеп и филия с мас
За разлика от теб, чиито сексуални изживявания са свързани единствено с полююциите относно евентуалната победа да герберастите, аз си имам по-интересни занимания в живота.
По умния отстъпва.... на говедото.
Прав си ...
 
Хей, ти!
Вземи коя да е квартална кръчма след мача Левски - ЦСКА.
 
15094518_10153831480185938_7296990916672197701_n.jpg
 
Градинаров, това са задължителни и шаблонни процедури - нали не търсиш телето? Радев със сигурност е получил поздравителни писма и от САЩ и от Буркина Фасо. Путин сигурно е поздравил и Тръмп за изборната победа. Не вЕрвам да е акт на лично отношение :)
 
А ти виж разликите.
После може и да намерим телето. ;)

В политиката няма лични отношения.
 
А ти виж разликите.
После може и да намерим телето. ;)

В политиката няма лични отношения.
Ахааа, сега прочетох и поздрава към молдовския президент. Да, има голяма разлика, особено в края - Валодя го кани на гости, а нашия Руменчо - не. Та, къде викаш е телето? Тълкувай, че не 'фащам тънката червена нишка. :)
 
На мен най-много до тук ми харесваше големият седесарски х*й
Сегашните нещо не могат изобщо да го вдигнат.
 

Горе