Bitcoin / Биткойн

Гледам една интересна свещ се е случила точно в 18:00 на графиката на Binance, с обхват $1000 (5%), и обем 1298 BTC ($27,000,000), само за 1 минута. Последвана от нов опит да се пресече $20k през следващите минути... неуспешен :)

В криптото има едно такова популярно - When Lambo? When Moon? Аз питам - When 20? :cool:

$20,781.58

Айде още мънинко, и пишман програмистчето ще почва да реве! Пък аз ще му кажа една народна мъдрост. :cool:
С това тъпашко отношение въобще не ми дреме какви мъдрости искаш да ми казваш. Научи се да комуникираш по нормален начин с хората и тогава се обръщай към мен.
 
Последно редактирано:
С това тъпашко отношение въобще не ми дреме какви мъдрости искаш да ми казваш. Научи се да комуникираш по нормален начин с хората и тогава се обръщай към мен.
Oщипана мома на хорото!
Това са мъдрости на столетия, кой си ти да им викаш тъпотии. Тъпня е бай ви Хойн.
За малко се размина да се върнете от похода на аслани, някакви 200$.
Къде по-съвършени крипто проекти се натискат да хапнат парче от баницата. ТРОН има неограничен капацитет, като се натовари системата си прави нов блокчейн, и го атачва към основния. Дори шиба ину има смарт контракти, шибариум май се казваше мрежата им.
Въпрос на време е да се върнете от асланство.

HODL! Само погледни какви криптота възпяват, само за 8 години потънаха над 90%. Лайта дето щели да си купуват самолет от близо 300$ сега е на 40.
 
FED ще вдигат лихвите, това как ще се отрази на криптото?
В краткосрочен план може да има движение нагоре. То даже вече се случи, но не с колкото се очакваше. В средносрочен това вероятно няма да обърне сегашния тренд надолу, понеже резултатите от повишените лихви ще ги видим след месеци, както и дали имат желания ефект върху инфлацията. Последното хич не е сигурно.
 
Както казах $21-$20к са критични нива.

Ето ги следващите, които получиха марджин кол: https://www.coindesk.com/markets/20...ble-insolvency-after-unforeseen-liquidations/

Това е един от най-големите крипто хедж фондове с над $18b ($18,000,000,000) AUM. Т.е. ако не успеят да намерят обезщетение за да покрият марджин кола със сигурност ще има и под $15к.
 
Ето ги следващите, които получиха марджин кол:
Аз ако видя корпорация, пенс. дружество, банка или квартална будка, дето държи крипто в портфолиото си.
Вечен бан, анатема, бягам с 200. Завършени, сферични тъпаци във вакуум!
Туй е най-тъпата пирамида в историята человеческа.
По-тъпо и от лалетата, тях поне можеш да ги видиш пипнеш и притежаваш.
AseasRoa скоро ще плачка. Пак сме на косъм да пробием 20 К, и после да стане жалко. Както се изрази.
 
Етер близо до психологическата граница от 1000$. Кво ли е да профукаш гарсониерката на баба, и да се набиеш на почти 5000$, щото щели да свършат, ограничени едни.
Ако не виждаш балъка на покер масата, значи си ти!
 
Етер близо до психологическата граница от 1000$. Кво ли е да профукаш гарсониерката на баба, и да се набиеш на почти 5000$, щото щели да свършат, ограничени едни.
Ако не виждаш балъка на покер масата, значи си ти!
Много си радостен тия дни.
 
Много си радостен тия дни.
Oще 500$ надолу и стажантчето ще вика жалко, пък аз ще му разправям за едни аслани.
Видеокартите стават достръпни, шибаното крипто да мре! Беше удушило цялата гейм индустрия, и енергетиката отчасти. За напълно безсмислени изчисления.
Едно от най-сложните инженерни творения го похабяват да захранват една тъпа пирамида, макар и за трилиони. Ся ще се налага пак да копаят, ама с мотика.
 
Ай чИстито и приятно пазаруване на желаещите да видят BTC под заветните 20k :p

Много си радостен тия дни.
Колко радостен мислиш че може да е такъв, който вероятно мрази и собствения си живот :)
 
Ай чИстито и приятно пазаруване на желаещите да видят BTC под заветните 20k :p
Тръгнахте кат аслани, пък са върнахте насрани!

Да не съм луд да пазарувам тая простотия?
Пишман програмистче, за толкоз време не схвана, че криптото е куха пирамида. На всяко жълтокафяво събитие пущат нова криптовалута, при това 100 пъти по-съвършена от Биткойн. Ако сбереш всички крипто "монетки" буквално ще са повече от песъчинките по всички плажове. Просто не се сещам по-голяма цифра, дето може да я обрисуваш образно.
Колко радостен мислиш че може да е такъв, който вероятно мрази и собствения си живот :)
Що да го мразя ве, радвам се, че излязоха видеокарти на пазара. Тъпия ви фетиш беше удушил най-високотехнологичния битов пазар. Покрай шибариума по едно време дори SSD-та нямаше. Изкупувате, попилявате ги от безсмислени презаписи, хабите ток, с идеята да продадете всичко това на следващия балък. Жалко, че нямате свършване!
Халал да ви е Догито на 5 цента, над 90 % срив. И бай хойн на почти 1/4 от ATH.
Tъпаци!

Уляляляааа докато отида до тоалетната айде с още хилядарка цифричка надолу! За малко се показа 18 хиляди и нещо си.

Low:$18,907.52

High:$21,243.31

24h
 
Последно редактирано:
За шибариума не се бъзикам. Дори шиткойн са изкарали. Баш тъй се казва. Copy-paste сорсове, и балъците купуват щото били ограничено количество. Неограничена е само хорската простотия!
 
Ванчо, Ванчо... Сега е удобен момент за инвеститорите да преразгледат стратегиите си, и още по-удобен момент за теб да преразгледаш целите в живота си.
 
Чакай и аз малко...

288857678_10228774765379594_8150829340454896639_n.jpg
 
Ванчо, Ванчо... Сега е удобен момент за инвеститорите да преразгледат стратегиите си, и още по-удобен момент за теб да преразгледаш целите в живота си.
Криптото е дъвка за шарани.
Наядохте ли се ве???
1841 $ спад за половин ден!

Low:$18,905.98

High:$20,746.33
24h
 
Погледнах го преди няколко дни заради разгорещения спор и си викам пък да не би криптото да се срива поради причини свързани с войната, предпоставките и последствията.
 
Low:$18,655.16

High:$20,736.04
24h

2100 $ за денонощие.
Надоле!
Стотиците криптобалони, ок. Но за пионера аз лично не се кефя, че става така.
 
Погледнах го преди няколко дни заради разгорещения спор и си викам пък да не би криптото да се срива поради причини свързани с войната, предпоставките и последствията.
Не думай, Балки.
 

Горе