5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
Още нещо да вмета. Вота за Радев беше анти-герб вот, а не за БСП. Пътя не ГЕРБ от тук нататък е само надолу, въпроса е кой ще привлече разочарованите гербери.
Беше АнтиЦецка вот , просто кандидата на ГЕРБ беше лош. На следващите избори дори със партии на Слави и Марешки , пак Герб ще са първи.
 
Ама ти съвсем си изпаткал последните месеци! Пак ти казвам, изобщо не ми пука кой печели и кой губи, аз съм ОК при всяко положение, схващаш ли. Ти в кви филми си влязъл нямам представа...

Що така удобно пропускаш за гласовете от Турция!? В Кърджали има рекордно ниска избирателна активност, в Турция пак са гласували по 4-ма в секунда за ГРОБ. Нещо да коментираш.... Щото много рева, когато ти разправяхме, че кучето и овчаря са комбина, ама ти не, конспирации са...:rolleyes:
Е той си е такъв. Пее си песничките от събранията на младежката организация, а когато стане въпрос за логика и отговори на разумни въпроси това не са го учили в хитлерюгенд.

Беше АнтиЦецка вот , просто кандидата на ГЕРБ беше лош. На следващите избори дори със партии на Слави и Марешки , пак Герб ще са първи.
Блажени са верующите. Шамара си е за баце, тетка е само бушон.

Казах го и преди. Бащицата не се котира напоследък при шефчетата отвъд океана.
 
Абе какъв Радев бе идиот, за ГРОБ говорим и за гласовете от Турция. Аман от бойкови номера... ДА БЕШЕ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ДА СПОРИМ, ТО НЯКАКЪВ НЕАДЕКВАТНИК С ПРОМИТ МОЗЪК. БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧЕ МИ ПРИПОМНИ ЩО СПРЯХ ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ТАКИВА КАТО ТЕБ! Половин час вече ти отделих и ми стана жал за безвъзвратно изгубеното ценно време с твоите глупости. Айде отивай да се кланяш на лелята, цв-цв и другите лъжци от гроб.


ДПС подкрепи Радев на балотажа , самите те го казаха , че застават зад него.
http://pik.bg/сигнал-до-пик-дпс-разпространява-позиви-на-турски-в-подкрепа-на-румен-радев-news603859.html

660_0e84f5c760379e790e009e8d55b9ffee.jpg
 
Абе какъв Радев бе идиот, за ГРОБ говорим и за гласовете от Турция. Аман от бойкови номера... ДА БЕШЕ НОРМАЛЕН ЧОВЕК ДА СПОРИМ, ТО НЯКАКЪВ НЕАДЕКВАТНИК С ПРОМИТ МОЗЪК. БЛАГОДАРЯ ТИ, ЧЕ МИ ПРИПОМНИ ЩО СПРЯХ ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ТАКИВА КАТО ТЕБ! Половин час вече ти отделих и ми стана жал за безвъзвратно изгубеното ценно време с твоите глупости. Айде отивай да се кланяш на лелята, цв-цв и другите лъжци от гроб.
Айде обратно в хралупата мишок и повече да не ти виждам постовете поне пак 3 години. Като бият ГЕРБ на следващите избори пак ще ревеш колко е несправедлив живота....
 
Айде обратно в хралупата мишок и повече да не ти виждам постовете поне пак 3 години. Като бият ГЕРБ на следващите избори пак ще ревеш колко е несправедлив живота....

ГЕРПерите изпяха лебедовата си песен. Следваш вот могат да спечелят само с измама. Дори да се случи пак няма да избутат цял мандат и с това ще си останат в историята с подаването на оставки когато трябва да се поеме отговорност
 
Само да вметна, гласовете за ГЕРБ от Турция са на ДОСТ, а не на ДПС. (не че има голямо значение но все пак)
Гласовете от Турция бяха подарък за Бойко Борисов от големия му приятел Ердоган. Добре че с новия изборен закон поне подобни груби намеси бяха обезсилени.
 
Още нещо да вмета. Вота за Радев беше анти-герб вот, а не за БСП. Пътя не ГЕРБ от тук нататък е само надолу, въпроса е кой ще привлече разочарованите гербери.

Не случайно ДСБ с Радан Кънев се оттеглиха и ще правят нов десен проект
 
Гласовете от Турция бяха подарък за Бойко Борисов от големия му приятел Ердоган. Добре че с новия изборен закон поне подобни груби намеси бяха обезсилени.
След издигането на Цецка всичко натам беше безсмислено. :) Ако искаха и от Русия да излеят гласове, пак нямаше да се класират първи. ;)
 
Ти Радев знаеше ли кой е преди месец :D срещу Цецка лесно се печелят избори ама да не забравяме все пак , че 11 поредни избори БСП не бяха печелили . Да не си помислите че имат шанс и на пролет....
За разлика от тебе, още преди години знам кой е Радев. БСП не са спечелили тези избори - генерал Радев бе издигнат от ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ. Това, че БСП и ДПС го подкрепиха не означава автоматично, че е техен човек. Ама какво ли съм седнал да се обяснявам на разни заблудени гербераси, ще броим пилетата на пролет... Пак повтарям - Бойко (Винету, Буда, тиквата от банкя) беше изметен от народа. Народа не гласува за Радев а гласува за да нарита Бойко. Кога ще ви уврат главите?
 
ГЕРПерите изпяха лебедовата си песен. Следваш вот могат да спечелят само с измама. Дори да се случи пак няма да избутат цял мандат и с това ще си останат в историята с подаването на оставки когато трябва да се поеме отговорност
БСП няма кой да ги бие по оставки. Лебедова песен вече 10 поредни изборни победи :D
За разлика от тебе, още преди години знам кой е Радев. БСП не са спечелили тези избори - генерал Радев бе издигнат от ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ. Това, че БСП и ДПС го подкрепиха не означава автоматично, че е техен човек. Ама какво ли съм седнал да се обяснявам на разни заблудени гербераси, ще броим пилетата на пролет... Пак повтарям - Бойко (Винету, Буда, тиквата от банкя) беше изметен от народа. Народа не гласува за Радев а гласува за да нарита Бойко. Кога ще ви уврат главите?
И сега като пак съберат най-много проценти на парламентарните избори какво ще правиш :D
 
И сега като пак съберат най-много проценти на парламентарните избори какво ще правиш :D

Въпросът е ти какво ще правиш ако не ги??? :D:D:D
 
ГЕРБ са царе на фалшификацията, ама когато целия народ излезе да гласува се озорват нещо. ГЕРБ и предния път събраха най-много проценти, ама нещо не им стигнаха да си сформират самички правителство и прибягнаха до коалиране с други още по пишман предатели. Така и не можаха да се разберат кой кое точно ще краде и разпърдяха гърнето. С тази последната глупост която измисли Боко, да заплашва хората, че ако не гласуват за Цецка ще подава оставка, направо счупи тъпомера. Не забравяй обаче, че служебното правителство, което ще подготви предсрочните избори, този път няма да е назначено от магарето на Боко ами от генерал Радев.
 
Най-важното, което се случи на тези избори е че президента вече не е от ГЕРБ , колкото и оставки да подават, вече няма да фалшифицират изборите.
Давам им не повече от 15 процента, даже и толкова са им много за следващите избори.
В момента някакви платени социолози им дават 30%, но това е далеч от истината. То въпроса е за колко избори имат ГЕРБ пари за да купят циганите и ДОСТ, макар че дост ще си играя самостоятелно на едни парламентарни избори
 
Ще правя партия :D

Що направо не направите коалиция с пищова? Така шансовете ви за повече от един избирател нарастват драстично.... на двама :D:D:D:D:D
 
БСП няма кой да ги бие по оставки. Лебедова песен вече 10 поредни изборни победи :D

И сега като пак съберат най-много проценти на парламентарните избори какво ще правиш :D
А бе кухчо, ти не разбра ли, че 99% от хората тук ги боли огромния х*й за БСП?

Ти си палячото с мантрите за божествената сила на тъпата сикаджийска мутра и великите му победи.

Дори промития ти мозък трябваше да осъзнае, че отнесохте голям шамар. Пък ти се оправдавай с тетка цецка.
 
А бе кухчо, ти не разбра ли, че 99% от хората тук ги боли огромния х*й за БСП?

Ти си палячото с мантрите за божествената сила на тъпата сикаджийска мутра и великите му победи.

Дори промития ти мозък трябваше да осъзнае, че отнесохте голям шамар. Пък ти се оправдавай с тетка цецка.
А ти не разбра ли че мен ме боли х*я какво мислят хората тук? Шамар трябва отнесе майка ти че не те е възпитала , кога е било време. Иначе Герб пак ще си бият на следващите избори , както го правят 10 поредни пъти... а ти и да се насереш няма какво да направиш, балък ....
 

Горе