Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Чети две мнения по-нагоре.

Няма фен страница, има уеб страница с лайк бутонче. Пуснал съм два линка, единия е към началната страница на сайта, другия е към вътрешна страница.

Цъкни на тоя с вътрешната страница и там ще видиш лайк бутончето - те за него ти говоря. Бяха 2 лайка, като пуснах рекламата за няколко минути станаха 22-24-нещо такова.

Сега както и да го гледаш това нещо не е нормално. Не че се оплаквам, просто така се създава усещането че нещата са яко фейк и ти с писанията си тука още повече ми го влоши това усещане.

Ще си позволя да кажа, че бъркаш.
Ела в моя сайт, лайкни някоя статия и като Я видят всичките ти приятели за нула време твоя 1 лайк ще стане 20. ;-) Нищо нередно не виждам в случая.
От 16-18 клика... Нормално е приятелите, поне на няколко души, да са се заинтригували, че после и да са лайкнали и те.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Единствено виждам лайкбокс на фен страницата вдясно и долу - за него ли говориш?

Освен лайкбокса има лайк бутон. Под описанието, ще ти избоде очите.
 
От: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ще си позволя да кажа, че бъркаш.
Ела в моя сайт, лайкни някоя статия и като Я видят всичките ти приятели за нула време твоя 1 лайк ще стане 20. ;-) Нищо нередно не виждам в случая.
От 16-18 клика... Нормално е приятелите, поне на няколко души, да са се заинтригували, че после и да са лайкнали и те.

Е не съм малоумен, минало ми е през акъла това :)

Но от 16-18 уникални посещения няма как да станат 20 лайка. Да не говорим, че като конверсия 2 лайка ми стават от няколко стотин посещения (от ФБ). Тука имаш 20 от 16 посещения (16 посещения общо тракнати в аналитикс, а не кликове в бултаргет).
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

За бутона под "Изпрати на приятел" ли говориш??????
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Абе брато, ти май верно си малоумен. Ти лайк бутон за пръв път ли виждаш?

За него ти говоря, да.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Абе брато, ти май верно си малоумен. Ти лайк бутон за пръв път ли виждаш?

За него ти говоря, да.

Човек ти изби рибата.....
Цял ден се караме за супер хипер елеменатрно нещо... Ама ти си виновен, щото не обясняваш като хората!!!
Виж сега,
Това е лайк бутон на самия продулт, на самото урл, а не на фен страница - при всяко едно споделяне на това урл лайковете растата - както е и с бутоните за препоръчване. Пробвай сам - сподели 5- 10 пъти линк към някой продукт (на личния ти профил или в някоя фен страница) и ще видиш, броя харесвания ще се покачи, без дори един човек да е посетил конкретното урл.
Ето защо са се получили повече харесвания от посещенията - реално може би и едно истинско харесване няма - това е броят на фен страниците, в които е постнат линка. Затова си получил повече харесвания - щото бултаргет е споделил линка в 20 страници, от които си получил 16 посещения...
....................
Егати, цял ден се караме за толкова елементарно нещо.... И цял ден се чудя от къде са ти лайкнали страницата.... Па то ставало въпрос за лайк на продукт........
Отвори който и да е сайт, който има такъв бутон - копирай линка, сподели го във Фб и ще видиш как расте броя на лайковете...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

against,

Ти трябва да ме черпиш, а не аз теб!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

eeeee да го ева :) Добре, това е друго нещо, извинявай :)

Вярно че бяха въвели такава промяна - да брои и споделянията/пращанията на линка за лайк. Значи грешката действително е моя, ето казвам го:

AGAINST Е ТЪП КАТО ГЪЗ, MIHLUZIN Е ПРАВ !!!!!

Сори тогава за рефънда, тия дни ще си заредя пак.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

:) :) Карай, следващия път ще си обясняваме повече, че да не стават недоразумения....

Айде, наздраве!
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Един бърз въпрос, като уточнявам,че не разбирам много и искам да се информирам:

тези кликове, който се правят (евентуално) са от хора, след като е показана информацията в техният feed чрез фен страницата,нали така ?
Т.е. не са разни скрити линкове и подвеждащи начини ?

Питам, че чета разни неща да се информирам за това как се прави реклама във ФБ-то и като цяло...че още се чудя защо ФБ > Туитер в БГ...

Иначе готина идея.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

тези кликове, който се правят (евентуално) са от хора, след като е показана информацията в техният feed чрез фен страницата,нали така ?
Т.е. не са разни скрити линкове и подвеждащи начини ?

Да, това са публикации от фен страници, които са се показали в техния фийд.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Искам да ви уведомя, че от понеделник Бултаргет е с нова цена за клик - 2.7 - 3 ст. Промяната я правим заради партньорите, които от понеделник ще получават по 2 ст за клик.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

2,7 - 3 ст. Тоест тези партньори искат и натискат за по-голяма цена на клик. Тоест в България започват рекламодателите да искат да плащат повече нали
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

* 09-Feb-2013 17:00 09-Feb-2013 13:15 0 0
* 09-Feb-2013 16:00 09-Feb-2013 13:13 72 0
* 09-Feb-2013 14:30 09-Feb-2013 13:19 149 1
* 09-Feb-2013 13:25 09-Feb-2013 13:18 168 0
* 09-Feb-2013 21:00 09-Feb-2013 13:16 0 0

Сега какъв е проблема, да не би пак за насищането за което писах по рано?
Сайта ми няма как да е виновен, че прави 0 импресии!

И да попитам кога ще се появи инфо на страницата ви за партньорската програма, че да се възползваме и ние простосмъртните :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

И да попитам кога ще се появи инфо на страницата ви за партньорската програма, че да се възползваме и ние простосмъртните

В понеделник ще се появи инфото за партньорската програма. Ако не ти се чака до тогава ми пиши на ЛС или в скайп...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Кажи нещо за проблема с импресиите. Даже единият линк който е трябвало да тръгне вчера в 21 часа все още ми стои в График и имам оцпия да го редактирам (нарочно не го изтривам за да го видите в системата и да си отстраните проблема).
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Кажи нещо за проблема с импресиите. Даже единият линк който е трябвало да тръгне вчера в 21 часа все още ми стои в График и имам оцпия да го редактирам (нарочно не го изтривам за да го видите в системата и да си отстраните проблема).
Линковете станаха много, затова е така... но всеки ден се записват по няколко нови партньора, така че предполагам до седмица - две този проблем вече няма да го има..
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Някой да изкаже някакви отзиви от партниорската програма ?
 
Имам импресии - 0 а кликове - 1 , как стана това ? не че е голям проблем , ама ако става редовно ? Профилът ми е същият като ника
11-Feb-2013 14:30 11-Feb-2013 14:25 0 1
 

Горе