Bux.to експеримент. Присъединете се!

peshko

New Member
Първоначално бях доста скептичен относно Bux-а, но като гледам доста хора са зарибени, и затова реших да направя един експеримент и да остановя дали наистина bux.to плащат или са скам.

Цел: Остановяване дали bux.to наистина плащат или са скам, както и да се види реално струва ли си всичките положени усилия?
Защо го правя: Защото мисля, че това ще е полезно на много хора, които са се захванали, а и на тези, които още не са. Целта е да се разбулят всякакви мистерии относно програмата.
Време: 30 дни.
Акаунт: peshkor
Състояние на акаунта: Регистриран преди 2 дни, 2 реферала и пари спечелени до момента $0.9600.

Ако искате да помогнете на експеримента, запишете се от тук bux.to/?r=peshkor . Искам да официално да заявя, че това не го правя с цел собствена облага, целта ми не са парите, занимавам се с афф. маркетинг, правя го за да разберат хората дали да продължават, или въобще да почват.
Всеки ден ще поствам рипорт на състоянието на експеримента до момента, като рипортването започва от утре ДЕН 4.
 
Пич, тази тема не ми харесва много, не за това, че и аз имам буксто, а факта, че много хора ще си кажат, това което си казах и аз първоначално, а то - реклама.

Аз имам 16 реферали, 1 неактивен и печеля хубаво, вече имам минимума за теглене, но искам да натрупам повечко итогава ще пробвам ;)
 
cecipenev каза:
Пич, тази тема не ми харесва много, не за това, че и аз имам буксто, а факта, че много хора ще си кажат, това което си казах и аз първоначално, а то - реклама.

Аз имам 16 реферали, 1 неактивен и печеля хубаво, вече имам минимума за теглене, но искам да натрупам повечко итогава ще пробвам ;)

Пич, както вече споменах, тази тема не е с цел лична облага, нито пък си правя реклама. Знам че ще има доста като теб, но това тук в Абсурдистан е съвсем нормално, не сме свикнали да вярваме на хората, винаги си мислим, че ше ни прецакат. Щом си печелиш добре, хубаво, няма лошо, но работата е там, че моята цел и твоята са съвсем различни. Да не мислиш че съм за тези 10$???? Ако исках да си привлека реферали, за да печеля повече, едва ли бих го направил по този начин.
 
Pin2 каза:
колега, махни или раздалечи точката от линка, защото ми дава да се регна от твое име а именно bux.to/?r=peshkor .
Просто махни точката и успех. Аз се регвам щото е безплатно, но все пак ме дръж в течение, че ми е интересно :)

Линка е оправен. Да със сигурност ще има хора, на които да им е интересно.
 
peshko каза:
cecipenev каза:
Пич, тази тема не ми харесва много, не за това, че и аз имам буксто, а факта, че много хора ще си кажат, това което си казах и аз първоначално, а то - реклама.

Аз имам 16 реферали, 1 неактивен и печеля хубаво, вече имам минимума за теглене, но искам да натрупам повечко итогава ще пробвам ;)

Пич, както вече споменах, тази тема не е с цел лична облага, нито пък си правя реклама. Знам че ще има доста като теб, но това тук в Абсурдистан е съвсем нормално, не сме свикнали да вярваме на хората, винаги си мислим, че ше ни прецакат. Щом си печелиш добре, хубаво, няма лошо, но работата е там, че моята цел и твоята са съвсем различни. Да не мислиш че съм за тези 10$???? Ако исках да си привлека реферали, за да печеля повече, едва ли бих го направил по този начин.

Тогава защо не изчакаш да ти станат 10 долара и да видиш дали действа сайта? Защо трябва да ти помагат, нали не си за тези 10 долар,а изчакай известно време докато направиш тези 10 долара и ще провериш :)
 
cecipenev каза:
peshko каза:
cecipenev каза:
Пич, тази тема не ми харесва много, не за това, че и аз имам буксто, а факта, че много хора ще си кажат, това което си казах и аз първоначално, а то - реклама.

Аз имам 16 реферали, 1 неактивен и печеля хубаво, вече имам минимума за теглене, но искам да натрупам повечко итогава ще пробвам ;)

Пич, както вече споменах, тази тема не е с цел лична облага, нито пък си правя реклама. Знам че ще има доста като теб, но това тук в Абсурдистан е съвсем нормално, не сме свикнали да вярваме на хората, винаги си мислим, че ше ни прецакат. Щом си печелиш добре, хубаво, няма лошо, но работата е там, че моята цел и твоята са съвсем различни. Да не мислиш че съм за тези 10$???? Ако исках да си привлека реферали, за да печеля повече, едва ли бих го направил по този начин.

Тогава защо не изчакаш да ти станат 10 долара и да видиш дали действа сайта? Защо трябва да ти помагат, нали не си за тези 10 долар,а изчакай известно време докато направиш тези 10 долара и ще провериш :)

Защото с помоща на другите потребители ще стане много по бързо. Ако трябва да го правя сам, ще ми отнеме месеци. Пък и евентуално ще пробвам да купя реферали,и ще се останови дали това е добра идея и дали изобщо ще си върнеш парите после. Предполагам се досещаш, че 16$ не се събират за 1 седмица?
 
Бързаш ли за някаде?
Ако ти е толкова не за парите, а за да видиш дали е надежден, отиваш в по близката банка, вкарваш 20тина долара и пробвай, тамън и реферали ще имаш и по бързо ще вземеш тия пари, за да видиш дали се тегли ;)
 
cecipenev каза:
Бързаш ли за някаде?
Ако ти е толкова не за парите, а за да видиш дали е надежден, отиваш в по близката банка, вкарваш 20тина долара и пробвай, тамън и реферали ще имаш и по бързо ще вземеш тия пари, за да видиш дали се тегли ;)

Естествено че бързам. Времето е пари!
Не смятам да инвестирам никакви пари в това, защото първо не го правя за себе си и второ, при евентуален скам, ще си изгубя парите, които от друга страна бих вложил в нещо по-ценно като Adwords например. Според мен, далеч по ефективно ще е 20 човека да отделят по 2 минути на ден и да съберем парите за 1 седмица от колкото да ги инвестирам, защото при първия вариант загубите ще са незначителни. И още един въпрос:
Започваш ли да усещаш как се излагаш?
 
Чесно да ви кажа тези теми за букси мукси не са за тук според мене има един друг форум там пишете тези глупости то вече 10 теми има само за bux.to да ти ебъм и буксата кадето вляза все виждам това. Какво общо има това с маркетинга или с онлайн бизнеса... ? Вие почнахте как да се чудите как да си набирате реферали

Защо го правя: Защото мисля, че това ще е полезно на много хора, които са се захванали, а и на тези, които още не са. Целта е да се разбулят всякакви мистерии относно програмата.

Когато искаш да разбереш дали е така не е нужно да се регваш можеше да попиташ някой от форума GPF да ти покаже скрийн или нещо дали е взел... то е ясно че искаш и ние да се регнем под теб...
 
Sobieski каза:
Чесно да ви кажа тези теми за букси мукси не са за тук според мене има един друг форум там пишете тези глупости то вече 10 теми има само за bux.to да ти ебъм и буксата кадето вляза все виждам това. Какво общо има това с маркетинга или с онлайн бизнеса... ? Вие почнахте как да се чудите как да си набирате реферали

Защо го правя: Защото мисля, че това ще е полезно на много хора, които са се захванали, а и на тези, които още не са. Целта е да се разбулят всякакви мистерии относно програмата.

Когато искаш да разбереш дали е така не е нужно да се регваш можеше да попиташ някой от форума GPF да ти покаже скрийн или нещо дали е взел... то е ясно че искаш и ние да се регнем под теб...

Ще изчакам малко и ако наистина повечето хора мислят като него ще изтрия темата и край.
 
peshko каза:
cecipenev каза:
Бързаш ли за някаде?
Ако ти е толкова не за парите, а за да видиш дали е надежден, отиваш в по близката банка, вкарваш 20тина долара и пробвай, тамън и реферали ще имаш и по бързо ще вземеш тия пари, за да видиш дали се тегли ;)

Естествено че бързам. Времето е пари!
Не смятам да инвестирам никакви пари в това, защото първо не го правя за себе си и второ, при евентуален скам, ще си изгубя парите, които от друга страна бих вложил в нещо по-ценно като Adwords например. Според мен, далеч по ефективно ще е 20 човека да отделят по 2 минути на ден и да съберем парите за 1 седмица от колкото да ги инвестирам, защото при първия вариант загубите ще са незначителни. И още един въпрос:
Започваш ли да усещаш как се излагаш?

Изобщо не усещам, че се излагам ;)
Усещам колко глупаво правиш реферали :)
 
Fishy каза:
Давам ти едно рамо 8)


Бих помогнал и повече, но в момента нямам време за губене :)

Успех!

Благодаря ти много за съдействието, но ако няма кой да подкрепи идеята(или повечето са като тези двама индивиди), ще прекратя експеримента и няма да си губя времето цял месец.
 
peshko каза:
Fishy каза:
Давам ти едно рамо 8)


Бих помогнал и повече, но в момента нямам време за губене :)

Успех!

Благодаря ти много за съдействието, но ако няма кой да подкрепи идеята(или повечето са като тези двама индивиди), ще прекратя експеримента и няма да си губя времето цял месец.

Имай малко уважение, става ли ?
Не съм индивид, поне ника ми спомени.
А ако беше малко по любезен, вече да ми знаеш името, та да ме назоваваш така.

Последно 1 месец или 1 седмица?
 
Май индивида не се чува какво говори ... започва се спам фиеста букса:
Станете ми реферали да мога да вида колко ще спечеля като вие работите за мен

Е кво ся не е ли яко да работиш цял месец за 10$ пфуу че кой ти ги дава :D

П.П. Не наричай никого индивид след като ти си същия само че не те наричам спамер нали? Наистина ако изтриеш темата ще бъде много по добре :)
 
Blinky каза:
peshko каза:
Добре бе, кажете ми, защо когато виждате, че някой иска да ви помогнете, винаги осирате(с извинение) работите?

Защото - Така :)

Това клипче е страхотно, направо е в 10-ката.
 
Какво да кажем за букс-а . Експерименти ли ще си правите . В този сайт съм от шест месеца че и повече и сайтът ми е изплатил 121 $ . Имам в момента 58 реферала , като над 30 са активни . Ако искате нещо да питате , ПИТАЙТЕ на Воля :)
 

Горе