75 беклинка от .edu и .gov домейни

От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Надявах се да са по - малко коментарите в тях :), но все пак ми се струва нормално да са толкова, даже учудващо не са и повече.
Ще пробвам да 1-2 нови сайта, които нямат много линкове към тях как ще им се отрази.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Аз в кръга на шегата, да изкажа тълкуването на 5-те точки които си написал. :)

1. Ако сте в топ 30 спамери на онази страничка, получавате го безплатно.

Вярно че репутации не можеш да получаваш ако не пишеш, но списъка е оценката на писанията ти от другите потребители. От това може да си направиш извода, че качеството е за предпочитане пред количеството!

3. От началото на форума BullBlogger ми е помагал n брой пъти. Толкова много време ми е отделил, а когато исках да му платя някаква сума за всичкия му отделен труд, той не пожела да вземе парите и пак ми прати този списък БЕЗПЛАТНО!
Точно на теб и аз бих ти го дал безплатно ако беше мой. Доколкото разбирам политиката на BullBlogger, просто не иска да дава списъка на келеши. Цените за келешите не са за да спечели лев, а за да не го дава на тях.

Искам и аз паролка, не знаех че съм сред челните спамери :)

И един въпрос. Не знаех за процесорния оргазъм, но след като оргазма в случая е по важен от PR-а, какво би ме спряло утре да си купя 50 edu домейна и да се линквам от тях?
 
Последно редактирано:
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Забравих да спомена за списъка: Списъкът е идеален. Освен, че е страшно полезен, BullBlogger го е подредил така, че е изключително лесен за използване.
Благодаря
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

аз май не попадам в нито една от точките ? :Д

освен тези с плащането.. п.п. само чрез ипей ли става ?
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Снощи видях темата, нямаше отговор. Викам я да видя утре сутрин какво ще е, пък то 3 страници се изписали. Давай го насам, че бая народ му се зарадва. :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Доколкото разбирам политиката на BullBlogger, просто не иска да дава списъка на келеши. Цените за келешите не са за да спечели лев, а за да не го дава на тях.

директно казано, това което се опитах деликатно да намекна с условията

И един въпрос. Не знаех за процесорния оргазъм, но след като оргазма в случая е по важен от PR-а, какво би ме спряло утре да си купя 50 edu домейна и да се линквам от тях?

гнисното е, че трябва да отговаряш на определени условия за да купиш еду или гов домейни
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Списъкът е структуриран много добре. За ползата от линковете няма смисъл да коментираме.
Евала BullBlogger, че споделяш ценен ресурс с нас. :)
Имаш положителна репутация от мен!
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ако отговарям на условията, пращай :)
П.П. Благодаря за списъка. Линковете се появяват директно, няма нужда от одобряване.
Добре направен списък с постове подредени по пр. Ще го мина днес и ако има мърдане ще споделя :)
You must spread some Reputation around before giving it to BullBlogger again. ...
 
Последно редактирано:
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Ако отговарям на условията, може ли и на мен да пратиш :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Бтв, чувствам се дискриминиран имам 5 4 положителни йтрейдъра, и 1 отрицателен защото amoun е комплексар и репотацията ми е червена. Това не го намирам за много нормално. Както и да е :(

Извинявам се за спама
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Благодаря!
Списакът е перфектен, ще ми бъде много полезен. Ще го пробвам на няколко нови сайта.
Реп+
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Списъкът с линкове е много добър. Имал съм голяма полза за мои сайтове от подобни списъци, така че не се колебайте :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

И аз мисля, че списъкът е подготвен перфектно (от гледна точка яснота и представяне на инфото), за качеството на линковете засега само предполагам, че е такова, и ще потвърдя по-късно :).
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

2. Ако сте член преди мен И имате повече мнения И нямате червена репутация МОЖЕ да го получите безплатно стига да не сте в блек листата ми (в общи линии там е един келеш и той си го знае)

Почти отговарям на това условие (с изключение на броя на мненията) в този случай има ли как да получа орязана версия на списъка? Thanks in advance :)
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

Списъка е просто перфектен!
Изключително съм благодарен на BullBlogger за отделеното време за харвестването на тези връзки! Някои имат доста коментари, които блъскат яко на спам, но както беше приказката - на харизан кон, зъбите не се гледат.
Сега ми остава да избера кой от сайтовете ми да закача :)

ББ имаш реп! Няма как по друг начин да ти се отблагодаря, но ако минаваш през Габрово някой път, няма да имам нищо против да заседнем на няколко бирички, естествено от мен е почерпката :)

Що се отнася за .gov и .edu, до колкото си спомням преди като четох, трябва да си гражданин на САЩ, да имаш необходимата лицензионна информация, че си правителствена/образователна организация или иначе казано е почти невъзможно да се докопаш до такъв домейн.
 
От: 75 беклинка от .edu и .gov домейни

+ едно репче от мен. Много добър ресурс и потребителя е от любимите ми. Ей човек, напълнил си ми дошата. Супер си и темата е добра. ;)

П.П: Последно време забелязвам, че много интересни теми има във форума.
 

Горе