@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Темата се превърнала в турско сериалче 432342 епизод. Аз очаквах вече да се псувате на майки и да се скубете под мишниците :D
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Искате ли да ви постна колко са ми красиви краката, ей сега ви поствам една снимка да ми дигнете рейтаааааааа..............., че без това за к**а ми е.

нИдей - вече съм си самообещала, че на всяка постната тук снимка, ще давам червена репутация на постналия - дори и да ти е актуална снимката, от близките 10 години.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Сега вече ме загуби
ако се окажят и братовчеди ....


Темата се превърнала в турско сериалче 432342 епизод. Аз очаквах вече да се псувате на майки и да се скубете под мишниците :D
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Темата се превърнала в турско сериалче 432342 епизод. Аз очаквах вече да се псувате на майки и да се скубете под мишниците :D

Ей сега като я преместят в политика почваме :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Никой да не ми мести темата, ще се жалвам на арменския поп инак..........
Ей сега като я преместят в политика почваме :)
 
Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Щом казваш. Ама то на такъв въпрос - кой от двамата предпочитам да видя по прашки, просто няма верен отговор :D
Зависи до къде си го докарала. :) И аз не държа. По-добре да гледаш 30 минути към слънцето. :) По-малко ще боли.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Елате прио мен в аха.бг.
ще ви подам няколко от фенките и без това не мога да ги огрея всичките :) 8) :twisted:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Лайнорезките не знам кой вече ги смята за секси бельо.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Въпросната госпожица същата ли е, дето си показваше краката чрез снимков материал в една от темите на Amoun ?

7864_465755663514502_256002653_n%5B1%5D.jpg
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти можеш ли се разбереш с незадоволена змия?
Вижте какво разберете се и се помирете.
Нещем да гледаме никои по гащи
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Абе някои хора не изглеждат добре без дрехи !

Даже под някои имам предвид повечето от нас...

Ами да но затова внимаваме със снимките :)
Аз като бях 150 кила не съм качил нито една снимка.
и се чудя КАК И ЗАЩО хора които не приличат на нищо си тъпчат по 100 снимки по профилите?
И НАЙ-ЛОШОТО Е ДРУГО!
Тия хора нямат ли си познати, да им кажат че са изроди и да не товарят нета със грозни снимки? Нямат ли приятели които да са откровенни със тях...
Случвало ми се е в кравешки форуми ... и във фейса да видя някой си хака постоянно сниммки, а то не е нещо което можеш да удавиш във нормално количество алкохо...Ю
и отдолу коментари : СУПЕР СИ ! СТРАХОТНА СИ! бРАВО! Слепи ли са?
Аз си им казвам директно... то и затова няма много приятели явно :) 8)

нИдей - вече съм си самообещала, че на всяка постната тук снимка, ще давам червена репутация на постналия - дори и да ти е актуална снимката, от близките 10 години.

:shock: разваляш форумната дисциплина така...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Нещо ми липсва другата страна? Де се загуби? Да не спамва в някоя друга тема тази е специално за нея!!!
 
Какви полезни теми са ви само в главата бе.. Живота е забавление преди всичко.. ако си го натрупаме с проблеми и глупости няя стигнем до никъде..

Забавлявайте се смело и това е.. за полезните теми винаги идва на време..

В България се оцелява на следния принцип.. "Трябва да си в точното време на точното място" .. тва е :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

А, Амуне, ти затова имаш някаква обсесия към плюскането - към мекиците, конфитюра и кибапчитата в частност. Бивш дундьо си.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!


Ама... то таковата, то и аз си показах малките сладки краченца в същата тема... :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

А, Амуне, ти за това имаш някаква обсесия към плюскането - към мекиците, конфитюра и кибапчитата в частност. Бивш дундьо си.

Дундьо е трудно да се каже за два метра бастун :)

Едно е да си 2 метра мъж 150 кила,
друго да си женка 1,60 - 80 кила...

разликата е ооогромна
 
Статус
Not open for further replies.

Горе