Bux.to експеримент. Присъединете се!

cecipenev каза:
peshko каза:
Ами, щом форума казва, че bux.to е скам, тогава как patco е взел 120$ от там? Много ми е интересно...

според мен форума казва за буксто че е скам, защото се получават бавно парите и всеки си мисли, че няма да му дойдат?

скам са програмите, при които не само, че се бавят, а изобщо не идват парите. Поне така го разбирам аз :)
 
според един друг форум(не съм чел какво сте писали 4 страници,но гледам че още спорите)са плащали до нова година,след това ножа :)Абе тия теми защо не ги махате направо от този форум.Горе вляво пише онайн бизнес а не цъкачка прецъквачка :twisted:
 
Sobieski каза:
а щом ти си сигурен че ги е взел защо правиш "експеримент" ?

това ме довежда до мисълта че набираш реферали не друго :)

Не, не... ти си уникално ***, честно! Вместо само да ме вбесяваш тука, вземи варви се прегледай!
 
peshko каза:
Sobieski каза:
а щом ти си сигурен че ги е взел защо правиш "експеримент" ?

това ме довежда до мисълта че набираш реферали не друго :)

Не, не... ти си уникално ***, честно! Вместо само да ме вбесяваш тука, вземи варви се прегледай!

Взе да ми писва от теб, пък колкото съм забелязал в този форум никой не си позволя да говори така!

Айде малко се успокой, а?
 
cecipenev каза:
peshko каза:
Sobieski каза:
а щом ти си сигурен че ги е взел защо правиш "експеримент" ?

това ме довежда до мисълта че набираш реферали не друго :)

Не, не... ти си уникално ***, честно! Вместо само да ме вбесяваш тука, вземи варви се прегледай!

Взе да ми писва от теб, пък колкото съм забелязал в този форум никой не си позволя да говори така!

Айде малко се успокой, а?

Аз какво да кажа от вас (сега вече ме вбесихте яко), от вчера си в този форум, и вече много почна да разбираш... тука сме за да си помагаме и целим да направим някакво общество, и сме хората които искат да изкарват пари, честно и почтенно чрез интернет, които се опитват да направят нещо и същевременно, придадат опита на другите, че и те да се научат, а не такива като тебе постоянно да злословят и плюят по хората, които имат някаква цел. Знаеш ли колко ми дреме дали ме мислиш за мошенник? Достатъчно много хора знаят, че съм честен и за твоето мнение изобщо не ми пука, Бай Ганьо!

Точно заради такива като тебе, предприемчивите хора избягаха в чужбина, защото там, няма хора, които да завиждат. Тук в България такива като теб, когато видят, че някой има успех и просперира, правят всичко възможно за да го дръпнат доло в стадото и да го съсипят.

Извинявам се на другите потребители на форума за поведението ми, но простотията ти, манталитета ти, начина ти на мислене, направо ме изкараха извън нерви. Не знам, но според мен за да се оправим и да бъдем като хората на запад, такъв манталитет просто трябва да бъде изкоренен.

Единственото нещо, което ще направя е да се доверя на тази английска мъдрост.
Never argue with an idiot - he'll drag you down to his level and beat you with experience!
 
Аз викам тази тем или да се изтрие или да се заключи, защото стана спам...и просто не е достойна за този форум...
 
Благодаря, че отдели от ценното ти време да напишеш този пост.
Искам да ми покажеш, къде злорадствах?
Къде завидях?
С това ли опитваш да направиш пари през интернет?
Бай Ганьо?
Аз ли?
Имам всичко, буквално всичко, за да бъда твоя Бай Ганьо.
Не съм аз човека, който ще ти завижда, за това, че си пуснал тема за еди какво си.
ОТ вчера съм във форума, но не от вчера съм човек.

А това, че си толкова ядосан - ще има среща на форума към края на месеца, ела и ще се разберем, ако толкова си нервен.

И само ще ти кажа - няма да търпя, който и да си, да се държиш по този начин. За жалост си прав, за това, че ценните Българи отиват в чужбина, но още по жалко е, че тук в моята любима родина остават такива като теб.
 
cecipenev каза:
Благодаря, че отдели от ценното ти време да напишеш този пост.
Искам да ми покажеш, къде злорадствах?
Къде завидях?
С това ли опитваш да направиш пари през интернет?
Бай Ганьо?
Аз ли?
Имам всичко, буквално всичко, за да бъда твоя Бай Ганьо.
Не съм аз човека, който ще ти завижда, за това, че си пуснал тема за еди какво си.
ОТ вчера съм във форума, но не от вчера съм човек.

А това, че си толкова ядосан - ще има среща на форума към края на месеца, ела и ще се разберем, ако толкова си нервен.

И само ще ти кажа - няма да търпя, който и да си, да се държиш по този начин. За жалост си прав, за това, че ценните Българи отиват в чужбина, но още по жалко е, че тук в моята любима родина остават такива като теб.

Аз казах, че повече на теб няма да ти отговарям. Ако си направиш труда да прочетеш всичко, което пиша, а не само това, за което може да се хванеш и да ме ядосваш, ще разбереш. Само едно ще ти кажа. Евала ти правя, наистина е жалко, че такива като мен, които се опитват да допринесат с нещо в развитието на останалите, са останали тук, в твоята "любима родина". Те просто си губят времето. А, и съм на мнение, че истинските мъже не решават проблемите си с бой, само смешниците се бият.
 
Моля те, покажи ми думата 'бой' в моя пост!?

Пък аз мисля, че не форума е мястото да се разбирам с който и да било, ако искаш - ела на срещата ще поговорим.

Пък за боя да спомена, че май и интернет пространството е станало начин за доказване, кой какъе в.
 

Горе