Bitcoin / Биткойн

Дайте някое място като Coinbase където инста мога да купя валута, понеже там акаунта ми се бъгна и пак стои неверифициран съпорта им 100 пъти се опитвам да се свържа с тях и няма шанс това да се случи, та търся алтернтива, че Етириума ме зове :D А нашите български фирми понеже вчера купували на 20к биткойна днеска не искат да го продават на 9 и бозата е пълна :D
 
Дайте някое място като Coinbase където инста мога да купя валута, понеже там акаунта ми се бъгна и пак стои неверифициран съпорта им 100 пъти се опитвам да се свържа с тях и няма шанс това да се случи, та търся алтернтива, че Етириума ме зове :D А нашите български фирми понеже вчера купували на 20к биткойна днеска не искат да го продават на 9 и бозата е пълна :D
Евентуално някой от форума да ти продаде :) Ако няма друг начин :)
 
Вариант е да преведеш на някой пари по банковата сметка , той да си зареди койбейса и да ти сендне етериума. Естествено трябва голямо доверие или лична среща....
 
Дайте някое място като Coinbase където инста мога да купя валута
Няма такова място май .. моя ацц там беше верифициран и бях вкарвал от карта и пак от няколко дни ми дава че вече мога само сепа да правя :(
верификацията по всички борси отнема към седмица така че май наистина само някой на ръка да ти даде .. в localbitcoins.com може да пробваш да видиш дали ще ти се отвори парашута
 
Ех.. едни 500 долара да имах, какви хуави неща щях да си напазаря..

TNB на 7 цента..
FUN на 7 цента..

Ох ох :(

Имам 1 монеро да го продам ли и да си зема от тея 2те за по 125 долара? Какво ще съветвате?
 
То като черен петък днес в борсите направо.... Продават само бедните, купуват яко богатите :D Етириума пръска в момента, продават се макс по 0,20 купуват се по 20-40 итириума от един човек... В момента той е супер удачен за пазарене, ако се смята да се вкарва в ICO проектите
upload_2018-1-17_18-57-21.png
 
Почна доста да катери.. честито на тези, които си напазаруваха.. Да си харчат парите за ламбота :D
 
Neo-то ще избие кочинката. Един приятел напазари all in на 20 доларес.
от дек на дек пък тва стана толкова голямо бря
 
Тука има много хора , които се хранят от провала на другите. В случая видяли , че биткойна е паднал драстично и си казват "Ето другите не са по-добре от мен". Пичове пожелавам ви на всички , които сте инвестирали в тази криптовалута да ви се качи в следващия месец поне на 25 000 - 30 000. Всеки гледа да си храни надеждите , че е добре с чуждото нещастие. Успехи
 

Горе