Bitcoin / Биткойн

С фазите на луната и с шаманството най съвпада, хем графика ти показах.

Screen-Shot-2022-05-09-at-20-55-14.png
 
Няма разлика, всичко е едно лайно - ей сега мога да ти диплойна биткойн клон и дотам със scarcity-то.


Ще очакваш да, 1 милион - и един мърмот завива шоколадите.

Screen Shot 2022-05-09 at 20.58.19.pngScreen Shot 2022-05-09 at 20.59.33.png
 

Няколко месеца разследване на блуумберг, TLDR - имат налични 4-5 процента ликвидност. Всичко друго минава през фрауда bitfinex и се issuе-ват loans. 90% от бъткойна и криптото е чрез тетериното, а тетериното отговаря на 4 стотинки реално, не на долар. Ти смятай колко е цената на бъткойна, преди тетера да почне да ги бууства.

И да - борсите също нямат пари налични - затова като станат разни крашове или като си манипулират пазара, както правят редовно - спират и логините, да не може човек да си спре futurите. А какво ще стане ако повече от 5 процента, поискат парите си - не знам.


Тетерино - компанията на Паоло на незнаен остров, без одит, с 12 души персонал - 78 милиарда...
 
Няма разлика, всичко е едно лайно - ей сега мога да ти диплойна биткойн клон и дотам със scarcity-то.


Ще очакваш да, 1 милион - и един мърмот завива шоколадите.
Професорът разправя 20 000 станали, поглеждам да не се бъзика, и кво да видя. 19362 криптота избацали. Въдят се като мишките, после ми се налага да слушам какви били дефлационни и ограничени. Биткойн няма капацитет и за селски сбор, алткойните пък били шит...
Хем тъй хем инак. Последно в кво да си ипотекирам къщата, да купя да не свършат?
 
Той е от тея, дето си мислят, че бъткойна ще се качва, щото е бъткойн, "price go up" аргумента. Бореха инфлацията миналата година с бъткойна - а след година - загуба на 60 процента от стойността си.
 
Бореха инфлацията миналата година с бъткойна - а след година - загуба на 60 процента от стойността си.
Точно в тая тема ми се блещиха за Догито, купували евтинко на 50 цента и богатеели. Вчера го гледах на 12 цента.
Пирит. Златото на глупаците!
 
Точно в тая тема ми се блещиха за Догито, купували евтинко на 50 цента и богатеели. Вчера го гледах на 12 цента.
Пирит. Златото на глупаците!


0fc4efa04478ee96ed26e739c653c7b7.png


"NEVER OWN ONLY 1 COIN - ALWAYS DIVERSIFY YOUR PORTFOLIO" -LMAO - и всичко върви по един начин.

Впрочем Tetera здраво принтят, и не могат да спасят Бъткойна, от ранните 'инвеститори', дето почват да излизат от панделите ( silkroad мерчантите ) , и продават кой квото може. Вече от скрийншота се вижда, че са 82 милиарда.
 
Кво е чудо станало, че се сурна по пързалката толкова бързо? Вчера май го гледах на 36 К, сега 31 К.
Хихи, след 2 мин. вече 30 К.
Пирамиди, фараони... Виталик Бутерин имал 300 000 Етера, после ми разправят децентрализация било!
 
Кво е чудо станало, че се сурна по пързалката толкова бързо? Вчера май го гледах на 36 К, сега 31 К.
Хихи, след 2 мин. вече 30 К.
Пирамиди, фараони... Виталик Бутерин имал 300 000 Етера, после ми разправят децентрализация било!
This is good for bitcoin, we are still early, enjoy stay poor!
 
Местят откраднатото от съкърите към борсите.


52,188 BTC към Gemini . Ми честито на съкърите, дето са 'инвестирали' в LUNA.


https://www.reddit.com/r/terraluna/new ( копиум и хопиум ).

Луна номер 9, UST номер 11 , но щом кучекоин е в топ 20 на валутите, цирка и комедията е пълен.


Досега май не бяхме доживявали да видим РЪГПУЛ на stable coin

ktjh7280wiy81.png
 
Последно редактирано:
Ванка, купуваш ли? Имаш невероятен шанс за пръв път да се сдобиеш с евтини койни, за да може после като пишеш във форума поне да имаш някакъв опит, а не само да мрънкаш.

Понякога ми е интересно да флипна графиката наопаки (включително цветовете):
1652140337710.png
Трябва да хвърлям боб дали ще се отбие от 28k-30k или от 20k. Но нека стискаме палци за 20k, за да може Ванката да си купи койни дори още по-евтинко :)
 
Хората наясно, че е понзи схема, не биха си променили мнението на база на цената - дали е един долар, или 100 000$ - пак е същото лайно. Бъркаш ги с бъткойнърите.
Трябва да хвърлям боб дали ще се отбие от 28k-30k или от 20k
Най-после да опишеш реално как се правят predictions за криптото :)
 
Ванка, купуваш ли? Имаш невероятен шанс за пръв път да се сдобиеш с евтини койни, за да може после като пишеш във форума поне да имаш някакъв опит, а не само да мрънкаш.
Бъзикаш се нали? Да изрина пари колко за нова Дачия, за крипто стотинка в ненужна база данни, каквато мога да си подкарам напълно безплатно!
 
Но нека стискаме палци за 20k, за да може Ванката да си купи койни дори още по-евтинко
20 К е също толкова безсмислена цена, както 200 К и 0,2 К. Колкото струва парцел на Луната, толкова и измислените ви, на практика безкрайно размножаващи се койни. Всяка година крипто "валутите" се удвояват като бройка. И се надпреварват кой повече ще пренапечата, да изплува по-нагоре в измислената капитализация на coinmarketkap.
Дори водородът на Вселената не е толкова изобилен, колкото измислените ви стотинки.
Броят елементарни частици в видимата Вселена е нещо като 10 ^ 80. В момента сте изгенерирали койни 10 ^ 20. След 3-4 години ще надхвърлят броя електрони в Галактиката.
 
https://www.reddit.com/r/terraluna - Купона е тука. Стикнат пост за тел.линия за самоубийци.

Който не му се чете горните постове дето писах - ръг пулнаха 'stable coin' .


Sent
Confirmed
Confirmed

28,205.54636042BTC
May 10, 2022, 1:20 AMUTC



Sent
Confirmed
Confirmed

42,530.82827771BTC
May 9, 2022, 6:34 PMUTC



Ръг пулнато към борсите.






Като Тетера крашне, ще е още по-епично - всичко ще загуби 92% от стойността си.
 
Последно редактирано:

Горе