Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст каква е тая злоба към всеки, която лъха от всеки твой пост? До сега където и да се появиш само негативизъм.....

Няма такова нещо, само лекичко почесвам соц аудиторията по крадливите тикви, към другите тая най-добри чувства :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст момчето може и да е точно в бизнес отношенията си но има още доста да учи за отношението си към клиентите

Бета версия е, така че давайте идеи, мнения, предложения.

Това му е първият пост с който започва темата - Получава препоръка как да оптимизира неща за да им е по лесно на клиентите и вместо да извлече полезното от тях почва да се прави на отворен. Това няма как да не направи изключително лошо впечатление като се добави и ашлашкия никнейм и дразнещия аватар картинката става жалка.

А относно бившия ти аватар на Трифон Иванов сегашния ти и имайки в предвид тежкият ти Гербаджийски синдром - мисля че е по добре да не те коментирам за целта си има специализирани заведения там си има специалисти за тази работа.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

имайки в предвид тежкият ти Гербаджийски синдром

Винаги съм се учудвал на неделимата връзка между симпатизиране на БСП и липсата на грамотност - двете винаги вървят ръка за ръка и немога да разбера защо :)

Другари, като човек ви се моля, разберете че няма "на предвид", "в предвид", "в напредвид" и други такива. Пише се "предвид" - "имайки предвид бесепарите колко много краднем" примерно.

Колкото до аватара ми - приемам критиката ти и понеже много държа бесепарите да ме мислят за умен, а не за някоя тъпа мутра - ето слагам си другия аватар :D
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Агейнст ако има нещо за което никога да не съм претендирал това е че имам добра граматика. Не се гордея с това но пък и за това не пиша във форуми за литературни критици. Граматиката е нещо което се научава и наистина нямам оправдание за това - жалкото в твоят случай е че на теб проблема ти е в умственото развитие но не се притеснявай за това ти нямаш вина може и пък да е наследствено.

Все пак благодаря ти че си смени заради мен автара сега ако и автора на темата го направи и направи промените в бултаргета за които му писах ще съм много хепи.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Все пак благодаря ти че си смени заради мен автара сега ако и автора на темата го направи и направи промените в бултаргета за които му писах ще съм много хепи.
За теб.... НИКОГА!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

жалкото в твоят случай е че на теб проблема ти е в умственото развитие но не се притеснявай за това ти нямаш вина може и пък да е наследствено.

Мухъл, не намесвай хора, които не са тука, нито си им на акъла, нито на образованието, нито на нещо друго, че да им даваш оценки. Смотльо.

И не ми се оправдавай с тая граматика - за толкова години човек, който не е успял даже езика да си научи, значи проблема му изобщо не е в граматиката :) Така че недей да се ежиш тука и да се правиш на голям бизнесмен.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Аз искам да попитам дали ще се добавят нови Facebook страници скоро,защото с времето,рекламата става все по нЕ ефективна.Последните рекламни линкове правят не повече от 2000 импресии.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ами, нормално, няма как един и същ линк да се публикува по 5-10 пъти на ден и да еднакво ефективен през цялото време... Особено в конкретния случай, имайки предвид че линка е нишов и малко хора имат интерес към подобен вид услуга.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ами, нормално, няма как един и същ линк да се публикува по 5-10 пъти на ден и да еднакво ефективен през цялото време... Особено в конкретния случай, имайки предвид че линка е нишов и малко хора имат интерес към подобен вид услуга.

Всъщност не бях публикувал линк от около 20 дни...всяка публикация тогава правеше около 20000 импресии ( без таргетиране).Днес публикувах същия линк и имаше само 2000 импресии.Не говоря за кликове,а за импресии.Попаднах на 2 страници в който се публикуват линковете и ми направи впечатление че публикациите са през няколко минути и предполагам че това е причината за спада на импресиите на всяка публикация.За това се интересувам дали за в бъдеще ще се добавят нови Facebook страници...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Публикациите са в различен интервал от време (понякога и през час) - зависи от интензитета на публикуване. А колкото до импресиите - разделихме страниците - на по-малки групи, за да тестваме ефективността на приложенията ни за публикуване във Фб, затова импресиите са по-малко, за сметка на това пък групите от страници в които се публикува са повече...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

@mihluzin, може ли да ми обясниш как нямам показвания, а имам кликове на пуснатата от мен публикация, че нещо ми е непонятно ?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

@mihluzin, може ли да ми обясниш как нямам показвания, а имам кликове на пуснатата от мен публикация, че нещо ми е непонятно ?

Тук е обяснено: http://bultarget.com/stats/more_info
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Струва ми се че автора на темата върви във все по грешна посока - не мислех повече да пиша по темата но последните няколко мнения би трябвало да му подскажат че явно нещо бъркат в мениджмънта.

Аз заредих пробно за 10лв и със зор похарчих около 5 - за останалите 5лв нямам нерви да си играя по половин един час да качвам линкове за по няколко клика - така ако продължават ще загубят доста от клиентите си
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

@pgplamen а преди колко получаваше?

От както автора на темата написа, че тествали ефективността с разделянето на малки групи кликовете, които получавам паднаха на половина.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Аз също наблюдавам сериозен спад в броя кликове след въпросния експеримент с разделянето на малки групи. Може би това е причината за ниската ефективност. Иначе ако трябва да съм честен с по-големия брой кликове в началото имах ръст в продажбите.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

@pgplamen а преди колко получаваше?

От както автора на темата написа, че тествали ефективността с разделянето на малки групи кликовете, които получавам паднаха на половина.

Ето как беше в началото
Дата на публикуване Дата на добавяне Импресии Кликове
07-Nov-2012 10:30 07-Nov-2012 10:30 2962 22
08-Nov-2012 13:05 08-Nov-2012 13:05 28884 35
16-Dec-2012 11:06 16-Dec-2012 10:06 2831 2
17-Dec-2012 12:54 17-Dec-2012 12:54 2426 2

Това е началото и почти в края. Нямам идея защо се получава така. Имам още 10 лева в сметката но едва ли си струва за 3/4 клика. Сега ще пусна пак един за проба.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Днес пуснах пак и ето какво ми дава статистиката
Дата на публикуване Дата на добавяне Импресии Кликове
20-Dec-2012 14:15 20-Dec-2012 14:15 223 5
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Аз обаче продължавам да наблюдавам сериозно разминаване в отчетените кликове от Гугъл Анализ и Бултаргет. Пример от вчера - 27 клика от Анализа срещу 62 от Бултаргет. Явно проблемът не е отстранен още. Освен това заредих пакет 50 лв. и не намерих възможност за автоматично подновяване на линковете.
 
Последно редактирано:

Горе