Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

къде мога да видя наличните страници в които ще се публикуват линковете?
Не ги показваме от съображения за сигурност. Достатъчно недоброжелатели има.... за съжаление.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Здравей, регистрирах се и започнах да ползвам вашата услуга. Допада ми идеята цените са разумни но може ли когато даден линк е изтекъл да направя нов такъв с подобни параметри без да се налага да попълвам всичко на ново. Поздрави.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Да, има опция за автоматично публикуване, но тя е валидна за ВИП клиентите - тези, които са заредили над 50 лева.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От 4 дни ползвам вашата услуга и наблюдавам солидно разминаване в броя на кликовете отчетен от вашата статистика и този на посещения посочен в аналитикса на гугъл. Или образно казано общият брой кликове на моят линк (публикувал съм само 1 линк) за периода 1-3 дек. според вашата статистика е 89. За същият период аналитикса показва 56 посещения от фейсбук/рефъръл. Адресирах този факт до вашето внимание по имейл, но отговор досега нямам.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Съжалявам, за забавянето на отговора, преди малко приключихме с мониторинга на статистиките.
Вече отчитането е коректно.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Значи вече се показват реални статистики така ли?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Неточности при статистиките е имало само за в последните няколко дни, заради бот, с който вече се справихме.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Одеве видях рекламата на банера и се регнах да го пробвам - чак сега видях че има и тема.

Услугата изглежда ОК и ми харесва - обаче това с ВИП-а дето само турбо гъзарите дето имат огромният рекламен бюджет от 50лв за реклама могат да пускат линковете автоматизирано направо ме утрепа сега ще трябва да спра на децата джобните до нова година та да ги събера и да стана и аз ВИП. Незнам каква му е идеята на това но освен да загубите някой клиент не виждам да има друга полза.

ПП
Михлюзин не че моя работа но никнейма ти ми звучи доста отблъскващо а аватара ти е пълно допълнение към него - сигурно ако бях видял първо темата а не рекламата нямаше да ползвам услугата.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Оня ден си играх да вкарвам линкове за около 30 минути без да си давам много зор вкарах около 7 линка които ми донесоха около сто клика - Тоест за половин час зорлем похарчих 2лв - Или вижте пуснете опция за автоматично повтаряне на линковете през определен период от време или остатъка по сметката ми може да го приемете като дарение аз нямам намерение да си губя времето с толкова ниско ефективна дейност като качване на линкове за по 4лв на час.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Оня ден си играх да вкарвам линкове за около 30 минути без да си давам много зор вкарах около 7 линка които ми донесоха около сто клика - Тоест за половин час зорлем похарчих 2лв - Или вижте пуснете опция за автоматично повтаряне на линковете през определен период от време или остатъка по сметката ми може да го приемете като дарение аз нямам намерение да си губя времето с толкова ниско ефективна дейност като качване на линкове за по 4лв на час.
Като си толкова "голям" и не ти се занимава "да си губиш времето с толкова ниско ефективна дейност с такива дребни суми като 4 лева на час", що не заредиш 50 лева и не станеш ВИП, където има тая опция....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Михлюзин с тоя тон няма да стигнеш далеч във бизнеса.
Не си ти човекът който ще ми определя къде колко пари да зареждам още повече че ако се върнеш назад по мненията ми през последните няколко години ще видиш че винаги съм се изказвал крайно негативно към ефективността на ФБ рекламата на база многократните ми опити във ФБ това е и причината да не искам д а зареждам по големи суми преди да съм се убедил че има някакъв смисъл.
Този опит който направих беше просто за пореден път да проверя че там нищо не се е променило и че рекламата във ФБ си остава пълен булшит дори и на 2 ст. клик
Мислех да ти спестя част от критиките за отчитането на несъществуващи кликове от новата система която сте направили защото все пак е иновативна с добър замисъл и прилично изпълнена с изключение на тази щуротия дето не може да се автоматизира рекламата, но тонът ти ме провокира.
Става въпрос за следното на една от рекламите още преди да са започнали импресиите вече бяха генерирани 3 клика - Не ми се вярва по толкова елементарен начин да се опитвате да мамите клиентите си за стотинки но при положение че още не си си оправил нещата пуснал си тема в която искаш да получиш отзиви на потребители и да им отговаряш по този начин мисля че не е допустимо.

Наскоро един такъв бизнесмен като тебе от Регистратор се изказа по подобен начин в една от темите за защитените домейни и ми се стори че загуби много повече от колкото ако въобще не се беше намесвал в темата - надявам се в бъдеще да преосмислиш отношението си към клиентите си - ще ти е полезно.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Става въпрос за следното на една от рекламите още преди да са започнали импресиите вече бяха генерирани 3 клика -Не ми се вярва по толкова елементарен начин да се опитвате да мамите клиентите си за стотинки но при положение че още не си си оправил нещата пуснал си тема в която искаш да получиш отзиви на потребители и да им отговаряш по този начин мисля че не е допустимо.

Тази статистика е от Фб и винаги закъснява - както и тази за импресиите на постовете в самите страници, когато се публикува винаги се появява по-късно... Ето ващо и при нас се появява по-късно, просто защото я взимаме от самите страници...

Колкото до тона:

Михлюзин не че моя работа но никнейма ти ми звучи доста отблъскващо а аватара ти е пълно допълнение към него - сигурно ако бях видял първо темата а не рекламата нямаше да ползвам услугата.

След подобно отношение какво очакваш?!?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Колкото до тона:
Михлюзин не че моя работа но никнейма ти ми звучи доста отблъскващо а аватара ти е пълно допълнение към него - сигурно ако бях видял първо темата а не рекламата нямаше да ползвам услугата.


След подобно отношение какво очакваш?!?


След кое отношение - Много културно съм ти подсказал че подобен хъшлашки никнейм и подобен автар не са най подходящите за правене на бизнес - И че ако това няма никакво значение за писането във форума би трябвало да му обърнеш повече внимание когато искаш да правиш бизнес.
Винаги съм смятал че в голяма част от случаите никнейма и аватара до голяма степен отразяват характера на човека - с последните ти постове ти доказваш че това важи за теб но не е в твоя полза.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

<offtopic>

Винаги съм смятал че в голяма част от случаите никнейма и аватара до голяма степен отразяват характера на човека

А твоя аватар какво казва за теб - социалистическа трошка? :p

</offtopic>
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст много се радвам че точно ти си обърнал внимание на този ми пост защото ти си точната илюстрация

Автар на тъпи борци - отявлен фен на мутрафонската партия дето се вика като по учебник :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст много се радвам че точно ти си обърнал внимание на този ми пост защото ти си точната илюстрация

Автар на тъпи борци - отявлен фен на мутрафонската партия дето се вика като по учебник :)

E тъпа мутра, ама не съм аз тоя, дето бяга от родината, че крал като дрът социалист и ся го гонят данъчните :p

Тъпата мутра се грижи за просперитета на родината си, хвърля си цигарите в кошчето и шока репите на крадливите социалистически запорожки, къде иначе много знаят :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Иначе аз преди си бех сложил и една снимка на Трифона - къде е грозен и небръснат. По твойта логика излиза, че и аз съм такъв, па то е точно обратното - яз съм хубав и бръснат :)

Та тоя ми пост идеше да покаже, че вие социалистите сте много глупави, защото само много глупавите хора съдят по тия неща :) Оттам тръгна темата нали :)

Та да се извиниш на момчето, щото аз съм работил с него и мога да кажа, че е точен, за тебе обаче....... :D
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст каква е тая злоба към всеки, която лъха от всеки твой пост? До сега където и да се появиш само негативизъм.....
 

Горе