@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.

uni-web

Well-Known Member
Да ти се извиня публично, че те хейтвам зареди спама който генерираш, и за всичко което вършиш у форума.

Извинявай, че го превърна в сайт за запознанства, извинявай, че го направи от форум за бизнес на порхъб, извинявай, че съм те принудил зареди истината да ми репортваш мненията, извинявай че въобще си безполезна за всички тук, и не можеш се вместиш защото капацитета е слабичък....

Ще ти дам една препоръка: виж в гепиме или там в другите сайтове ще ти дадат още повече репутация и ще ти обърнат още повече внимание!

Ако, админите сметнат, че имат повече полза от въпросната спамеща лейди, отколкото от мен моля акаунта ми да бъде баннат заедно със всичко свързано с него, защото то си е мое!
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Атака извини се на момичето тя без да иска, но преди да отиде в гепиме може да мине от тук да си копни един любовен смс аз специално за нея съм ги писал.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не си извинен!

Но по-гнусно от държанието ти е, да ... манипулираш общественото мнение :lol: като се правиш на много полезния самоук предприемач.

Стой си. Но толкова ли не можеш да ме игнорираш, като ти е неприятно да ме четеш?

Админите са свободни мен да блокират за сметка на този Герой на героите.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Хаха още спам моля :)

Кво ти пречи девойката, ти кво искаш само коч компания ли? То и без това отдавна не е имало полезен пост на тема предприемачество с изключение на стандартните - "Как си напавя пейпал" и "как да си упдатена вордпреса"

ПП: Аз предлагам да направите един пул, кой е по-полезен :p
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Хахах ква е тая хипер полезна тема :)))

Петък чука на вратата от рано. Да ни е честита петъчната тема.

uni-web, човече, по-кротко. Какво щеше да стане, ако бяха ни налазили всички мами? Нямаше да го понесеш, обзалагам се. :)

Момичето гледа да е полезна където може. Ако не друго, поне и тече добре мисълта. :) Успехи с темата, ще я следя с интерес. :)
 
От: Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Петък чука на вратата от рано. Да ни е честита петъчната тема.

uni-web, човече, по-кротко. Какво щеше да стане, ако бяха ни налазили всички мами? Нямаше да го понесеш, обзалагам се. :)

Момичето гледа да е полезна където може. Ако не друго, поне и тече добре мисълта. :) Успехи с темата, ще я следя с интерес. :)

То тука вече всеки ден е петък.... :D
 
От: Re: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Нека ни е зле. :) То пък не може по цял ден само кодове да чувъркаш. :) Требва си е малко сеир. :)

така е за това му се чудя на автора на акъла, все пак нали за това влизаме в тоя форум да се караме и да праим сеири :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Който го може го може, а и нали за това се бориш и ти , не ме карай да ти вадя постовете и темите на показ по бели гащи или бикини....
Не си извинен!

Но по-гнусно от държанието ти е, да ... манипулираш общественото мнение :lol: като се правиш на много полезния самоук предприемач.

Стой си. Но толкова ли не можеш да ме игнорираш, като ти е неприятно да ме четеш?

Админите са свободни мен да блокират за сметка на този Герой на героите.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Велики петък се пада в четвъртък, че и тази тема да не остане по на зад. Дори не разбрах къде е драмата!
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

uni-web аз гласувам да останеш!
пък ако ще я вадиш по бели гащи нея покажи и на нас.че да гледаме и ние!

С жена,радио точка и стена не се спори! *

No ofence sended to @Cassiopeia !
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Накрая може да си станат гаджета :) Така малките момченца , като си харесат момиче и я закачат :) Продължавам да чета тази тема източник на полезни знания и позитивизъм :oops:
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Велики петък се пада в четвъртък, че и тази тема да не остане по на зад. Дори не разбрах къде е драмата!
Драмата е, че Cassiopeia била писала във всяка тема. :) Драма си е, мани ти. :)

uni-web, кви бикини, брат, сега е модерно прашки. След година-две на голо, по организъм. :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Въпросната госпожица същата ли е, дето си показваше краката чрез снимков материал в една от темите на Amoun ?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Въпросната госпожица същата ли е, дето си показваше краката чрез снимков материал в една от темите на Amoun ?

Да .
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Аз съм за!
Трябва да има повече таквиз теми, че да не остава време да пишат по другите...

Под "другите" имам предвид теми в които може някой и да научи нещо !
 
Аз и тук уча в момента нещо. :) Как хората леко се дразнят на другите, а реално правят същото като тях. :) Социален експеримент на едно високо ниво. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе