ADNOW.COM

Аз съм по банка и всяка неделя ако имам 200$, понеделник плащането е наредено, сряда вечерта парите са при мен. Има си съпорт, пишете им като се бавят :)
 
20$ ги чакам 2 седмици това е несериозно с тях и без тях все тая но за тези които чакат по 5-600 $ просто не ви знам..
a aз вече три седмици - все има проблеми, все някой бил виновен.... отсвирване!
 
Здравейте,
Аз съм Иван Василев и съм на мястото на Никола. Той завърши второ висше и си намери друга работа. Ако имате въпроси, или оплаквания, обръщайте се към мен.
 
Здравейте,
Аз съм Иван Василев и съм на мястото на Никола. Той завърши второ висше и си намери друга работа. Ако имате въпроси, или оплаквания, обръщайте се към мен.
Здравей и добре дошъл при нас. Успехи от мен. ;)
 
Добре дошъл.
Към бъдещите потребители мога да кажа следното:
Бягате далеч от adnow. Ограничават сайтовете без видима причина, ако имаш над определен CTR просто те режат на 0.01 на клик.
 
Добре дошъл.
Към бъдещите потребители мога да кажа следното:
Бягате далеч от adnow. Ограничават сайтовете без видима причина, ако имаш над определен CTR просто те режат на 0.01 на клик.
Добре заварил! Това е твое право да имаш свое мнение по въпроса и сигурно си прав за себе си. Всичко е много относително. Някои сайтове са доволни, други-не. Всеки си има свои критерии. Има уеб мастъри, на които плащаме от 2000 до 6000 долара на кампания. Работим с над 100 български сайта. Щом не са се отказали от нас, значи са доволни.
 
Здравейте приятели,
Предлагаме Ви нова форма за допълнителни доходи на сайтовете - пуш реклами. Ако някой има интерес, пишете ми тук.
 
"Нова форма, ама първо си платете на хората, че нещо 1 месец няма нищо сметката..."
Напиши си URL на сайта. Ако имаш натрупана някаква сума пари, веднага ще ти пусна ордер за плащане.
 
@Ivan vasilev Как ще коментираш стотина хиляди импресии и НУЛА клика? Другите рекламни мрежи се държат нормално, а и до преди няколко години AdNow ми бяха основния начин за монтизация... но не и сега!
 
@Ivan vasilev Как ще коментираш стотина хиляди импресии и НУЛА клика? Другите рекламни мрежи се държат нормално, а и до преди няколко години AdNow ми бяха основния начин за монтизация... но не и сега!
Здрасти! Наистина е, меко казано, странно това нещо. Моля те да ми напишеш URL на сайта си. Искам да погледна лично резултатите и ще си поговоря след това с нашия финансов отдел.
 
Добре заварил! Това е твое право да имаш свое мнение по въпроса и сигурно си прав за себе си. Всичко е много относително. Някои сайтове са доволни, други-не. Всеки си има свои критерии. Има уеб мастъри, на които плащаме от 2000 до 6000 долара на кампания. Работим с над 100 български сайта. Щом не са се отказали от нас, значи са доволни.

Привет !
Въпрос от гледна точка рекламодател.
Къде мога да видя списък със сайтовете, в които мога да пускам реклама ?
 
Привет !
Въпрос от гледна точка рекламодател.
Къде мога да видя списък със сайтовете, в които мога да пускам реклама ?
Моля, напишете имейл за връзка и от нашия отдел маркетинг ще се свържат с Вас.
 
Привет !
Въпрос от гледна точка рекламодател.
Къде мога да видя списък със сайтовете, в които мога да пускам реклама ?
Привет !
Въпрос от гледна точка рекламодател.
Къде мога да видя списък със сайтовете, в които мога да пускам реклама ?
Моля, напишете имейл за връзка и от нашия отдел маркетинг ще се свържат с Вас.
 

Горе