Bye, bye host.bg

Информация има само за тези, които са грамотни и не пишат на шльокавица
 
Na po4ivka sam. Izpolzvam komp na hotela.

Kakvo 6e kaje6 za tova?

host_1.jpg
 
Поредния неграмотен идиот, който не може да пише на родния си език. :D
 
Това истина ли е? Хм, много силна конфигурация ще е в бг хостинг пазара. :)
Верно ли сега разбираш??? :
 
Това до някъде обяснява, някой неща като "ДРАСТИЧНОТО" вдигане на цените, орязване на планове и разни други подобни тъпотии в ущърб на крайния потребител.
Интересното е, че и една друга хостинг компания предприе подобна ценова политика в доста "съвпадащ" срок....
 
Дано остана доволен и от бъдещите им услуги както съм доволен от досегашните. Иначе @BlackFriday е прав :) 15мин работа за нов хостинг.
 
http://www.investor.bg/novini/261/a...g-i-hostbg-sa-prodyljili-okolo-godina-235901/

Явно големи преговори е имало. Поне се е стигнало до края.
Не знам кой пише статиите на Инвестор но тази конкретно прилича на бързо скалъпен ПР материал, който дори не е минал редакция. Като изключим изядените букви, стилистичните и пунктуационни грешки поне датата да си бяха уцелили, а не с 1 година назад.
 
Стабилни бяха ХостБългария... дълги години съм техен клиент.
 
Стабилни бяха ХостБългария... дълги години съм техен клиент.
Аааа. Това е яко ново. Ама от къде е информацията? Защото ги знам и нямаше индикация за продажба или каквото и да е сливане. Хмм. Означение голям в моята глава.
 
Днес получих мейл че прекратяват дейност от утре, бях им клиент. Лошото е че като се монополизират Суперхостинг ще вдигнат цените и ще скапят услугите / което вече се случва/
 

Горе