Bux.to експеримент. Присъединете се!

patco каза:
Какво да кажем за букс-а . Експерименти ли ще си правите . В този сайт съм от шест месеца че и повече и сайтът ми е изплатил 121 $ . Имам в момента 58 реферала , като над 30 са активни . Ако искате нещо да питате , ПИТАЙТЕ на Воля :)

Ок, в такъв случай ще се доверим на теб, явно...
 
peshko каза:
patco каза:
Какво да кажем за букс-а . Експерименти ли ще си правите . В този сайт съм от шест месеца че и повече и сайтът ми е изплатил 121 $ . Имам в момента 58 реферала , като над 30 са активни . Ако искате нещо да питате , ПИТАЙТЕ на Воля :)

Ок, в такъв случай ще се доверим на теб, явно...
Няма обаче никъв смисъл да си купувате реферали . Това ви го казвам като приятел и другар . По простата причина че ако те не са активни , Вие получавате една гола Вода ... Всичките 58 които имам , а май вече са 59 :lol: съм ги събрал от града ( от Русе съм ) :wink: .
При въпроси пиши .
Колкото до собственика ( това е фирма в Америка , сега незнам кой беше щата , разполагаща с огромен капитал ) - говорим за милиард долара може би .. не съм сигурен
 
Цъкаме афилиейт програми бате, но преди време яко бях зарибен по такива сърфове. Даже си имам малко кредити по някои от тях. Иначе го раздавам скромно. Не съм подкарал ферарито все още. :)

А иначе се кефя тук на хората, които изкарват кинти от нета. :wink: Скоро някои от тях ще започнат да откриват първите си интернет компании.

Но темата е за Bux.to - да се придържаме към нея. :) Абе само да питам кой е последен реферал на Bux.to - за да видя го колко са стигнали с набирането на хора в системат си.
 
имат над 1,2 милиона потребители , чак ме смаяха , ама с това ме зарибиха .
Все пак 1,2 милиона не може да не си получават парите , като когото и да пита човек ги е взел ...

Dec. 23, 2007 - With over 1.2 million current members worldwide, our program has created a lucrative income for many of members.

Това е новина от сайта за 23 декември :wink:
 
peshko каза:
Първоначално бях доста скептичен относно Bux-а, но като гледам доста хора са зарибени, и затова реших да направя един експеримент и да остановя дали наистина bux.to плащат или са скам.

Цел: Остановяване дали bux.to наистина плащат или са скам, както и да се види реално струва ли си всичките положени усилия?
Защо го правя: Защото мисля, че това ще е полезно на много хора, които са се захванали, а и на тези, които още не са. Целта е да се разбулят всякакви мистерии относно програмата.
Време: 30 дни.
Акаунт: peshkor
Състояние на акаунта: Регистриран преди 2 дни, 2 реферала и пари спечелени до момента $0.9600.

Ако искате да помогнете на експеримента, запишете се от тук http://bux.to/?r=peshkor . Искам да официално да заявя, че това не го правя с цел собствена облага, целта ми не са парите, занимавам се с афф. маркетинг, правя го за да разберат хората дали да продължават, или въобще да почват.
Всеки ден ще поствам рипорт на състоянието на експеримента до момента, като рипортването започва от утре ДЕН 4.

да не го правиш с хуманитарна цел
можеш да дариш парите на форума за да си спретнат момчетата един як купон например
 
iNDESiGN каза:
adelina каза:
...можеш да дариш парите на форума за да си спретнат момчетата един як купон например

:lol: едва ли ще изкара толкова $ ...

аз ако бях пуснала такава тема точно това щях да предложа
за да имат всички полза
иначе няма смисъл от този "експеримент "
новина : bux.to e добавен в черния списък
http://getpaidforum.com/forums/Black-List-...TR-t253189.html
 
Blinky каза:
Да, идеята си я бива.:)

знаех си че ще ви хареса
според мен е най логично е ако ще цъкаме всички накрая заедно да изхарчим "паричките"
 
според световните форуми не плащат нали ви казах за да ви плати някои някакви пари трябва преди това да ги вземе от някои и да е напред иначе нмяам начин НЯМА ЛЕСНИ ПАРИ
 
coolice каза:
според световните форуми не плащат нали ви казах за да ви плати някои някакви пари трябва преди това да ги вземе от някои и да е напред иначе нмяам начин НЯМА ЛЕСНИ ПАРИ

има някои от тези програмки които плащат -вземат парите от реклама щото има хора които плащат за да рекламират чрез тези програми
 
coolice каза:
не съм казал че няма такива дето плащат но просто скама при тези програми надминава 90% единствено таква които плащат много малко са ок

прав си вече се съгласих
дори няма гаранция че и тези които са плащали няма да спрат да плащат
защото bux.to е добавен вече във черния списък

който иска може да продължи да експириментира с останалите които все още не са във този списък
http://getpaidforum.com/forums/Black-List-...TR-t253189.html
 
аз почнах да им се дразня на тези програми защото се оказва че в 90 процента от случайте линкваме към сайтове на мошеници, никои сайт админ не би си го позволил по добре да има линк повече джус за нашите сайтове а не да даваме на мошенциците и сега вместо да направя нещо креативно ще трабва да да се ровя в старите теми за да изключа линковете.......


ПП Някои да си спомня за големия хит от миналата година Алгоко събраха демографска инфо и прекратиха съществуване...
 
а щом ти си сигурен че ги е взел защо правиш "експеримент" ?

това ме довежда до мисълта че набираш реферали не друго :)
 
peshko каза:
Ами, щом форума казва, че bux.to е скам, тогава как patco е взел 120$ от там? Много ми е интересно...

според мен форума казва за буксто че е скам, защото се получават бавно парите и всеки си мисли, че няма да му дойдат?
 

Горе