5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
Ахааа, сега прочетох и поздрава към молдовския президент. Да, има голяма разлика, особено в края - Валодя го кани на гости, а нашия Руменчо - не. Та, къде викаш е телето? Тълкувай, че не 'фащам тънката червена нишка. :)
Според мен го кани на инструктаж.
Радев вече е инструктиран.
 
телето
Аз, като ви казвах, че избираемите кандидати за български президент са съгласувани с ул. Козяк, се смеехте. А що така Володя не се смее? Нали летеца бил червен?!
Или Путин не разбира от политика, а само предприемачите тук?
 
Аз, като ви казвах, че избираемите кандидати за български президент са съгласувани с ул. Козяк, се смеехте. А що така Володя не се смее? Нали летеца бил червен?!
Или Путин не разбира от политика, а само предприемачите тук?
Ти па ако викаш на Бърни ''предприемач''... :D:D:D
 
Плевнелиев и Радев позирали пред „Стадо говеда“
01_01-1-360x224.jpg
 
Никой не казва как мина церемонията по встъпване в длъжност на новия президент. С какво го дари Беновска - с макарони на фурна, боб в гърне или поне с кило картофи? Нямам време ( а и желание) за гледане на тв, но ако има нещо интересно от събитието - споделете. :)
 
Никой не казва как мина церемонията по встъпване в длъжност на новия президент. С какво го дари Беновска - с макарони на фурна, боб в гърне или поне с кило картофи? Нямам време ( а и желание) за гледане на тв, но ако има нещо интересно от събитието - споделете. :)

Чакаш някой да коментира за да се хвърлиш в спорове?

Ето на какво попаднах в интернет - селска пръчка.


16002797_1825793307680651_7251188621543278848_n.jpg



16143180_1825793401013975_5517060473246335118_n.jpg



И за финал:


16174444_1429604670384665_6197400344788016476_n.jpg
 
@ReminD, Нямах желание да споря, ама ако си толкова навитак - конкретизирай, че така не ти схващам тезата. ;)
 
Пълен смях, въпреки, че е по-добре Радев президент, отколкото Цачева. За да не ме мислят някои за хейтър, изчакайте време да видите "подобренията", които ще имаме с тоя президент.
 
Пълен смях, въпреки, че е по-добре Радев президент, отколкото Цачева. За да не ме мислят някои за хейтър, изчакайте време да видите "подобренията", които ще имаме с тоя президент.
Абе, колко пъти да ти казвам, че президентът има само и единствено представителни функции. Подобренията не са в неговите правомощия, а в тези на премиера. Президентът раздава орден ''Стара планина'' и назначава посланици - в случая на Рошко, предимно БСП кадри. Нека видим какъв ще бъде Радев като президент и тогава да го плюем. Той е напълно непознато лице. Може да се окаже добър, а може и тотал щета да излезе. :)
 
Последно редактирано:
Абе дечко, колко пъти да ти казвам, че президентът има само и единствено представителни функции. Подобренията не са в неговите правомощия, а в тези на премиера. Президентът раздава орден ''Стара планина'' и назначава посланици - в случая на Рошко, предимно БСП кадри. Нека видим какъв ще бъде Радев като президент и тогава да го плюем. Той е напълно непознато лице. Може да се окаже добър, а може и тотал щета да излезе. :)

Абе дъртушо, аз и това казах - Ще мине време, ще го преценим какво става от него, въпреки, че реално мислещите хора не биха се изненадали от резултата. Президента е най-главния в една страна, естествено, че не може той да е честен и да не се мърси, а другите покрай него да са чисти и справедливи. Точно и за това взимат разни и ги издигат за президенти. Всеки гледа да направи партия, да точи субсидия и заплата. Президента щом го намираш за толкова слаб, ако той усети нещо нередно и го каже на народа, да им отвори очите това нещо ще продължава ли? Не мисля да навлизам в спорове, нямам време за глупости. А, и надявам се не си се обидила за прякора. И да си се ..... :) Щом си решила да измисляш и на другите глуповати прякори, с твоите камъни по твоята глава. :)
 
Ей, я свий малко перките. Идваш тук див като петел и започваш да поучаваш и да се държиш арогантно. Използвах израза ''дечко'' с уважение, но май не заслужаваш такова. Не е в твой интерес да ми влезеш в черния списък. Ако искаш конфликт с мен, помисли дали имаш полза от това.

И не ми обяснявай какво е ''президента'', щото си още твърде прос', за да ми обясняваш каквото и да е.
 
Последно редактирано от модератор:
Ей пикльо, я свий малко перките. Идваш тук див като петел и започваш да поучаваш и да се държиш арогантно. Използвах израза ''дечко'' с уважение, но май не заслужаваш такова. Не е в твой интерес да ми влезеш в черния списък. Ако искаш конфликт с мен, помисли дали имаш полза от това.

И не ми обяснявай какво е президента, щото си още твърде прос', за да ми обясняваш каквото и да е.
Еха, добри обиди сипеш, а като са по твой адрес и се периш нещо? :D Не идвам като див петел, дойдох като човек, който си изказва мнението, смятам, че това място е за това. И не, не предпочитам да ме наричаш "дечко", проблем ли е да се обърнеш към мен с потр. ми име? Ако искаш ме добави и в розовия списък, хич не ми е, окей? Конфликт не целя с никого да имам, напиши в интернет какво е значението на форум, разгледай в другите форуми, дори в този какви мнение се пускат - различни, всеки каквото мисли казва. Това кой е прост няма как да знаеш, прости хора няма, или ако има са малко. Всеки от нещо разбира, смятам, че няма нужда да използваш тази грозна дума. Но не ми пречи каквито искаш обиди да снасяш по мой адрес, не се обиждам за нещо, което не съм.
 
Еха, добри обиди сипеш, а като са по твой адрес и се периш нещо? :D Не идвам като див петел, дойдох като човек, който си изказва мнението, смятам, че това място е за това. И не, не предпочитам да ме наричаш "дечко", проблем ли е да се обърнеш към мен с потр. ми име? Ако искаш ме добави и в розовия списък, хич не ми е, окей? Конфликт не целя с никого да имам, напиши в интернет какво е значението на форум, разгледай в другите форуми, дори в този какви мнение се пускат - различни, всеки каквото мисли казва. Това кой е прост няма как да знаеш, прости хора няма, или ако има са малко. Всеки от нещо разбира, смятам, че няма нужда да използваш тази грозна дума. Но не ми пречи каквито искаш обиди да снасяш по мой адрес, не се обиждам за нещо, което не съм.
Напротив, прост си, но да се надяваме, че с времето ще понатрупаш малко знания. Четенето на книги помага - само с драскане по форуми не става. Не съм против да изказваш мнение, но няма да допусна да се държиш с мен арогантно и грубо. Винаги подхождам позитивно към хората и дори теб съм те защитавала, когато те нагънаха старите кучета, че само мрънкаш и не знаеш как искаш да си изкарваш прехраната. Край на спама, темата е за друго. Ако искаш да си изясняваме отношенията - ползвай ЛС. Ще коригирам обръщението, което те засяга толкова много, макар че си наистина лапе, което не слуша като му говориш.
Смени подхода към старите потребители. Това е приятелски съвет. Нямаш нито едно предимство пред когото и да е тук. Уважавай другите, ако искаш уважение.
 
То Всъщност човека нищо лошо не каза дори каза същото, което и ти имаше впредвид, а ти му се нахвърли, и го нарече още от началото подигравателно с "дечко", и напълно заслужено си изяде "дъртушо", най-вероятно е имал впредвид форумното ти присъствие, не друго? Защо се пънеш толкова?
 
То Всъщност човека нищо лошо не каза дори каза същото, което и ти имаше впредвид, а ти му се нахвърли, и го нарече още от началото подигравателно с "дечко", и напълно заслужено си изяде "дъртушо", най-вероятно е имал впредвид форумното ти присъствие, не друго? Защо се пънеш толкова?
Пъна се, защото се държи твърде арогантно за позицията, която заема тук. Това, което каза беше глупост, която си дрънка още преди изборите. В друг форум му разясних какво е президентската институция и че президентът няма правомощията ''да го оправи'', ма той си бае едно и също, защото е дечко и няма представа дори от политическата система в страната. Той даже се беше вързал на скеча на ''господари на ефира'' с погрешно сгънатата от Радев бюлетина, та се наложи няколко човека да му обясняваме, че е скеч, а не истина. И това ще ме учи какво е президент, та и тон ще ми държи.
 
Хора, по-кротко да не се модерираме. ;)
Ако ще модерираш го прави като хората, бате. ;) Селективната ти модерация ми е добре позната. Към мен винаги си бил особено благосклонен. Жив и здрав.
 
На предишния му иззеха доста правомощия.
Остана му единствено да се дърви на Русия с два самолета и един стадион армия и да хвали САЩ. А, и да чете НГреч! :D
На новия едва ли ще му върнат правомощията на по-предишния поне. Но поне НГреч му е сигурна. Така де - надявам се и това да не му вземат.
 
Пъна се, защото се държи твърде арогантно за позицията, която заема тук. Това, което каза беше глупост, която си дрънка още преди изборите. В друг форум му разясних какво е президентската институция и че президентът няма правомощията ''да го оправи'', ма той си бае едно и също, защото е дечко и няма представа дори от политическата система в страната. Той даже се беше вързал на скеча на ''господари на ефира'' с погрешно сгънатата от Радев бюлетина, та се наложи няколко човека да му обясняваме, че е скеч, а не истина. И това ще ме учи какво е президент, та и тон ще ми държи.

От уважение към личния живот на Блинки няма да навлизам в дълбоки "спорове". Ако ще се чувстваш лично доволна с тезата си, смятай я за вярна. И човека, който почна да се държи арогантно си точно ти, но си поправи набързо мнението, нали? :) Аз не определям хората по позицията, от когато са регистрирани тук. Определям човека по това как се държи, какво му е отношението с другите, помага ли и т.н. Ако ще да е регистриран тук от преди седмица, а е "човек" ще имам уважение към него, както и към други хора от форума тук. Но не очаквай същото уважение и за теб, по-точно към публикацията ти, нямам нищо против самата теб.
 

Горе