7 Топ Съвета за Успешен Афилиейт Бизнес (Affiliate Business)

Tsanko каза:
Аз този за косопада сега го почвам сериозно защото беше с фрее домейн до преди няколко дена. :) Иначе към GenBucks имам и магазин за играчки, но не съм го сложил в подписа защото е само за 18+ :twisted:
Може вече да е задаван тоя въпрос ама нее ли по добре да се захванеш първо с един сайт да го промотираш добре и вече като праиш добри парички от 1 да почнеш и 2 и т.н. а btw за host.bg найстина ли не са мн добри в бранша нее ли по добре от годеди да си зема домейн
 
inviSible каза:
Може вече да е задаван тоя въпрос ама не е ли по добре да се захванеш първо с един сайт да го промотираш добре и вече като праиш добри парички от 1 да почнеш и 2 и т.н. а btw за host.bg найстина ли не са мн добри в бранша нее ли по добре от годеди да си зема домейн
Ми почваш с колкото можеш да се справиш. Аз попринцип съм такъв..захващам се с много неща и действам на няколко фронта. А за host.bg незнам.. не съм ги ползвал. Иначе при ICN имах домейн и не помня да съм имал някакви проблеми с него. 8)
 
...

Здравейте,

Аз имам следният въпрос, на няколко сайта забелязвам, че са сложените телефони които са в щатите да речем. Нещо не разбирам, примерно избирам си продукт който искам да продавам примерно(http://stophairloss.ws/), правя дизайна и пускам сайта като информацията е изцяло зададена от фирмата. Ако някой звънне примерно на телефоните кой отговаря?
 
Re: ...

joker каза:
Здравейте,

Аз имам следният въпрос, на няколко сайта забелязвам, че са сложените телефони които са в щатите да речем. Нещо не разбирам, примерно избирам си продукт който искам да продавам примерно(http://stophairloss.ws/), правя дизайна и пускам сайта като информацията е изцяло зададена от фирмата. Ако някой звънне примерно на телефоните кой отговаря?
Отговаря фирмата. Но въобще не е задължително да поставяш телефоните на фирмата в сайта ти. По-скоро трябва достатъчно добре да убедиш посетителя да закупи твоя продукт.

И е препоръчително съдържанието на сайта да е твое. Тоест информацията е на фирмата, но можеш винаги да я преразкажеш и обобщиш, за да нямаш проблеми с оптимизацията за търсачки и дублирано съдържание (duplicate content).
 
я кажете mp3 плеърите и mp4ките продават ли се или им мина модата?
 
Здравейте!!
Тъй като съм новак във форума , ако може някой да ми каже ,
откъде да си изтегля site-template , приложим за Affiliate програма,
а може и адреса на такава Affiliate програма, която предоставя
site-templates.Благодаря предварително!!!
 
A...кво беше site-template тоест какво по точно преставлява... също и за тази програма ако може да ми обесните две думи щесам ви мн. благодарен.
 
Здравейте!!
След като съм изтеглил темплейта от genbuck - сайта, може ли да ми каже някой какъв домейн да ползвам и къде да хоствам сайта?
Благодаря предварително!!!
 
Здравейте!!
Значи, стигнах до под крушата. Уж ми обеща някакъв админ от сайта
да сетне template на сървъра , но досега го няма никакъв.
Как да кача template на сървъра? Може ли с FTP software , който да
си инсталирам, това нещо да стане? Процедурата стандартна ли е?
Best regards!!!
 
coolice каза:
Да с фтп се качва :)

Здравейте!!
Какви DNS записи трябва да направя , за да насоча домейна си към
хоста, като се има в предвид, че домейна и хоста са различни -
ISNBG и GENBUCKS.
Благодаря предварително!!!
 
Здравейте!!
Дотук добре! Имам вече функциониращ сайт към Affiliate - програма,
и за помощта от Ваша страна , Благодаря!!!
И тъй като проблемите в Internet никога не свършват, сега трябва да си редактирам сайта доколкото позволява шаблона ,щото сигурно такива в нета се шляят стотици!? Ако може малко инфо , доколко
мога да променя стандартния шаблон? С HTML редакция става ли?
Може ли с Front Page например? Или с подходящ tool oт affiliate-програмата?
Best regards!!!
 

Горе