@Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Статус
Not open for further replies.
От: Re: От: Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Често, погледнато от страни, бързо ще станата едно милионче. А с какво ще е. Един Господ знае. То не може само раздумки, утре някой ще драсне и нещо за как се пави нишесте. :)
Преебахме ми се с трува темата на тракторисчето, а толкова надъхано поддръжаше огънчето...Повече няма се обаждам, където не ми е работа:)
 
Re: От: Re: От: Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Преебахме ми се с трува темата на тракторисчето, а толкова надъхано поддръжаше огънчето...Повече няма се обаждам, където не ми е работа:)

На мен също не ми е работата тук, но темата радва. :) И участниците в нея. И крака видях, абе щастието е пълно. :) Четвъртък ще бъде петък е тази тема като цяло. :)
 
От: Re: От: Re: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Преебахме ми се с трува темата на тракторисчето, а толкова надъхано поддръжаше огънчето...Повече няма се обаждам, където не ми е работа:)

Стига де :( много лесно се отказвате. Нямате ли малко въображение, да се развие по една обща тема и да си я направите интересна сами :)

Кажете как разпускате или игнорирате неприятни елементи в живота? Последните нахални, неприятни или просто глупави, които са ви подразнили.
Имате ли си някаква тактика?

Местенето в крачолите е ясно както и пустосването наум. Ама така че, да не се повтаря и да му е за последно?

В коя позиция е по-удобно да сте, на дразнителя или раздразнения (който все пак не е малоумен и може да се справя с дразнители- като комарите и мухите :))- какви изводи си вадити за вас самите и успявате ли да се издигнете в търпението си, за да сте над нещата и да не ви засягат пряко?

Всеки да си го свърже със ситуация в живота, когато е искал да шибне един на този/тая отсреща, но се е въздържал.

Ако се окаже, че например, пишете в един форум с ... шурея си (ако това е мъжа на сестра ви или балдъзата) и някаква непозната му се фръцка, а той не се дърпа, бихте ли пуснали тема, да й начукате канчето?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

касапея, тук издишаш, не ти стига акъл за товъ което започна тоест преиграваш грубо:) за малко да те сбъркам с 40+години задникообрсънатото тракторисче, но гаранция това би те обидило като цяло:)...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

По-добре недей. А, ако можеш покажи как не се преиграва и как се прави една тема да е интересна за хората, без да се обиждат или чувстват некомфортно.

Оценката за акъла ми, не е твой проблем.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

По-добре недей. А, ако можеш покажи как не се преиграва и как се прави една тема да е интересна за хората, без да се обиждат или чувстват некомфортно.

Оценката за акъла ми, не е твой проблем.
От към акъла ти, няма какво да кажа, кой знае кой пореден клониг на някаква болна личност си тук. Аз просто си хейтвам, п
ъм кой заварил:)
Ти какво ще ме съдиш, че ползвам думи, които не ти отиват на прическата ли или какво...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Просто го давай по-ведро! :)

Поздравче ...

[video=youtube;vZarE8_M3fc]http://www.youtube.com/watch?v=vZarE8_M3fc[/video]
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Специално за клонингите пускам едно ретро :)


[video=youtube;5qm8PH4xAss]http://www.youtube.com/watch?v=5qm8PH4xAss[/video]
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти хубаво се фръцкаш, но нещо гледам, че не кълве. Ако беше клъвнал някой досега, нямаше да мяткаш въдиците из всички възможни теми на форума, а щеше по-интимно да си комуникираш с клъвналия на лични, в скайп и прочие :)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти хубаво се фръцкаш, но нещо гледам, че не кълве. Ако беше клъвнал някой досега, нямаше да мяткаш въдиците из всички възможни теми на форума, а щеше по-интимно да си комуникираш с клъвналия на лични, в скайп и прочие :)
Абе Гагарин, нали от теб избягаха двама мъже, доколкото съм чел биографията ти, която шерна тук:). Та двамата мъже ли са криви или те просто са били ''неподходящите'':)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Абе Гагарин, нали от теб избягаха двама мъже, доколкото съм чел биографията ти, която шерна тук:). Та двамата мъже ли са криви или те просто са били ''неподходящите'':)


Е, аз още първия път ти казах, че нещо си се объркал. Или се опитваш да ми създаваш фалшива, интригуваща биография, която да замести действителната ми по-скучна такава. Ако толкова си заинтересован от личния ми живот, можеш да ме попиташ и на лично. Което не значи, че ще ти отговоря.
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Е, аз още първия път ти казах, че нещо си се объркал. Или се опитваш да ми създаваш фалшива, интригуваща биография, която да замести действителната ми по-скучна такава. Ако толкова си заинтересован от личния ми живот, можеш да ме попиташ и на лично. Което не значи, че ще ти отговоря.
Като цяло не ме интересува личния ти живот, пускам мухичка, ама ти отговаряш скучно. Губиш ме като провокатор...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Ти хубаво се фръцкаш, ........

7864_465755663514502_256002653_n%5B1%5D.jpg
[/QUOTE]

важно е барометърът какво показва 8)
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Като цяло не ме интересува личния ти живот, пускам мухичка, ама ти отговаряш скучно. Губиш ме като провокатор...

Да, на тази тема съм пълна скука. Това Ланс Линк ли е на снимката или по-обикновено шимпанзе?
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, на тази тема съм пълна скука. Това Ланс Линк ли е на снимката или по-обикновено шимпанзе?
забрави гагарин, изцяло ми загуби интереса, липсва ти сиво вещество, съжалявам:)
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Да, на тази тема съм пълна скука. Това Ланс Линк ли е на снимката или по-обикновено шимпанзе?

О! Йе! Гледали сме студио Хикс :lol: това колко ли годишни ни прави?
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

касопята е на кантар, но почва се поддава на провокации, смятай в офлайн среда кво шъ предприеме като мерки по натискъ:)
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

Представям си. Не знам как става тъй, но винаги, когато влезна тук, уж никой няма, всички офлайн и изведнъж изскачат от засада.
 
От: От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

И "Отнесени от вихъра" - оригиналният филм съм гледала - това колко годишна ме прави, след като като има ютюб, вибокс, торенти...
 
От: @Cassiopeia Душичке моя, слънчице!

касопята е на кантар, но почва се поддава на провокации, смятай в офлайн среда кво шъ предприеме като мерки по натискъ:)

ха-ха :) забавно е, че те Разбирам- и за кантара и за ... акациите и каквото кажеш за средата на натиска :lol:

:-o

Ама ти не се обиждай на Ланс Линк, те бяха готини шимпанзета ... тя ти завижда ;) Надувай се. А и сме гледали планетата на маймуните и да внимава с по-голямо уважение, утре да не зависи от теб заплатката й ... :twisted:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе