75 беклинка от .edu и .gov домейни

От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Пусни един фри триал от 10 линка да разгледаме. :D
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

След такова представяне и мен ме заинтригувахте да го водя този списък. В топ спамерите съм така, че ако може и аз да получа кода ще съм му много благодарен на BullBlogger :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ако отговарям на изискванията, дай го на сам, ако не здраве да е :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Благодаря !
Много полезно, има няколко сайта които вече не работят но 75-80% всичко е точно.
Много благодаря.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Много благодарности на Bullbloger за този невероятен списък :) Няма да съжалявате :D
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

+ едно репче от мен. Много добър ресурс и потребителя е от любимите ми. Ей човек, напълнил си ми дошата. Супер си и темата е добра. ;)

П.П: Последно време забелязвам, че много интересни теми има във форума.

Благодаря Blinky, колкото до интересните теми - форумът е такъв какъвто си го направим ние потребителите. От всички юзъри се очаква да допринасят за развитието му. В последно време аз действително полагам усилия в тази посока.

Успех и искрени поздрави на теб и coolice за търпението и ентусиазма
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

wow, безценна добавка към seo арсенала ми :) Списъка е много добър и честно казано не мога да разбера BullBlogger как така е решил да го сподели!!! Голямо Благодаря!!!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

И аз да каже едно голямо благодаря на BullBlogger и евала за труда, който си е направил и затова, че го сподели! :) Списъчето е много добро, PR сигурно няма да прелее, защото са доста изходящите линкове на някой места ама за линкове е идеално! Ще го оспамим като остане време. :wink:

И от мен имаш едно черпене! :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Подредено до съвършенство и досататъчно за ясно за употреба и от хора без много знание (това последното не знам дали е много на добре). Благодаря, BullBlogger! Продължавам да се чудя как човек инвестира доста време в разработването на собствени продукти, като този списък и го споделя безплатно. Поздрави, пич. Наистина!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

И аз благодаря на BullBlogger за списъка, които ми даде. Хора, които споелят ресурси с останалите винаги заслужават уважение и заяжданията са неуместни.

Репутация и от мен на колегата за труда и за споделянето!

Поздрави!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Тъй като буквално се задръстих от лични съобщения, а имам доброто желание да споделям и други подобни нещица правя група, в която членовете ще имат директен достъп до файловете

http://www.predpriemach.com/group.php?groupid=14

Моля, всички, които желаят и естествено отговарят на условията да ми пратят ЛС за участие в групата. Запазвам си правото да не приемаме всеки, и поне на първо време смятам да обсъждам с групата всеки нов член - т.е. нещо като мини демокрация.

Държа да подчертая, че създаването на група не цели дискриминирането на част от членовете на форума. Целта на групата е действително по-ценната информация да не се индексира от търсачките, а и все пак знаете, че с тесла един дърводелец може да извае олтар, друг да си отсече пръстите.

За да си спестим взаимно времето - червената репутация (или итрейдър) автоматично изключва възможностите за влизане в групата, другите две условия криво ляво биха могли да се обсъждат

Благодаря!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Айде тоя път да съм пръв в индианската редичка.
Добра е идеята за групата. Ще се "социализираме" съвсем. :D
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Хвърлих едно око на списъка и веднага ми направи страхотно впечатление колко е подреден, как за всяка страница е проверен пр-а. От колегата BullBlogger разбирам, че линкове от този вид са важни. Щом той го казва, значи са и ще участват в линкбилдинг стратегията за новия ми проект. Страхотна работа, много малко хора останаха, които споделят идеите и разработките си. Поздравления, жив и здрав, братле :) !
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4292
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Здравей Булблогер не искам списъка(на втора страница съм не на първа хехе)...
Само искам да кажа че цена от 50 или 20 кинта е доста висока имайки предвид факта че просто ако някой напише в гугъл да кажем
EDIT:
Изтрих фуутпринтите понеже се замислих ще някой селяк ще ги наспами набързо....
 
Последно редактирано:
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Здравей Булблогер не искам списъка(на втора страница съм не на първа хехе)...
Само искам да кажа че цена от 50 или 20 кинта е доста висока имайки предвид факта че просто ако някой напише в гугъл да кажем
EDIT:
Изтрих фуутпринтите понеже се замислих ще някой селяк ще ги наспами набързо....

И ти реши сам да ги изтриеш - явно сме на едно мнение.

Поздрави!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Списъка е много полезен и добре подреден!
Навсякъде автоматично се одобряват коментарите и на някой места са dofollow, което е супер!
Страхотен е списъка, мерси! :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз не отговарям на условията, но мисля, че не е късно да се класирам за точка 3.
Срещу паролата ще ти дам един сайт, от който можеш да си купуваш gmail акаунти за по $0.10 (четох преди известно време, че ги купуваш). От сайта можеш още да си купиш и евтини, перманентни, dofollow линкове от началната страница на сайтове и блогове с висок и нисък PR. Също така подписи във форуми и постове по блогове с линк към твой сайт, както и тематични статии (на английски) пак с твои линкове. Можеш да купуваш и други полезни неща, като фенове на facebook страници, гласове за някоя класация и каквото още ти е необходимо. Ако си съгласен ми пиши, ще ти пратя въпросния сайт и ако не го знаеш и го намираш за полезен, можеш да ми пратиш паролата.
 

Горе