Adsense и блог

Mak

New Member
Здравейте на всички. Новобранец съм тук, но преди това доста изчетох от този форум и съм впечатлен от познанията ви. Въпросът ми е /сигурно е тъпичък/: защо блогът на жена ми, който има към 300 посещения на ден е отхвърлен от Adsense и каква им е политиката по принцип на блоговете, т. е. какви са им принципите /условията/ за включване и дали има смисъл /финансово изражение/ да се включва човек там? Става въпрос за кирилизиран блог.
Благодаря предварително за отговорите.
 
От: Adsense и блог

На всякаква тематика - като се започне от рецепти /съответни снимки/, неща от нейния /нашия/ живот,изработване на кукли и други джунджурии. Статиите са уникални, горе-долу всеки ден пише.
 
От: Adsense и блог

с гугъл оправия няма, няма и гаранция дали ще те одобрят или не, а и няма кой знае какви приходи, пробвай нещо с афилиейт като тука има доста такива теми и ще имаш по голям успех
 
От: Adsense и блог

Но блога се казва "Усмихни се" и интересно, че днес като го разглеждах излезе на 1 място. Голяма разлика между мъжката и женската логика.:wink:
 
От: Adsense и блог

Разгледах блога обстойно и не виждам защо са го отхвърлили. Нека пишат по-компетентните.
 
От: Adsense и блог

И аз не видях някакви явни от пръв поглед причини да те отхвърлят. Има ли някакви коментари или препоръки, които са дали от там. Ако не - може да драснеш някой друг ред, за да ти дадат отговор. Малко е наивно, но поне могат да са малко по-големи професионалисти в това отношение. Винаги си мисля, че всяко или поне повечето неодобрения идват с конкретно становище. :)
 
Няма за какво и според мен. Да си пробвал преди с други сайтове? Да си имал друг акаунт? Какво ти писаха в отказа?
 
От: Adsense и блог

@Blinky - Ако може да ми дадеш някакви насоки и упътвания за блога + adsence - ще ти го изпратя на лични и искам да споделя някои неща, които да коментираме когато имаш време разбира се.
 
От: Adsense и блог

С две думи са отговорили на жена ми, че блогът е много нишов /малко посетители, поне така го разбирам аз/ и ако го поразшири малко, пак да се обади. Няма лошо. Но въпроса си ми е, ако имате опит, колко трябва да са посетителите за одобрение?
 
От: Adsense и блог

...е отхвърлен от Adsense...

Как е отхвърлен от адсенс? Получи писмо, че е отхвърлен? И какво ти пишат в писмото, с какви доводи ти отказват? Ако не си получил писмо от тях, как разбра, че е отхвърлен?
 
От: Adsense и блог

Това е първият блог на жена ми, просто и е хоби, ама ако може да влезе някой лев, няма да е лошо...вкарахме малко афлейт, пък да видим...
 
От: Adsense и блог

@Blinky - Ако може да ми дадеш някакви насоки и упътвания за блога + adsence - ще ти го изпратя на лични и искам да споделя някои неща, които да коментираме когато имаш време разбира се.

Да, разбира се. Пиши, ще се радвам да помогна, с каквото мога. Не съм от най-адванс адсенсърите. :)

Иначе след прочитанет на тоса и спазването на правилата, не трябва да има проблем. Но винаги има едно "но". ;)
 
От: От: Adsense и блог

Това е първият блог на жена ми, просто и е хоби, ама ако може да влезе някой лев, няма да е лошо...вкарахме малко афлейт, пък да видим...

Виж какво ти пуска афилиейта и къде. Може да се окаже и част от проблема. ;)
 
От: Adsense и блог

Сложих го днес, вече ме бяха отрязали от Адсенса.
Благодаря на всички за отговорите.
 

Горе