A колко .bg домейна имате?

От: A колко .bg домейна имате?

За щастие нито един.
Надявам се нещата никога да не опрат дотам, че да трябва да ставам собственик на такъв шит. :rolleyes:
 
От: A колко .bg домейна имате?

За щастие нито един.
Надявам се нещата никога да не опрат дотам, че да трябва да ставам собственик на такъв шит. :rolleyes:

И аз така :) Чудесно казано!
 
3 на брой. Ще ме извинявате отгоре, които разправяте, че са шитни, но ако градиш бранд на БГ фирма е недопустимо да нямаш такъв домейн, дори той да редиректва към друго разширение.
 
От: A колко .bg домейна имате?

За щастие нито един.
Надявам се нещата никога да не опрат дотам, че да трябва да ставам собственик на такъв шит. :rolleyes:
True Story, за щастие всичко .бг съм разкарал от доста време :twisted:
 
От: A колко .bg домейна имате?

Засега клонят към минус безкрайност, но се очаква в близкото бъдеще да станат +1. Ще поживеем, ще видим ...
 
От: A колко .bg домейна имате?

За клиенти съм взимал и сега ми предстои да взема пак за клиент, за съжаление, но така е като иска .бг шит.

На този етап за мен не бих си купил.
Тези монополисти се правят на чалнати или си мислят че живеят в 90-те и по никакъв начин те трябва да се подкрепят.
 
От: A колко .bg домейна имате?

За щастие нито един.
Надявам се нещата никога да не опрат дотам, че да трябва да ставам собственик на такъв шит. :rolleyes:
Защо толкова ги мразиш тия домейни?
 
Re: От: A колко .bg домейна имате?

Защо толкова ги мразиш тия домейни?
Аз мога да дам моите 2 основни причини, нищо, че имам 3: Нелогично скъпи и тъпнята по регистрацията им е доста назад във времето. Май това е всичко. ;)
 
Re: От: A колко .bg домейна имате?

Аз мога да дам моите 2 основни причини, нищо, че имам 3: Нелогично скъпи и тъпнята по регистрацията им е доста назад във времето. Май това е всичко. ;)

Нелогично скъпи са, да. Но каква е тъпнята по регистрацията? Всичките са ми през суперхостинг, само подписвам една бланка, че им разрешавам те да управляват домейна. Друго няма.
 

Горе