Bitcoin / Биткойн

Аз от rgcoins съм чакал ден два за превеждане на биткойна в акаунта. Иначе много ме кефи как биткона стана 17к и се отказах да купувам и реших да си купя 4 етириума и тогава всички наши банки решиха да скапат борсите в България и 3 дни няма откъде да го поръчам и когато вече мога да го поръчам цената е с 300-400 долара на бройка отгоре....

Ами вече 25 часа го чакаме тоя биткойн... не идва. Непотвърдена транзакция пише. Така може да си откара и 1 седмица... ххаха
Аз пък съм на тази борса.. Hitbtc.com и от 10 мин не ми зарежда и се е сринала явно, не знам какво се случва, яко навалица. Чак сега се оправи.
 
ко може да се очаква от биткойн кеш-а сега?
колко хилки :Д
Ще падне май.. те днеска го листнаха все пак
 
Top 3 крипто валути за 2018:
1. Ethereum
2. Bitcoin Cash
3. Electroneum

това е лично мнение, но според моите скромни проучвания, тези 3-те имат най-голям потенциал за качване на цената си
 
Вече не знам откъде да си купя алткойни, биткойни, всичко се срива, нищо не работи. От кештерминал купихме с 1 приятел биткойни, вече 3-ти ден Непотвърдена транзакция, явно се е 'заклещила' нещо... и никой не може да помогне с това.
Тука днес рипъл купих от колегата, уж бързо да стане, борсата където ми е протфейла се срина... нищо не получих. Писах на съпорта, слабо вероятно да отговорят, защото сигурно имат много работа.
Изобщо каквото и да купя или да ми пратят, нищо не пристига, стои блокирано или се губи или се бави. Не знам какво бъдеще на криптовалутите се очертава... :D
 
Вече не знам откъде да си купя алткойни, биткойни, всичко се срива, нищо не работи. От кештерминал купихме с 1 приятел биткойни, вече 3-ти ден Непотвърдена транзакция, явно се е 'заклещила' нещо... и никой не може да помогне с това.
Тука днес рипъл купих от колегата, уж бързо да стане, борсата където ми е протфейла се срина... нищо не получих. Писах на съпорта, слабо вероятно да отговорят, защото сигурно имат много работа.
Изобщо каквото и да купя или да ми пратят, нищо не пристига, стои блокирано или се губи или се бави. Не знам какво бъдеще на криптовалутите се очертава... :D
1 - Регваш се тук http://bit.ly/2kwX7b5 (афф линк, ще получиш 10$ бонус в биткойн, ако се регнеш от тук)
2 - Потвърждаваш профила с лична карта
3 - Слагаш дебитна карта
4 - Купуваш си валута по избор

Не забарвяй, че има такси, които ще ти ги таксуват, когато си купиш биткойна или там другата крипто валута по желание
 
Само това ли продават в coinbase, че се регнах но преди да с занимавам със лични и дебитни карти ми е интересно пълиня им списък на валутите, понеже никъде не го видях?
upload_2017-12-21_11-26-25.png
 
1 - Регваш се тук http://bit.ly/2kwX7b5 (афф линк, ще получиш 10$ бонус в биткойн, ако се регнеш от тук)
2 - Потвърждаваш профила с лична карта
3 - Слагаш дебитна карта
4 - Купуваш си валута по избор

Не забарвяй, че има такси, които ще ти ги таксуват, когато си купиш биткойна или там другата крипто валута по желание

Българските банки не забраниха ли трансфери към тези сайтове... нали имаше такъв проблем, че не мога да си тегля пари към и от сайтове свързани с криптовалути, ако е с БГ дебитна карта, защото от банките са забранили?
 
Не са забранили, в повечето банки си минават преводите. Пробвай Райфайзен, ДСК или ПИБ.
Аз реално последно ползвах банка септември, защото нищо не продавам, а само пазя. Но доста хора теглиха преди 2 дни и нямат проблеми.
 
  • Like
Реакции: sedo
Аз преди няколко дни направих 2 траснфера от ПИБ(дебитна карта) към Coinbase
Към момента не съм видял друга борса да работи с дебитна карта освен Coinbase
 
  • Like
Реакции: sedo
Забелязвате ли нещо..
През деня пазара върви около 640 Милиарда долара, а вечера пада на около 598-600 милиарда

Някой си прави гаргара с целия пазар.. това са 40 милиарда за инвестиране от китовете, тези пари могат да направят брутални корекции по цените и да пуснат стръв на някаква валута и после да я дропнат за минути да вземат парите на, който не разбира..
Определено трябва доста да се внимава..

Bitcoin падна на 15к o_O, дали е заради Bitcoin Cash?
 
Сега играта е дали да се залага на биткойн или да тръгнем да купуваме биткойн кеш , който някъде го гласят че може да мине оригинала през 2018.....
 
Сега играта е дали да се залага на биткойн или да тръгнем да купуваме биткойн кеш , който някъде го гласят че може да мине оригинала през 2018.....
Дали не подготвят BTC за тази новина > https://www.coindesk.com/lightning-last-test-shows-bitcoin-scaling-solution-almost-ready/

Ако стане тази супер бързина на BTC, може би ще го изтреля в космоса.. Според мен хората разбраха, че BTC няма бъдеще с тея такси.. ако не се промени протокола да е по-бърз и с по-малки такси трудно ще успее да конкурира другите... а някъде четох, че Bitcoin Cash струвал 0.01 транзакцията.. верно ли е това?
https://bitinfocharts.com/comparison/bitcoin cash-transactionfees.html
 
Не че да ви развалям инвеститорската идилия, ама като гледам какво се случва... Дали картончета ще се търкат, дали криптовалути ще се купуват, не намирам разлика.... Всъщност ако купиш картончета за търкане, на цената на един биткойн, със сигурност ще си на печалба :)
 
  • Like
Реакции: snux

Горе