Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Аз преди няколко месеца ми звънна една стар съученик и ми каза:"Абе, бате знам че се занимаваш с сайтове и търсачки.:) Я ми кажи едно мнение за сайт, по който майка ми се е зарибила и в свободното си време цъка по него."

Тук му казах:"Чакай....кажи за какво става дума, за Bux.to или Cashfiesta?" И той:"Ама и ти ли работиш с тях?" Как е хавата?" :)

И нататък е тежко хранене, ако ме разбирате - в мой си стил.:) Та мисълта ми е че това е нещо като много голяма епидемия, щом майката на мой приятел е чула, че се изкарват пари толкова лесно от нета. Следващият ден пихме кафе и се радвахме на тъпотията по мрежата. Искя да поздравя с този пост също така и бг буксото.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

тез букс-бг.ком ме изпревариха, смятах и аз да пусна такъв сайт, но просто не знаех какво можех да сложа в него, иначе собствениците на тия сайтове печелят нещо ама какво никой не знае ;)
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

тез букс-бг.ком ме изпревариха, смятах и аз да пусна такъв сайт, но просто не знаех какво можех да сложа в него, иначе собствениците на тия сайтове печелят нещо ама какво никой не знае ;)
Бате, печелят трафик, който продват като уж таргетиран. Но грам не е - или помпат алекса ранга на някой друг свой сайт. А и хората, които си купуват кредити за да наберат реферали за други подобни. Има врътак. Както и упгрейдване на акаунт от сребарен на златен. Всичко е по много, да знаеш. Все пак - чисто им е ако и не плащат.:) Имал съм много опит с тях, ама кинтата не е там - освен ако не си собственик-мошеник.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

кой ще е тоз лудия да си рекламира продукта в бъкс.то като знае че там цъкат за по 1ц ... едвали ако някой цъка за по центче има 40-50$ да даде за някакъв продукт какъвто и да е освен ако не е безплатен а и безплатен да е незнам дали някой ще го вземе щото те си го цъкат и толкова...
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Да, това е наистина много логично заключение. Не може да цъкаш за някакви си центове и да се бръкнеш за продукт на стойност около $40-50. Звучи нереално.:) И другото за което се сещам, е че за тях кликането е само губене на време и "печелене" на малко пари. Бате, Sobieski, те и на фри не кълвят, защото трябва да си платят шипинга или да се занимават с попълване на някаква онлайн форма. За второто могат да се амбицират, но за първото много ме съмнява - да си платят шипинга.:)

Може да се пробва единствено да се билдне даунлай. За това хората с такива акаунти и кредити в тях да ги използват за тази цел. Аз лично съветвам това.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Аз кликам в Bux to почти всеки ден, вече 6 месеца. Нямам реферали. В средата на април направих $10 и си ги поисках. Отговориха ми, че ще ми ги платят. Оттогава все чакам. Минаха 2-та месеца, които трябва да изчакат простосмъртни като мене. В акаунта ми при тях е записано , че в момента съм на висяща акредитация.
Та така, вися си засега!
Все пак сайтът е стабилен и бърз. Почти винаги е на линия. Обновява рекламите в определено време, което не зависи от времето на кликане.
А иначе какви сайтове има! Колко са бавни! На такива съм намерила лесното - разделям си работата вкъщи на диференциалчета и я върша между две кликания.
А други, които изчезват безследно?! И ни вест, ни кост! Някои все пак се завръщат, но други - с 2-та цента - не!
А изтъняващите? В началото е бил силен, пълен с живот /реклами/, ти си натрупал някъде към 4-5 долара, после се смалява, едва живурка с 1-2 реклами. Какво да го правиш такъв?
Та все пак Bux to не е лош! И може би ще ми плати?!
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Надявай се.:) Ама голяма реклама му направи. Даже и да ти платят, с което адски много се съмнявам, не мислиш ли че $10 за 6 месеца са как да се изразя....никакви пари. :) Аз лично не бих се занимавал, но за всеки си има начини за печелене, ако това може да се нарече печелене.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

е явно може но ако имаш 1000 доунлайна и да кликат секи ден ама е мн вероятно и да ти изтрият акаунта... така че не си заслужава от един блог с афф а даже и адсенсе да е ще изкараш повече а и поне е сигурно че ще си ги вземеш. Сега ще си чакаш за мизерните доларчета 1 година :lol:
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

'Бате, Sobieski, те и на фри не кълвят, защото трябва ... да се занимават с попълване на някаква онлайн форма. За второто могат да се амбицират ... :)"

Като каза това се замислям дали не крадат номера на кредитни карти по този начин - от шараните, които са натрупали някакви долари и са си дали данните, за да ги преведат.


"Може да се пробва единствено да се билдне даунлай. За това хората с такива акаунти и кредити в тях да ги използват за тази цел. Аз лично съветвам това.:)"

Какво ще рече това downline?
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Не бате, не крадат. Разплащането през тези сайтове са основно с няколко системи: Check; e-gold, alertpay и други, но това са основните. Но ако трябва да бъда честен има доста такива сайтове еднодневки, на някои от които качени всякакви вируси и глупости. Само като погледнеш сайтовете там - става ясно що за професионализъм идва реч.:)

downline e реферали, хора записале се под теб в дадена програма. Принципа е печелиш % от тяхната комисионна, защото си ги набрал за дадената програма. При аффилиате програмите това е 3-10%, при другите програми е според зависи. :)

@Sobieski, бате с даунлай от 1000 души в някоя афилиает прорама и примерно 10% от тях да продават (минимум) - това ще е велико.:) Ако всеки прави средно по $1000 на месец Х 10 $10 000 - 10% са ти колко....$1000 - никак не е зле, като се има предвид, че не се трошиш всеки ден.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Като говорим за реферали:

след първия пост на всяка тема излизаха банери на няколко афилиейт програми, но сега излиза само един. Аз между другото се разрових в MoreNiche да видя какво предлагат там и изчетох условията до половина...

Извинявам се за тъпите въпроси, едва ли някой е питал такова нещо:

В регистрацията ми искат телефон. Има ли вероятност да ми се обадят, ако им дам номера си? Питам, защото не съм 100% сигурен дали ще ги разбера, в смисъл имам нужда от малко рипеър на Advanced English-а ми :lol:

И също така има някакво поле, в което питат как мислиш да докараш посетителите на Affiliate сайта си - там нещо като бизнес план ли се пише? :p Кво да напиша там? Аз нямам никакъв опит в това.

Може да започна да правя първия си блог месец или повече след регистрацията, а те нали дават $45; та ако видят, че се бавя няма ли да ме баннат?
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Сменяме банерите, след известно време ще е различно от сега. Така се прави..:)

Еми няма да ти звъннат, но пти продажба ще получиш Sms, което е удобство, каквото и да си говориме. Пожелавам на всеки, който ги промотира да му се задрусти телефона с такива съобщения.:)

Нищо не пиши. Просто го остави празно, а ако имаш идеи вкарай някоя, ей така да има, но не е задължително.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Благодаря, Blinky! :)

Вероятно утре ще дочета условията и ще се регистрирам, а после ще се чудя на каква тематика да пиша статии или по-скоро ще се разровя да видя какво се пише горе-долу.

Между другото видях 1-2 въпроса, на които уж знам отговорите и отговорих... Дано не съм заблудил хората :(
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Пичове, не искам да пробуждам спорове, но.. БУКС.ТО ми плати някъв си чек, от 10 долара, които съм искал януари месец тази година, даже бях забравил, няколко дена след това заебах самия сайт и сега имам съобщение да се регистрирам в алерпей ( нямах регистрация ) регнах си се и получих наистина 10 долара, 12 лева и 8 стотинки.
Естествено, няма да се върна да го ровичкам този сайт букс.то, въпреки че според мен бях направил една хубава статия, за това как се работи с този сайт, но си е губене на време според мен.

Е все пак плащат, не е абсолютен скам :)

Лека вечер пичове :)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

И аз се смях, въпреки че съм същата риба и чакам за някакви $10. Впрочем за мен, която съм пенсионерка, която си гледа кефа, това е единственият начин за допълнителен доход. Не искам да продавам продукти, защото не мога да гарантирам за тях, освен това всяко лекарство и хранителна добавка са строго индивидуални. Козметичните продукти в Oriflame са толкова много вече, че не мога да ги обхвана, а и декоративната козметика не е представена с цветова идентичност в рекламните материали.
 
От: От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

И аз се смях, въпреки че съм същата риба и чакам за някакви $10. Впрочем за мен, която съм пенсионерка, която си гледа кефа, това е единственият начин за допълнителен доход. Не искам да продавам продукти, защото не мога да гарантирам за тях, освен това всяко лекарство и хранителна добавка са строго индивидуални. Козметичните продукти в Oriflame са толкова много вече, че не мога да ги обхвана, а и декоративната козметика не е представена с цветова идентичност в рекламните материали.

Защо не пробваш с афилиейт маркетинг? При него, за разлика от мрежовия маркетинг, не носиш отговорност за продуктите, които предлагаш на хората и не се занимаваш с нищо друго, освен да докараш потребители до твоя сайт (казано обобщено). Предполагам, че това имаш предвид :)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Е, да, ама за това трябва да си направя сайт и за целта трябва да изуча html-а, после да търся домейн и хостинг, а те обикновено са платени и пак ще трябва да плащам преди да получа пари. Така се излъгах с магаретата /DonkeyMails/, платих им $15, срещу които трябваше да получа 2 реферала и трафик на голямо количество банери, но в резултат на рефералите, които веднага се разбягаха получих в сметката си $0,004 и това беше всичко. Започнах от $1
да си искам парите, за да се махна, те все обещават и досега, вече с 2 долара и нещо още ме държат без да ми платят.
Във връзка с този случай си бях обещала първо да спечеля пари, а после да влагам обратно част от тях.
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Домейн, хостинг и система - www.blogger.com - 0$
Просто не си потърсила и не си намерила, а това, че си дяла 15$ на някакви, които най вероятно никой не ги знае какви са е твой проблем, ако ги беше проучила щеше да разбереш, че мамят ;)
Съветвам те да започнеш с афилиейт маркетинг :) единственото, което ти трябва е анлийски :) Ако имаш някакви въпроси пиши тук, бъди сигурна, че винаги ще ти се отговори по възможно най-добрия начин :)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

ох, бате Sammy, да си чупят главите щом искат. Само дано да се оцелва темата. НЕ ми се мести толкова често - голяма ми изглажда епидемията.:) Яз се включих само за да кажа, че тридно ще си избиеш тези $15.

П.П: Вложено от 0 е 0.:)
 
От: Bux.to сметки, все пак има ли смисъл???

Blinky, проблема е, че не оцелват форума, аз дето не съм модератор им се ядосвам, не мога да си представя на теб какво ти е.. не те знам каква психика имаш, ама аз до сега щях да съм сложил голям червен текст, който гласи " ТУК НЕ Е МЯСТО ЗА ХОРА КОИТО ЦЪКАТ В БУКС.ТО И ПОДОБНИТЕ"
П.П. Какво мислиш sells страницата на www.healthproblemstoday.info да е форум с похвали и мъничко оплаквания + магазините да са на моя сайт + описание на продуктите :) И ако може дай някой съвети за www.healthproblemstoday.info
 

Горе