@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

И "Отнесени от вихъра" - оригиналният филм съм гледала - това колко годишна ме прави, след като като има ютюб, вибокс, торенти...

Много- направо Древна. Сега разбирам защо си работила с пластичните хирурзи :lol:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Представям си. Не знам как става тъй, но винаги, когато влезна тук, уж никой няма, всички офлайн и изведнъж изскачат от засада.

Няма се плашиш! Важно е да си тренираш рефлексите :lol: иначе в овчия форум ще залинееш 8)
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Много- направо Древна. Сега разбирам защо си работила с пластичните хирурзи :lol:

"Разкри" ме. Ако погледнеш средностатистическия български потребител на услугите на пластичната хирургия, ще забележиш, че повечето са доста по-поддържани от средностатистическия българин. А иначе в тази сфера има доста пари...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

ха-ха :) забавно е, че те Разбирам- и за кантара и за ... акациите и каквото кажеш за средата на натиска :lol:

:-o

Ама ти не се обиждай на Ланс Линк, те бяха готини шимпанзета ... тя ти завижда ;) Надувай се. А и сме гледали планетата на маймуните и да внимава с по-голямо уважение, утре да не зависи от теб заплатката й ... :twisted:
хау, та аз съм съм доста надуто шимпанзе, ама иначе дали то* знае какво говори/пише, ама дали има покритие, това закона на джунглата ще го каже:).
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

"Разкри" ме. Ако погледнеш средностатистическия български потребител на услугите на пластичната хирургия, ще забележиш, че повечето са доста по-поддържани от средностатистическия българин. А иначе в тази сфера има доста пари...

Добре. Щом казваш. Не че съм поглеждала ... нещо за средностатистическия, който средностатистически ... кой дали познавам?
Това за парите е новината на деня! Пиша на новинарските сайтове да си го сложат за Чело! :lol:
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, пиши им - ще откриеш топлата вода. Просто да не се излагаш излишно - повечето клиентки далеч не са в критическата възраст и с анатомични подробности като печени чушки.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, пиши им - ще откриеш топлата вода. Просто да не се излагаш излишно - повечето клиентки далеч не са в критическата възраст и с анатомични подробности като печени чушки.

Ау! какво отношение към клиентките :( ми вменяваш да имам. Аз не се интересувам от подобни статистики, защото някак не ми се е налагало да ползвам услугите на пластичен хирург.
А, че не разбираш от ирония, за да отговаряш толкова плоско е малко ... жалко. За жена, която толкова се гордее с писането си на статии, но очевидно има някакви си физически комплекси, е хубаво да наблегнеш на ... каквото искаш- на ядките или зеленчуците, все тая. Но избягвай цигарите :lol:

Нещо друго да има да кажеш по темата? Която ... О! изненада- не е за теб или за овчия форум. Сори.

Навремето имаше един много як и циничен пич (с цялото ми уважение към това)- модератор в един форум, който беше отговорил на един досадник-отворко: Не си ми на чи ...те, за да ми се обясняваш. Аз го перефразирах по женски: Не си ми на кърменията, за да се пробваш дори, да ми апострофираш. Пробвай с мамичките във форума.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ау! какво отношение към клиентките :( ми вменяваш да имам. Аз не се интересувам от подобни статистики, защото някак не ми се е налагало да ползвам услугите на пластичен хирург.
А, че не разбираш от ирония, за да отговаряш толкова плоско е малко ... жалко. За жена, която толкова се гордее с писането си на статии, но очевидно има някакви си физически комплекси, е хубаво да наблегнеш на ... каквото искаш- на ядките или зеленчуците, все тая. Но избягвай цигарите :lol:

Нещо друго да има да кажеш по темата? Която ... О! изненада- не е за теб или за овчия форум. Сори.

Навремето имаше един много як и циничен пич (с цялото ми уважение към това)- модератор в един форум, който беше отговорил на един досадник-отворко: Не си ми на чи ...те, за да ми се обясняваш. Аз го перефразирах по женски: Не си ми на кърменията, за да се пробваш дори, да ми апострофираш. Пробвай с мамичките във форума.

Гледам, че винаги, когато ти свършат аргументите, започваш да се заяждаш със статиите ми. За тях се старая - което не може да се каже за писането ми по форуми при комуникиране с тролки. Въпреки това далеч не изпитвам гордост от тях - това е просто допълнителен доход. Ако имаш някакви забележки, знаеш в коя тема да ги дадеш.
Разбира се, веднага обърна плочата, когато разбра, че нямам деца - предишният ти рефрен беше как постоянно съм ти давала съвети, че не можеш да си отгледаш детето, ако не си регистрирана в женски форуми... Което е нелепо, предвид обстоятелствата.

И, между другото, пише се "перифразирам".
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Как може да се обиждате на тема имате или нямате деца?
За мен това да забременееш преди 30 не е изобщо за уважение.
Това че сте бременни не ви прави герои.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Безразлична съм към чуждите деца. Затова и не давам съвети на останалите как да си нахранят децата. Ако толкова не могат да си ги нахранят, има "Социални грижи". И явно Касиопея все пак се е регистрирала в "Алтернативата", за да може да ме стоква и да ми прочете хронологията на мненията. Нерегистрирани потребители не могат да видят профилите на потребителите и въпросната хронология.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Безразлична съм към чуждите деца.
В смисъл, ако някой те е напомпал и избегал, демек при теб два пъти са те помпали и са бягали мъже, значи ич не ти пука, щом са те напомнали и избегали, вече не се са твои деца:mrgreen:
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

В смисъл, ако някой те е напомпал и избегал, демек при теб два пъти са те помпали и са бягали мъже, значи ич не ти пука, щом са те напомнали и избегали, вече не се са твои деца:mrgreen:

Да, точно така - 2 пъти са ме помпали, че и са избягали, бременни с деца от мене. Естествено, че не ми пука.

Ти нали нямаше да комуникираш с мен? Какво стана? Липсва ти мъжка/женска ласка ли?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Уаууу колко съм тъп - за 14 страници не можах да ви вникна в драмата, пълен катарзис.
пък и несъответстващите роли, дето сте заели...

добре бе, ако обявим

Амун за най-красива,
Каси за най-етичен,
Лили за най-умен и
Уни за най-борбена

няма ли да има мир?

щото не се надявам да си направите по едно виртуално сепуко и да се свърши темата незавършена...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Уни е за трепане вече брат, или поне ако не друг сам ще се гътне....

Уаууу колко съм тъп - за 14 страници не можах да ви вникна в драмата, пълен катарзис.
пък и несъответстващите роли, дето сте заели...

добре бе, ако обявим

Амун за най-красива,
Каси за най-етичен,
Лили за най-умен и
Уни за най-борбена

няма ли да има мир?

щото не се надявам да си направите по едно виртуално сепуко и да се свърши темата незавършена...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

СтраОтна тема, кво заглавие душичке миличка и т.н.мн и после пак снимки на крака и бутове и пак се мятат кибапчета и кренвирши

Сто и педесе килограмов Амун и две мренки се набиват на очо в тъз темъ

Време е за конкур ала Мис Пищоф, късопейка или лейдигага-рина ще бобеди в калната борбъ

4674_big.jpg
 

Прикачени файлове

  • 4674_big.jpg
    4674_big.jpg
    54.9 KB · Преглеждания: 3
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Гледам, че винаги, когато ти свършат аргументите, започваш да се заяждаш със статиите ми. За тях се старая - което не може да се каже за писането ми по форуми при комуникиране с тролки. Въпреки това далеч не изпитвам гордост от тях - това е просто допълнителен доход. Ако имаш някакви забележки, знаеш в коя тема да ги дадеш.
Разбира се, веднага обърна плочата, когато разбра, че нямам деца - предишният ти рефрен беше как постоянно съм ти давала съвети, че не можеш да си отгледаш детето, ако не си регистрирана в женски форуми... Което е нелепо, предвид обстоятелствата.

И, между другото, пише се "перифразирам".

Не се заяждам, отбелязвам, с кое се опитваш да се изтъкнеш, щото явно другото ти е в липса. Само това. Но ти понеже си знаеш и се засягаш и палиш.
Какво ми дреме дали се стараеш или ги пишеш с черен писец и мастило от лайно на бяла мечка. Факт е, че има и други мнения за безинтересните ти статии.
Напиши ми статия за броя възможни косми на к...ра. Сигурна съм , че ще успееш. То е толкова естествено.
Тролка и трол е едно добро определение- приказен герой. Мерси.
Забележки и да ти дам, ти едва ли ще ги приемеш градивно, но иначе искаш твоите да се приемат много стойностно.
Как да ти обясня, защо ли твоя рейтинг е по-малък от моя? Как мислиш?
Плочата ти я обърна отдавна, когато аз нееднократно се опитвах да си запазя приятелските отношения с теб, но ти като истинско извънземно от Пришълеца продължи да пръскаш отрова. Но, аз Съм Хищникът Бейби и ако си гледала филма, точно той побеждава.
Така че престани да ме занимаваш с жалкото си съществуване.
Не заслужаваш и сричка от мненията ми.
В този момент ти преставаш да съществуваш за мен.
 
Последно редактирано:
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

СтраОтна тема, кво заглавие душичке миличка и т.н.мн и после пак снимки на крака и бутове и пак се мятат кибапчета и кренвирши

Сто и педесе килограмов Амун и две мренки се набиват на очо в тъз темъ

Време е за конкур ала Мис Пищоф, късопейка или лейдигага-рина ще бобеди в калната борбъ

@Blaster к'во пускаш снимки на тоя гнусен селянин пищова във форума? тоя е ебати прокисналия селтик, като го видя ми се драйфа.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе