ADNOW.COM

От: ADNOW.COM

Такам, рядко взимам отношение относно рекламите агенции и тяхната работа, коректност и прочие, но тези наистина са пълни измамници!
Регистрирам се при тях, свързвам се с модератора, който ми обясни условията при които сайта ми ще работи с тях. Почнах да работя с тях, първите няколко плащания ги получих и след това - бааам - последните плащания анулирани!
Пиша им за да питам какво става и те ми казват че "импресиите са ми били фалшиви". Само да уточня че работя с цена за клик и сумата която трябваше да ми платят е на база тяхната статистика за кликове. Но уви - след няколко седмици работа, без да ме предупредят за каквото и да е просто ми спират плащанията с аргумента, че "импресиите са ми измамни".
Само да кажа, че сайта ми е с трафик от ФБ и сума време освен ADNOW, на сайта има реклами и на Адсенс и още няколко рекламни агенции, с които нямам никакви проблеми и от тях си получавам плащанията редовно.
Обаче ADNOW не стига че са решили, че няма да ми платят но и решават да ми го кажат след няколко седмици, когато вече имам натрупани около 2000 долара.
Та така - правете си изводите за тях!
Аз си ги направих - АБСОЛЮТНИ МОШЕННИЦИ!

joxi.ru/RmzkkoqIeZdj2O - Ето статистиката по кликванията и мпресиите на вашия уеб сайт за миналия месец. По статистиката и на Google Adsense няма толкова кликвания и импресии нито един сайт за ЕДНА СЕДМИЦА и вашия също нямаше, преди да се регистрира при нас!! За това системата блокира Вашия акаунт! Вече е платено повече от 4000 доллара на вашия акаунт. И да, това е факт на Измама, затова беше удален акаунта Ви!
Ви препоръчам да си спазите нервите и да не се сърдите и по хубаво е да спрете това което сте правили за да натрупате толкова имперсии и кликвания, иначе нито една мрежа няма да работи с Вас!
Не сте първи и не сте последния!
А за съдебен път, Ви предлагами Арбитражът на Република България.
Ние имаме какво да им представим!
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

:) Аххаха
"Г-н измамник", много хубаво обръщение, за пръв път го чувам от представител на рекламна агенция...
Имам само един единствен въпрос - имайки предвид, че е ваше право да определите дали ще работите с даден партньор или не - защо в моя случай след като трафика и кликовете ми според вас са измамни, ми го казвате след 20 дни, а не ми го казахте веднага и да прекратите отношенията си с мен. Защо не го направихте още на 2-рия ден. Кажете ми че сайта ми не отговаря на условията ви и прекратете отношенията си с мен - така е коректно.
Но не - вие решихте да изчакате над 2 седмици, в които сайта ми е работил с ваши банери и накрая ми казвате, че трафика ми е измамен.
Ето това е проблемът - не може една седмица да платите и всичко да е наред, а на следващата да решите че не е, но да си траете докато аз не се сетя да попитам какво става....
След като сте решили, че трафика ми е измамен - прекратявате веднага отношенията с мен, а не след 2 седмици. За тези 2 седмици имам изкарани пари, които са толкова според вашата статистика - това, за което в началото сме се разбрали да платите - това е изработено и си го искам и ще го потърся по надлежния ред.
Ако решите, че някой партньор не отговаря на правилата ви го уведомявате и прекратявате отношенията си с него на момента - а не да си траете!!
Това е ИЗМАМА уважаеми, и затова с пълно право ви наричам измамници!
А колкото до отчитането на кликове, импресии, статистики и прочие - всеки има право да определя кой сайт и какви кликове или импресии са подходящи за тях, но след като през цялото това време ( и още мнооого преди да започна работа с вас) системата на Google Adsense не е намерила никакъв проблем в сайта ми и нямам никакви проблеми с тях, считам че разпологата с много по-добри инструменти за отчитане и анализи, отколкото вие, така че смея да твърдя, че трафика и кликовете са ми напълно коректни. Но както и да е - това не е предмет на дискусията, тъй като всяка агенция има право да определя свои условия и аз съм се съгласил с вашите.
НО НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ТОВА, ЧЕ БЕЗ НИКАКВА ПРОМЯНА В ТРАФИКА И РАБОТАТА НА САЙТА МИ - ВИЕ ОПРЕДЕЛЯТЕ ЧЕ ЕДНА СЕДМИЦА ИМА ВАЛИДЕН ТРАФИК А ДРУГА - НЕ И НЕ МЕ УВЕДОМЯВАТЕ НАВРЕМЕННО!
И точно в това време съм ви писал, дори и вие сте ми писали когато съм бил на линия обяснявали сте ми как да създам нови банери дори! За времето когато според вас трафика ми е невалиден вие ми съдействате за създаването на нови банер позиции и интегрирането на сайта ми.......
Ето това, уважаеми е ИЗМАМА!
 
От: ADNOW.COM

@Adnow BG

От снимката не става ясно нищо. Дайте повече подробности. Човека настина си води трафика от Facebook и явно проблема е другаде.


@mihluzin

AdSense правят същото, цял месец трупаш стотинки и когато дойде момента за плащане - режат акаунта и пари не получаваш.
 
От: ADNOW.COM

@Adnow BG

От снимката не става ясно нищо. Дайте повече подробности. Човека настина си води трафика от Facebook и явно проблема е другаде.


@mihluzin

AdSense правят същото, цял месец трупаш стотинки и когато дойде момента за плащане - режат акаунта и пари не получаваш.

Всичката информация дадохме на "mihluzin". Повече от една седмица се проверяваше акаунта му, и да това отнемаше някакво време.
И не е стотинки. 4000$ изтеглил вече и на времи го спряхме. По нея (joxi.ru/RmzkkoqIeZdj2O) статистика можете да видите, че преди месец този сайт нямал нито една импресия, а след регистрацията във системата ни, израстнаха до 3 000 000 нови импресии и 50% от тях кликабелни, за 1 месец. Това не е било преди нито на един сайт! Затова системата блокирала акаунта му!
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: От: ADNOW.COM

Всичката информация дадохме на "mihluzin". Повече от една седмица се проверяваше акаунта му, и да това отнемаше някакво време.
И не е стотинки. 4000$ изтеглил вече и на времи го спряхме. По нея (joxi.ru/RmzkkoqIeZdj2O) статистика можете да видите, че преди месец този сайт нямал нито една импресия, а след регистрацията във системата ни израстнаха до 3 000 000 нови импресии за 1 месец. Това не е било преди нито на един сайт! Затова системата блокирала акаунта му!
Поздрави.
ADNOW LLP

Ами това е нов сайт с трафик от Facebook. Напълно нормално е!
 
От: ADNOW.COM

Всичката информация дадохме на "mihluzin". Повече от една седмица се проверяваше акаунта му, и да това отнемаше някакво време.
И не е стотинки. 4000$ изтеглил вече и на времи го спряхме. По нея (joxi.ru/RmzkkoqIeZdj2O) статистика можете да видите, че преди месец този сайт нямал нито една импресия, а след регистрацията във системата ни, израстнаха до 3 000 000 нови импресии за 1 месец. Това не е било преди нито на един сайт! Затова системата блокирала акаунта му!
Поздрави.
ADNOW LLP

Господииии! Значи вие по това определяте дали един трафик е валиден. Ако миналия месец е нямало толкова посещения, значи е трафика е измамен. Майко мила....
Моят трафик е от Фейсбук - за претенциите, които имате, би трябвало да знаете, че чрез Фейсбук мога днес да имам 200К посещения, а утре нито едно! Явно нямате никаква представа как се случват нещата там, а реално над 60-70% от сайтовете на хората, с които работите тук в България са с такъв трафик. И той си е напълно коректен и по никакъв начин не е измамен!
Да ви обясня - когато разполагаш с няколко милиона фена във ФБ (какъвто е моя случай), можеш спокойно да регулураш трафика си и днес мога да публикувам към един сайт, а утре към друг И ТОВА ОПРЕДЕЛЕНО НЕ ЗНАЧИ ЧЕ ТРАФИКА МИ Е ФАЛШИВ! ВСИЧКИ КОЛЕГИ ВЪВ ФОРУМА ЩЕ ПОТВЪРДЯТ ТОВА, КОЕТО КАЗВАМ!
След като това е начинът ви да определя какъв е трафика на даден ваш партньор, мога да кажа, че вие сте жалко подобие на рекламна агенция!
За последен път ви казвам - съвсем сериозен съм в намеренията си да си потърся правата и ако не получа изработеното от мен в най-кратки срокове, ще предприема правни действия, за да си получа това, което съм изработил!
 
От: ADNOW.COM

Ето какъв е CTR-a ми според системата на ADNOW!
Виж файлът 12749

Средния ми CTR е 4.5%
 
От: ADNOW.COM

Adnow вие от небето ли падате?!?!?! Разбира се, че може сайт на 2 часа да прави и по 100 к на ден, с две ръце се подписвам за mihluzin , че трафика му е РЕАЛЕН!!! И как може публично да заявявате кой колко изтеглил.............. ЕБАХТИ И СЕРИОЗНАТА КОМПАНИЯ ЧЕСНО!
 
От: ADNOW.COM

Adnow вие от небето ли падате?!?!?! Разбира се, че може сайт на 2 часа да прави и по 100 к на ден, с две ръце се подписвам за mihluzin , че трафика му е РЕАЛЕН!!! И как може публично да заявявате кой колко изтеглил.............. ЕБАХТИ И СЕРИОЗНАТА КОМПАНИЯ ЧЕСНО!

БЕЗ КОМЕНТАР!!!!! Това е абсолютно недопустимо!
 
От: От: ADNOW.COM

А бе 50% CTR ... си е ...
Когат писах моето мнение, това го нямаше. Добавено е после, което е и леко съмнително.


Ето какъв е CTR-a ми според системата на ADNOW!
Виж файлът 12749

Средния ми CTR е 4.5%

Качи снимката някъде другаде, не се отваря.
 
От: ADNOW.COM

Качвам снимка със статистиката от ADNOW още веднъж, тъй като предишната не се отваря:
Ето линк към снимката: http://prikachi.com/images.php?images/72/8311072w.jpg

Както казах - според тяхната система, средния ми ЦТР e около 4.5% - ТОВА Е СПОРЕД ТЯХНАТА СИСТЕМА!!!
 
От: ADNOW.COM

А това е статистиката ми от Google Analytics за същия период: http://prikachi.com/images.php?images/83/8311083m.jpg
Както виждате според аналитикс за този период имам 780К посещения и около 2 300 000 импресии.....
Айде кажете ми кое е нереалното?!!!!!! Къде видяхте 50% CTR ??????
 
От: ADNOW.COM

Та така - Айде кажете ми кое му е измамното на моя трафик, че аз така и не мога да разбера?
 
От: От: ADNOW.COM

А това е статистиката ми от Google Analytics за същия период: http://prikachi.com/images.php?images/83/8311083m.jpg
Както виждате според аналитикс за този период имам 780К посещения и около 2 300 000 импресии.....
Айде кажете ми кое е нереалното?!!!!!! Къде видяхте 50% CTR ??????

Г-н mihluzin, всичко ви беше казано вече преди и от нас и от модератора.
Поздрави ADNOW.COM
 
Последно редактирано:
От: ADNOW.COM

Г-н mihluzin, всичко ви беше казано вече преди и от нас и от модератора.
Поздрави.
ADNOW LLP

НормаЛно, като няма какво да кажете ще мълчите!!!!!!!!

TAKA, ВЕЧЕ ЗА ВСИЧКИ Е ЯСНО - ADNOW СА АБСОЛЮТНИ ИЗМАМНИЦИ!!!!
 
От: ADNOW.COM

А, да, забравих да спомена, че първо те ми писаха на имейла, и поискаха сайта ми да показва техни реклами!
Т.е. - видяли са сайта ми ((а в това време сайта ми е нямал нито една импресия!!!!) писаха ми имейл, след което разпитах няколко колеги за тях и реших да пробвам...
Та така - значи сега, когато трябва да ми платят, излизат с аргумента, че сайта ми е нямал нито една импресия, преди да почна да работя с тях, а преди това - точно в периода, когато е нямал импресии ми писаха и искаха да работят с мен!!!!!!
Да ви имам и аргументите!!
 
От: ADNOW.COM

Не вземам страна, но аналитикса ти е доста странен.

8311083m.jpg

Баунс рейт 29% от ФБ WTF? И освен това по 2.76 страници на сесия за средно 36 секунди. Миризливо ми изглежда.
 
От: ADNOW.COM

Сайтът има категория с картинки, затова времето е толкова.
 

Горе