ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

май ще излезнат абсолютни педераси тея, днес ми свалиха близо 50% от спечеленето, първо се направиха на ударени че сайта ми бил оставен на CPM и затова ми били превели по-малко пари а сега ми свалиха всички доходи, бесен съм, бях чел че точно преди плащане го правят тоя номер но не вярвах..
 
От: ADNOW.COM

100% некоректни са, ако (като) ми платят ще напиша, но това засега не е така. Първо, попълних си чинно PayPal адреса, но две седмици "пропуснаха" да ми направят плащане, а парите се трупаха ли, трупаха. Когато все пак се сетих да си ги поискам, "съвсем случайно", точно след този разговор, ми смъкнаха eCPM. Уж "системата го правела автоматично и трябвало да получа имейл". Друг път... Не получих имейл и се надяваха да не забележа, че им продавам импресиите по-евтино.

.

По абсолютно същия сценарий се опитват да ме изработят и мене сега. Аз съм на CPC, първо не ми платиха цялата сума както трябва, оправдават се че някой си там не бих сменил акаунта от CPM на CPC, което не е вярно. Платиха една седмица едни 100 долара на CPC, на втората ми "спестиха " по голямата част от сумата. Били се объркали, мислели още ,че съм на CPM уж, ама ще ли да изяснят проблема. Няколко часа след като вдигнах аларма на персоналния мениджър в скайп ми намалиха баланса със 100 долара надолу за период от 2 седмици назад като са намалили еCPM-а, как ли така точно тогава!? Явно това им е отиграна схема..
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

И аз да добавя нещо: от Adnow трета седмица ми бавят плащането с уговорката, че системата се била скапала.... Има ли някой да му задържат парите толкова време?

май ще излезнат абсолютни педераси тея, днес ми свалиха близо 50% от спечеленето, първо се направиха на ударени че сайта ми бил оставен на CPM и затова ми били превели по-малко пари а сега ми свалиха всички доходи, бесен съм, бях чел че точно преди плащане го правят тоя номер но не вярвах..

Благодарим за мненията и търпението ви.
Плащането се задържаше във няколко човека, в които искаше верификация Pey Pal, и според грешката във уебмастерите от откритата система!
Лично написахме и се извиняваме пред тези хора които доста очаквали плащането си, според тази системна проблема.
Грешката от систематa гарантирано беше премахната и най скоро, всички ще си печелят!
Поздрави ADNOW.COM
^^
Системата ни не е скапана,а има много нововъведения. Отново се извеняваме за забавянето,
но парите ще си ги получите, така или иначе.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Не говорете глупости, лъжете хората. Първо не плащате пълната сума. Дължите ми $124 за седмицата , когато минах от CPM към CPC, ами пращате $24. Обеснявате ми , че някой при вас не бил сменил сайта да е вече на CPC. Ще ли сте да го оправите. Междувременнно тихомълком без никакви обяснения ми намалявате баланса със $100 понеже не съм бил на точната тарифа. Е как така първата седмица бях на точната тарифа, а сега не съм.
 
От: ADNOW.COM

Не говорете глупости, лъжете хората. Първо не плащате пълната сума. Дължите ми $124 за седмицата , когато минах от CPM към CPC, ами пращате $24. Обеснявате ми , че някой при вас не бил сменил сайта да е вече на CPC. Ще ли сте да го оправите. Междувременнно тихомълком без никакви обяснения ми намалявате баланса със $100 понеже не съм бил на точната тарифа. Е как така първата седмица бях на точната тарифа, а сега не съм.

Менеджерът Ви сгрешил, когато ви превидал.
Системните изисквания са много лесни, само не е исключен човешки фактор.
Принасями нашите Извенения.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Менеджерът Ви сгрешил, когато ви превидал.
Системните изисквания са много лесни, само не е исключен човешки фактор.
Принасями нашите Извенения.
Поздрави ADNOW.COM

Hi Adnow , please write your responses in English and someone will translate them for you. It is easier this way to understand what you are trying to say. And on another hand most of the people here speak English.
 
От: ADNOW.COM

Има ли някой свестен в тази фирма да ми свърши работа, размотават ме цяла седмица, дайте ми някакъв контакт на човек , който може реално нещо да помогне, само обещават , а нищо не правят.
 
От: От: ADNOW.COM

Има ли някой свестен в тази фирма да ми свърши работа, размотават ме цяла седмица, дайте ми някакъв контакт на човек , който може реално нещо да помогне, само обещават , а нищо не правят.

На Вашето запитването, вече Ви отговори персоналния менеджър по email.
Парите Ви бяха преведени.
Молим, да не се вълнувате толкова, ами да се свържете отново със Вашият менеджър, ако нещо не сте се разбрали.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Много ми е интересно сега Adnow как ще отговорят за поредното забавяне на плащанията. Някой слуучайно да са му платили? :)
 
От: ADNOW.COM

Плащат си редовно, днес ми пуснаха плащането за миналата седмица. Като ви казах да се регистрирате през мен не го направихте от завист, що тоя да печели :) ем айде спасявайте се и мрънкайте, докато ви платят :twisted:
 
От: ADNOW.COM

Аз ги ползвам отскоро и са коректни, плащат си предварително според договорката, но искат подсещане все пак, когато наближи падежа, за да сте сигурни, че навреме ще си получите парите, а не да сте в очакване дали или няма да се случи това. Предпочитам твърда договорка, когато може да се прецени евентуалната посещаемост на база статистика от минали месеци и години, отколкото дали ще има или няма визуализация на рекламите им, когато им кефне на софтуера. Така няма да се сърдите на неплатените импресии. На такива договорки биха разчитали хора, предимно генериращи трафик от социални мрежи и неустойчиво във времето, според мен. Планиране, доказване, договорка - някъде по средата е сделката, много ясно.
 
От: ADNOW.COM

Ясно, плащат избирателно. А за тях научих от самите тях, те ми писаха.
 
От: ADNOW.COM

Крейзи, бъркаш баце, на клик е много по-добре и ще ти кажа защо. Рекламите им имат висок CTR особено при сайтове с женска аудитория, плаща се всяка седмица, не се разправяш с никого, всичко е автоматично и не забравят. Аз съм от първите, които ги ползват, говорил съм и с шефката им, имам си човек, който винаги е на линия, но избрах да съм на клик и съм много по-доволен. Даже дори сега ще се отпиша от темата, защото има много заблудени издатели, които чакат някой друг да им свърши работата и предпочитат да мрънкат, вместо да си размърдат сивото вещество :)

Иначе руснаците са си много коректни и плащат доста добре за българския пазар...
 
От: ADNOW.COM

Не знам колко редовно плащат, аз вече 14 дена чакам отговор какво става с плащането ми.... и НИЩО.... май ще ги разкарвам....
 
От: ADNOW.COM

Че плащат, плащат. Че при тях цари пълен хаос е друг въпрос.
 
От: ADNOW.COM

Такам, рядко взимам отношение относно рекламите агенции и тяхната работа, коректност и прочие, но тези наистина са пълни измамници!
Регистрирам се при тях, свързвам се с модератора, който ми обясни условията при които сайта ми ще работи с тях. Почнах да работя с тях, първите няколко плащания ги получих и след това - бааам - последните плащания анулирани!
Пиша им за да питам какво става и те ми казват че "импресиите са ми били фалшиви". Само да уточня че работя с цена за клик и сумата която трябваше да ми платят е на база тяхната статистика за кликове. Но уви - след няколко седмици работа, без да ме предупредят за каквото и да е просто ми спират плащанията с аргумента, че "импресиите са ми измамни".
Само да кажа, че сайта ми е с трафик от ФБ и сума време освен ADNOW, на сайта има реклами и на Адсенс и още няколко рекламни агенции, с които нямам никакви проблеми и от тях си получавам плащанията редовно.
Обаче ADNOW не стига че са решили, че няма да ми платят но и решават да ми го кажат след няколко седмици, когато вече имам натрупани около 2000 долара.
Та така - правете си изводите за тях!
Аз си ги направих - АБСОЛЮТНИ МОШЕННИЦИ!
 

Горе