ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Така и не разбрах от цялата комуникация дотук, трябва да ли да се декларира приход от тях или не? Достатъчно ли е да им се предостави верифициран paypal акаунт, към който да правят преводите и какви са останалите начини на плащане? И аз имам лично съобщение от някой си Иван от Русия, но цялата история ми се струва доста несериозна..
 
От: ADNOW.COM

Имат и вариант за плащане по банка, но се бавят повече. По пейпал е най-бързо, вече дали ще си ги декларираш зависи от теб :)
 
От: ADNOW.COM

От какъв PayPal акаунт пращат парите, защото имам да получавам от няколко места... Днес ми дойде някакъв превод, но не знам дали е от AdNow, друга фирма пише... А иначе, поне по обясненията на този "Иван", плащането по банков път е чрез регистрираната във Великобритания фирма ADNOW LLP -. http://ukdatacentre.co.uk/company/OC390789/ADNOW+LLP. Т.е. ако не сте наясно как става осчетоводяването, четете за Google AdSense, същото е. Има логика тази фирма ADNOW LLP действително да оперира adnow.com, защото се държи от двама - един англичанин и един руснак, а всички, които пишат от името на AdNow, са руснаци.

Та кажете, ако искате - тези от вас, които са получили плащания, от чие име идват в PayPal, защото все пак съм обещал да потвърдя, ако ми пратят парите.
 
От: ADNOW.COM

Последно получих от Adguide SIA, иначе аз до колкото знам, счетоводителя им е в Лондон, но все пак какво ви бърка, парите са си пари, без значение кой ги праща :mrgreen:
 
От: ADNOW.COM

Да, значи те са ми платили... Е, ОК, оказа се, че не са мизерници и измамници. Тогава мога само да съжалявам, че не ми харесаха трафика и сайтовете и ме бутнаха на някаква скапана тарифа. Тамън се бях настроил, че "руската мафия в Англия" ще си изсипва благата в моя ПейПал акаунт, но уви. :mrgreen: Така че - с две думи - поне засега не са пирамида, плащат, понякога със закъснение, банковите преводи се получават от името на британската фирма ADNOW LLP. Толкова засега. :) Пфу, отрових си нервите с тях, бях 99,99% сигурен, че са измамници... първо две седмици не плащаха, а трябваше да е ежеседмично, второ, решиха да ми променят тарифата точно, когато си поисках парите... Но... изненада. :)

P.S. Аз съм свикнал всичко да ми е на чисто и затова ги попитах, ако си получавам парите по фирмената сметка, откъде идват, за да питам счетоводителя как стоят финансовите въпроси, ДДС и т.н. А може и точно този въпрос да е бил "препъни камъкът" във връзка с промяната на тарифата ми, т.е. да не им се иска да правят плащания по банков път.... Това е просто хипотеза, т.е. може просто трафикът ми да е бил кофти и затова да ме отрязаха, но пък може и да е бил "точно този въпрос"... Мисълта ми е, имайте едно на ум, като ги питате за счетоводство и плащане по банков път :mrgreen:
 
От: ADNOW.COM

Сега ще ги пробвам и аз да видим за какво ще става въпрос. Цената , като цяло е наистина доста ниска, но мамка му кой плаща днес? Адсенс ли? Те почнаха да се е*ават повече и от останалите.... Специално адкеш ми плаща в момента най много на какво прилича това ? + това да кажем айде кликовете от БГ били евтини добре бе мене 50% от трафика ми е Чуждестранен Немци ,американци,норвежци,австрийци и прочие трафик който не струва 1-2 цента клика ? Как може при 30-40к уникални посещения да ми платят примерно 15-20 евро ... по 0.40-50 цента МАКСИМУМ РПМ ... ТИ ДА ВИДИШ .......
 
От: ADNOW.COM

Бързи са ... от 29/05 да чак до 12/06, докато дойде плащането ...
 
От: ADNOW.COM

Бързи са ... от 29/05 да чак до 12/06, докато дойде плащането ...

Ами реално това са 2 седмици, нали? По-голямата част от рекламните агенции плащат по метода 40+, така че пак е сравнително бързо, а с договорка дори плащат предварително :)
 
От: ADNOW.COM

Ами реално това са 2 седмици, нали? По-голямата част от рекламните агенции плащат по метода 40+, така че пак е сравнително бързо, а с договорка дори плащат предварително :)

Става въпрос за предплатени импресии и на 29/05 е пусната заявката към финансовия им департамент.
 
От: ADNOW.COM

Бавят се, спор няма, преди всичко ставаше на датата, ама много хора се регнаха при тях и счетоводителя им нещо не е в час, но все пак си плащат обещаното, поне при мен :)
 
От: ADNOW.COM

Колко време минава да направят плащане по банката?
да кажем ,ако по пейпал е 1 седмица по банка колко е ?
 
От: ADNOW.COM

Днес Adnow ми платиха всичко!

@Adnow, за в бъдеще ще има ли забавяния в плащанията, да знам дали да продължим партньорството?

Извинявам се, че реагирах така остро в предишните си мнения за Adnow, но това забавяне и липсата на съпорт са адски изнервящи!
 
От: От: ADNOW.COM

Днес Adnow ми платиха всичко!

@Adnow, за в бъдеще ще има ли забавяния в плащанията, да знам дали да продължим партньорството?

Извинявам се, че реагирах така остро в предишните си мнения за Adnow, но това забавяне и липсата на съпорт са адски изнервящи!

И ние се извиняваме, за задържанията по заплащанията но както ви казахме, грешките бяха открити и премахнати.
Системните грешки са рядкост, но ако се случат, сътрудниците от екипът ни лично пишат и се извиняват за допуснатите грешки пред хората които дълго са чакали плащането си.
Парите ви не светват поради неправилно посочен или написан Pay Pal във системата ни - за уебмастери които се ползват собственоръчно със системата на bg.AdNow.com.
Забавяне със плащането може да бъде в следствие на някакъв бъг в системата или просто нередовност на изплащанията, но парите ви винаги са изчислени и не могат да изчезнат просто така и ще ви бъдат изплатени.
Благодарим за мненията и търпението ви и се извиняваме още веднъж за допуснатата грешка.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Направих нов personal paypal акаунт, верифицирах го и получих превод от adnow, за колкото се бяхме договорили. Изписва ми обаче съобщение: Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. For more information, please go to the
Resolution Centre. Плащането в My Account го отразява като Pending, а като дам на Details, изписва че Payment status: Completed. По-надолу на същата страница с детайлите ми дава опции: Mark as Shipped и Mark as Processed. Какво да правя в случая, че да ги усвоя категорично и обезателно на момента и да ги харча безцеремонно за щяло и нещяло? Как да финалзирам сделката с две думи?
 
От: ADNOW.COM

Скрийншот 1:2015-06-29_193827.jpg ; Скрийншот 2: 2015-06-29_195036.jpg

Чакаш, няма какво да правиш. На мен така ми ги бе блокнало пак за толкова, а превода беше между два супер чисти акаунти като история и холдъри. ;)
Ясно. А да натискам ли Mark as Shipped от детайлите или нищо да е правя? Да не стане така, че ако не предприема действие до тези 21 дни, ще им ги върне, или ако натисна нещо по погрешка, ще им ги върне още по-бързо. Естествено бутон refund е точно затова и далеч от него.

Прати им лична карта или банково извлечение :)
Такова нещо не искат от мен. Акаунтът е верифициран, явно това касае дали ще съм сериозен потребител на финансови услуги или мишкар. 10 сделки по 21 дни ще са "на изчакване" или 60 дни да не ги използвам тези пари, след което явно надписът ще изчезне и няма да се появява при следващите транзакции. Поне аз така го разбирам.
 

Горе