5-ят президент на България

?кой? е 5-ият президент

  • Цецка Цачева Данговска - кандидат на ГЕРБ

    Votes: 2 7.1%
  • генерал Румен Георгиев Радев - кандидатура на БСП

    Votes: 10 35.7%
  • Трайчо Димитров Трайков - непартиен, издигнат от РБ

    Votes: 5 17.9%
  • Красимир Дончев Каракачанов - кандидат на ОП - (Обединени Патриоти)

    Votes: 3 10.7%
  • Ивайло Георгиев Калфин - кандидат на АБВ

    Votes: 1 3.6%
  • Светослав Емилов Витков

    Votes: 0 0.0%
  • Веселин Найденов Марешки

    Votes: 5 17.9%
  • Велизар Пенков Енчев

    Votes: 1 3.6%
  • Жорж Ганчев Ганчев

    Votes: 1 3.6%
  • Николай Йорданов Банев

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    28
  • Poll closed .
Защо се заблуждавате, че оставката на правителството не е изключително добре преценена и в правилният момент? При намаляване броя на депутатите на 120 и при мажоритарен вот с купени гласове, коя партия според вас ще напълни парламента със свои кадри?
 
Софиянци, и вие като Борисов не можете да погледнете по далеч от носа си, Фъндъкова. щеше да падне с по-малко, но щеше да падне също. Истината е че ГЕРБ нямат кандидат, който щеше да бие Радев, просто нямат.

Между-другото последно време съм по няколко пъти на месец в София и си е същия отвратителен град, какъвто е бил винаги. Тук там някоя хубава сграда, и около нея дива кочина и разруха. Не дай си боже да свърнеш някъде от централните улици и си ебало майката, меко казано. Дива мангалия.... Отврат! Ако не се налага няма да стъпя в тая свинщина никога, ама всичко е там, няма как... Не че във Варна не е същата бълвоч в момента, ама поне е някак по-културно... Та не ви знам какво и харесвате на тая Фъндъкова толкова, като града ви продължава да е кочина, целия държавен ресурс е зад нея, куче да бяха вързали там щеше да свърши същото.
 
Защо се заблуждавате, че оставката на правителството не е изключително добре преценена и в правилният момент? При намаляване броя на депутатите на 120 и при мажоритарен вот с купени гласове, коя партия според вас ще напълни парламента със свои кадри?

Айде пак мантрите за драмата на мажоритарната система ;)
 
Според мен Фъндъкова е много силен коз и много хора я харесват.
Блинки, не са толкова много феновете ѝ извън столицата. Да, различна е от останалите гърбави - мила, приятна, не изглежда мега проста, както болшинството в тая партия и има налице фактически резултати, НО... За хората извън София това е без значение. Аз бях забравила, че изобщо съществува такава личност, понеже умишлено пропускам новините и не ползвам благата, които тя е осигурила, пък и никога не бих гласувала за кадър на пп гроб, та ако ще да се казва Иисус. Освен това е лесно да си кмет на София - парите са концентрирани там, а с пари и баба знае. Що не я направи министър на финансите или здравеопазването да видим колко щеше бъде харесвана.
 
Или кмет на някой град от дивия северозапад, дето на мъжете заплатите им са по 200-300 лв., а жените развиват бизнеса с приемните родители.

Що не я направи министър на финансите или здравеопазването да видим колко щеше бъде харесвана.
 
Блинки, не са толкова много феновете ѝ извън столицата. Да, различна е от останалите гърбави - мила, приятна, не изглежда мега проста, както болшинството в тая партия и има налице фактически резултати, НО... За хората извън София това е без значение. Аз бях забравила, че изобщо съществува такава личност, понеже умишлено пропускам новините и не ползвам благата, които тя е осигурила, пък и никога не бих гласувала за кадър на пп гроб, та ако ще да се казва Иисус. Освен това е лесно да си кмет на София - парите са концентрирани там, а с пари и баба знае. Що не я направи министър на финансите или здравеопазването да видим колко щеше бъде харесвана.
Защо? По медиите доста силно я представят. Да не говорим, че почти не е имало нейно интервю или пресконференция, в която да не са и написали текста що годе добре. Поне по мои скромни наблюдения. Нали се сещаш, че последните години (а може би всичките в политическия живот в новата ера на България) всички отиват да гласуват, не защото са представени от дадената партия или личност, а защото не искат другите да вземат изборите. И тук Фъндъкова с нейната представа в очите на другите (не само на софиянци) влиза доста добре. Определено за повечето е т.нар. (вече и термин в политиката) "по-малкото зло". :)
 
Ако ще и кандидатът за президент на ГЕРБ да беше самият Бойко, пак генерал Радев щеше да спечели изборите (и пак с голяма разлика), защото вотът на хората беше наказателен. Хората показаха на мутрата от Банкя, че не той решава какво ще става в България.
Ти Радев знаеше ли кой е преди месец :D срещу Цецка лесно се печелят избори ама да не забравяме все пак , че 11 поредни избори БСП не бяха печелили . Да не си помислите че имат шанс и на пролет....
 
Ти Радев знаеше ли кой е преди месец :D срещу Цецка лесно се печелят избори ама да не забравяме все пак , че 11 поредни избори БСП не бяха печелили . Да не си помислите че имат шанс и на пролет....
Информация за размисъл, която няма да чуеш сбирките на младежката организация.
Бащата на нацията напоследък не се котира при големите шефчета зад океана. За това са и отчаяните тъпотии, които се мъчи да прави. Просто започва да залязва.

Относно изборите е ясно, че не БСП печели. Това си чисто наказателен вот и шамар за баце.
 
Тези дни в България:
Двама приятели на излет, с палатка. След хубавата вечеря и една бутилка вино, си пожелали “Лека нощ” и легнали да спят. След няколко часа единия се събудил и сръчкал другия:
- Ангеле, събуди се, бе! Погледни небето и ми кажи какво виждаш!
- Виждам милиони звезди.
- И това какво ти говори?
- От астрономическа гледна точка ми говори, че има милиони галактики и вероятно билиони други планети. От астрологическа гледна точка виждам, че Сатурн е в 3-ти дом. От хронологическа гледна точка, предполагам, че е към 3:15 сутринта. От теологическа гледна точка, осъзнавам, че Господ е всемогъщ, а ние сме малки и незначителни. И от метеорологична гледна точка, смятам, че утре ще е прекрасен ден. А на теб какво ти говори?
- Че ти си страшен идиот! Някой ни е откраднал палатката бе!

Палатката я няма и никой не го забелязва. Вихрят се мисли, вихрят се страсти - кой каквото смята, че има.
А открадналият палатката се хили и потрива доволно ръце - на българите е "дадена демокрация": да има с какво да се занимават и да не се усещат и замислят, че палатката я няма и да подирят крадеца.
 
a6MO2Mm_700b.jpg



:D:D:D:D:D:D:D
 
Софиянци, и вие като Борисов не можете да погледнете по далеч от носа си, Фъндъкова. щеше да падне с по-малко, но щеше да падне също. Истината е че ГЕРБ нямат кандидат, който щеше да бие Радев, просто нямат.

Между-другото последно време съм по няколко пъти на месец в София и си е същия отвратителен град, какъвто е бил винаги. Тук там някоя хубава сграда, и около нея дива кочина и разруха. Не дай си боже да свърнеш някъде от централните улици и си ебало майката, меко казано. Дива мангалия.... Отврат! Ако не се налага няма да стъпя в тая свинщина никога, ама всичко е там, няма как... Не че във Варна не е същата бълвоч в момента, ама поне е някак по-културно... Та не ви знам какво и харесвате на тая Фъндъкова толкова, като града ви продължава да е кочина, целия държавен ресурс е зад нея, куче да бяха вързали там щеше да свърши същото.
Ще си го запиша до останалите бисери , които ръсеше за Волен пицата :D Не ти се отдава политиката , не се мъчи....
 
Бегай при лелята, бочко и жв-цв да ближеш рани. Все същия неадекватник си...:rolleyes:

Я кажи що вота от Турция е за лелята? Нещо по-актуално да обсъдим, не простотии от преди 3 години...

Ще си го запиша до останалите бисери , които ръсеше за Волен пицата :D Не ти се отдава политиката , не се мъчи....
 
От всичко това ще се възползват отново БСП и ДПС. Аз не гпасувах и повече НЯМА да гласувам. 26 години ме лъгаха. Сега пак се повтарят нещата. Минавам към отбора на непукистите. Ако искате ме упреквайте...
 
Бегай при лелята, бочко и жв-цв да ближеш рани. Все същия неадекватник си...:rolleyes:

Я кажи що вота от Турция е за лелята? Нещо по-актуално да обсъдим, не простотии от преди 3 години...
След 3 години , пак свойте писания ще ги определяш за простотии. Цецка може да я бие всеки , виж една Фандъкова срещу Радев и Генерала си е заминал още на 1ви тур :D Да те видим къв си мъж , залагаш ли 100 лева , че Герб няма да са първи на парламентарните избори догодина? Нали много ги разбираш или само си лаеш ?
 

Горе