@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не съм съгласен! Икам призове за ум, крака и кавалерство...

а и аз с никого нищо не деля в тази тема, просто съм за спора и канибализма в умерени граници!

Уаууу колко съм тъп - за 14 страници не можах да ви вникна в драмата, пълен катарзис.
пък и несъответстващите роли, дето сте заели...

добре бе, ако обявим

Амун за най-красива,
Каси за най-етичен,
Лили за най-умен и
Уни за най-борбена

няма ли да има мир?

щото не се надявам да си направите по едно виртуално сепуко и да се свърши темата незавършена...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

То не стига, че неграмотно, ами и линкове от читанка пуска, които не може да прочете, че и обижда...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

СтраОтна тема, кво заглавие душичке миличка и т.н.мн и после пак снимки на крака и бутове и пак се мятат кибапчета и кренвирши

Сто и педесе килограмов Амун и две мренки се набиват на очо в тъз темъ

Време е за конкур ала Мис Пищоф, късопейка или лейдигага-рина ще бобеди в калната борбъ

Това не е оригинала, от снимката са изрязани съмнително бели елементи от облеклото на девойките.
Жива конспирация е това, ще си купя нова запалка, като форма на протест!
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

То не стига, че неграмотно, ами и линкове от читанка пуска, които не може да прочете, че и обижда...

Каквото повикало такова се обадило.
От булшитмама ли искаш линкове?
Нямам- намери си сама. Баси, що ли ми се додрайфа...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Цялата работа ми прилича на предай нататък, един почва темата, после изчезва и друг заема мястото му. Въпроса е коя ще отстъпи и коя/кой ще заеме мястото.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти явно имаш проблеми с алкохола.

Не съвсем. С цигарите и после с такива като теб неприятни субекти :lol: що не си ...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Защо си и маскирал чорапките :)

1335179744_Mito%20pishotova.jpg


 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Не, че нещо, но в дясно, ми се виждат мъде между ръката на пищака и гъзягата :shock:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

...И все пак- е яко да имаш дете! Това че ти Гагарин нямаш говори недобре за теб- било за възможностите или привлекателността ти, някой да поиска да ти направи.

271949d1191376966-robitronic-goes-brushless-vomit.jpg


Дори и аз не мога да се сравнявам с бгмамите... и не го казвам в хубавия смисъл :)

231749572d1f1656c.jpg
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

добре че ви има иначе надали бих се разсмял........ :beer:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе