ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Направих нов personal paypal акаунт, верифицирах го и получих превод от adnow, за колкото се бяхме договорили. Изписва ми обаче съобщение: Because you have recently started to sell with PayPal, payments you receive will be temporarily placed in your pending balance for up to 21 days. For more information, please go to the
Resolution Centre. Плащането в My Account го отразява като Pending, а като дам на Details, изписва че Payment status: Completed. По-надолу на същата страница с детайлите ми дава опции: Mark as Shipped и Mark as Processed. Какво да правя в случая, че да ги усвоя категорично и обезателно на момента и да ги харча безцеремонно за щяло и нещяло? Как да финалзирам сделката с две думи?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=59229
 
От: ADNOW.COM

Всички ли сте с предварително плащане, или има и такива на които с цена клик?
 
От: ADNOW.COM

Аз се регнах и официално от един час им въртя рекламите. За този един час имам над 1к уникални посещения а системата им ми е отчела 188 импресии. Ще чакам още 24 часа да видя колко импресии и кликове ще ми засече системата им.
 
От: ADNOW.COM

Като цяло за да няма лъжа и измама най-доброто решение според мен е договорката. Да кажем 500к импресии 100 евро. Така или иначе всички ни лъжат с импресиите и кликовете за това най-добре да се договори груба цена и вече според зависи от импресиите се определя и цената. Малко е ,но за сметка на това са си сигурни пари и не ви се правят на интересни,както адсенс и прочие.
 
От: ADNOW.COM

Да ама те лъжат с импресиите и то твърде много. От 00:00 до 09:00 тази сутрин са ми засекли 321 импресии и нито един клик, а според аналитикса на Гошо уникалните са над 4к. и над 16к преглеждания на страници "импресии". Лично мое мнение е че не си заслужава да се въртят безплатно реклами ...
 
От: ADNOW.COM

Да ама те лъжат с импресиите и то твърде много. От 00:00 до 09:00 тази сутрин са ми засекли 321 импресии и нито един клик, а според аналитикса на Гошо уникалните са над 4к. и над 16к преглеждания на страници "импресии". Лично мое мнение е че не си заслужава да се въртят безплатно реклами ...

Уважаеми уебмaстъри, данните в нашата система са основават на броят на импресиите по самите банери, а не на общият брой импресии на уеб сайта ви - както например ви показва "Gosho".
Затова, моля, не се съмнявайте в нашата почтенност, а се съсредоточете върху точните данни за броят на импресиите по самите Банери, а не върху целия ви сайт.
И за кликванията се натрупват само валидните - уникалните посетители, а не зарегистрираните или повторните във системата .
Благодарим за изказаното мнение.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: От: ADNOW.COM

Уважаеми уебмастери, данните в нашата система са основани на броят на импресиите по самите банери, а не на общият брой импресии по целият Вашия уеб сайт - как то, например може да покаже "Gosho".
Затова, молим, да не се засъмнявате в нашата почтеност, и да се съсредоточи върху точните данни за броят на импресиите по самите Банери, а не по Целия Ви сайт.
И за кликванията: се натрупват само Валидните - уникалните, и не зарегистрированите във системата или пъвторните.
Благодарим за мненията Ви.

Банера който бях поставил бе видим в целия сайт. Демек банера се е отворил на всичките прегледани страници а според аналитика на Гошо те са над 16к. Вие меко казано лъжете, не ни правете на глупави ние знаем какво са импресии и кликове. Не спорете с нас а се хванете за работа и си оправете бъгавата система засичаща импресиите и кликовете.
 
От: ADNOW.COM

Аз днес си получих уговорената сума през PayPal ще видим и за вбъдеще ,как ще протече съдружието ни. За сега съм доволен ползвайте смело всеки лев е от значение :)
 
От: ADNOW.COM

Аз днес си получих уговорената сума през PayPal ще видим и за вбъдеще ,как ще протече съдружието ни. За сега съм доволен ползвайте смело всеки лев е от значение :)

Какво ecpm си беше договорил?
 
От: ADNOW.COM

В каква ниша ти е сайта, и на какъв език? , Доста добър ecpm си докарал, браво.

Ами обикновенна новинарка. В случая бяхме договорили 2 сайта по 500к импресии на 200 евро. Когато си получих парите след около седмица седмичните импресии в единия бяха 600к в другия 150к тоест съм взел пари напред в случая,за което мога да кажа,че колегите са коректни. Като цяло с тоя трафик други хора биха платили много повече,но съм доволен а една позиция не ми коства нищо за 200 лева месечно.
ЗА есрм не следя статистики уговорката беше 500к импресии 100 евро.
Поздрави
 
От: ADNOW.COM

Ще споделите ли средно какъв ви в е CTR-a, както и eCPM-a?
 
От: ADNOW.COM

Между другото - забелязах нещо много лошо при тях - сървъра често и пада и в това време не се изобразяват реклами... Това недопустимо за една рекламна мрежа!
 
От: ADNOW.COM

Между другото - забелязах нещо много лошо при тях - сървъра често и пада и в това време не се изобразяват реклами... Това недопустимо за една рекламна мрежа!
Благодарим за мнението ви.
Да, днес сутринта имаше такова падане за 20 - 30 минути. В следствие на промените и нововъведенията, се случи това. Но наистина, такива неща не происхождат сами,а и всъщност никога не се случвало преди това да падне така изцяло .
Приемете нашите извинения, че не ви предупредихме по-рано.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Благодарим за мнението Ви.
Да, днес сутринта беше тъково падение на 20 - 30 минути. Според промените и нововъведенията, се случи това. Но наистина, такива неща не происхождат сами и в същност не е бело предишно - така да падне изцяло .
Извенявайте че не Ви предупредихме.

Ами хубаво е занапред добре да съблюдавате подобни неща. Работите с много хора, а всяко непоказване на рекламата в сайт-партньор е загуба за него.
Поздрави!
 
От: ADNOW.COM

И аз да добавя нещо: от Adnow трета седмица ми бавят плащането с уговорката, че системата се била скапала.... Има ли някой да му задържат парите толкова време?
 
От: ADNOW.COM

И аз да добавя нещо: от Adnow трета седмица ми бавят плащането с уговорката, че системата се била скапала.... Има ли някой да му задържат парите толкова време?
Да, има някакъв проблем с тая тяхна "система". и мен ме въртят по подобен начин...незнам , може и така да е..
 

Горе