CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

happyslacker

New Member
Гледам, че по тяхното часово време сега е към края на втори юни, а до сега са плащали на първо и на 14-то число на месеца. За първи път CashBurners забавят плащане... Да не са се охарчили като са купували новите продукти? Или банките им имат някакъв празник (в общите условия пише, че ако банките празнуват - няма плащане).
 
От: CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

Платиха ми рано тази сутрин - вкл. и комисионните от вчера :)
 
От: CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

Аз до сега как ги направя и след два три дни ми пращат парите. Лошото е че плащат на 200 а не на 100 както другите
Да, това е малко кофти... щеше да е добре Cashburners Affiliate Program да се плаща на $100 - това е по-логичното. Ама явно таква им е политиката - все пак всяка си има особедности, и явно това е една от тях. Но е повече като - отколкото като +.
 
От: CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

Абе момчета гледам бая плащания имате може ли да дадете някой друг съвет на начинаещите как си намирате хора които да купуват продуктите?
 
Последно редактирано от модератор:
От: CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

здравеите значи сега права си блог ако го сложа на безплатен хост и имам по 1000 посещения уникални какво печела и какво трябва да имам в блога
 
От: CashBurners платиха ли ви за миналия месец?

Избираш си продукт и правиш блог за него слагаш статии,комбинираш ги с банери или текст линкове и това е като за начало.Идеята е да привиличаш максимален брой посетители въпросното SEO за което обаче според моят скромен опит трябва да си доста търпелив и амбициозен за да постигнеш реален резултат.Другият вариант е да си платиш за PPC (Pey-per-click кампания) от рода на Google Adwords като твоят тематичен сайт ще се показва определен брой пъти за които ще платиш но трафика ще бъде таргетиран (теост конкретно отнасящ се към твоята ниша) рекламата се появява в сайтовете използващи Adsense по твойте заявени ключови думи с които асоциираш предложенията си.
Спорт,здраве,отслабване и т.н. според зависи от ориентацията на сайта ти за повече информация влез в Google и научи повече за Adwords.
Аз съм все още аматьор и не мога да ти дам повече и по-качествени съвети,освен че мога да ти обясня на кратко че за да имаш успех в SEO трябва да използваш различни тактики и стратегии като основните са да имаш входящи и изходящи линкове (които можеш да закупиш или размениш) чиито т.нар.паяци (ботове) на Google откриват и изкачват сайта ти на горе,друга стъпка е да събмитнеш сайта в директории както и да пишеш уникални статии и да ги обновяваш.
Какво печелиш никой не може да ти каже при всеки дори и при напредналите тук това е строго индивидуално и зависи от майсторството ти и свежите решения които прилагаш на сайта/блога ти,този форум е един от най-добрите дори вероятно най-добрият в България от който можеш да се учиш,хората се печени и ти предлагат богат и разнообразен избор на информация по всички актуални теми свързани с печелене на пари от Интернет.
 

Горе